Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ja za anonimowym głosowaniem nie jestem, krytyka zawsze jest ok, sugestie są potrzebne do poprawienia na lepsze, pracowałem w reklamie i grafice i zawsze było coś do poprawienia, dlatego zdanie każdego się liczy, to moja opinia oczywiście, nie musicie się z nią zgadzać ale kłótni na forum to już się raczej nie spodziewam.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Bartek, kurde wczoraj zapomniałem z tego wszystkiego posłuchać dokładnie jak gara new brand audio u Ciebie. ehh na Wolsztyn jedziesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi, że na koniec nie może być drobnych poprawek. Chodzi o to, żebyśmy wybrali pomysł, który się najbardziej podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive, no fakt SPOT trochę "dziki" był jak dla mnie, chyba za krótki i stres co by się na HSM nie spóźnić. Jeszcze będzie okazja, może nawet w rozbudowanym set-up'ie posłuchasz z SUB'em i ORION'em - wtedy będzie efekt :) a co do Wolsztyna to jak na razie zakładam, że wyjazd się uda pod warunkiem, ze nie będziemy robić za pługo-piaskarki hihi na glebie FK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive, no fakt SPOT trochę "dziki" był jak dla mnie, chyba za krótki i stres co by się na HSM nie spóźnić. Jeszcze będzie okazja, może nawet w rozbudowanym set-up'ie posłuchasz z SUB'em i ORION'em - wtedy będzie efekt :) a co do Wolsztyna to jak na razie zakładam, że wyjazd się uda pod warunkiem, ze nie będziemy robić za pługo-piaskarki hihi na glebie FK

nawet nie gadaj mam zamiar jeszcze 18'' założyć w tym roku. :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zbieram środki finansowe bo ORI zawias nie spełnia swojej funkcji przy ruszaniu na mokrym 0 trakcji do 3ki, nie radzi sobie z moim stylem jazdy w zakrętach :):( albo FK albo TEIN, jutro sprawdzę które lepsze cenowo. Gleba powinna być ok -65 mm z regulacją twardości :)[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 21:58_________________________________________________:) jak będzie kasa to 18'' grafitowe z TT's na nowy sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zbieram środki finansowe bo ORI zawias nie spełnia swojej funkcji przy ruszaniu na mokrym 0 trakcji do 3ki, nie radzi sobie z moim stylem jazdy w zakrętach :):( albo FK albo TEIN, jutro sprawdzę które lepsze cenowo. Gleba powinna być ok -65 mm z regulacją twardości :)[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 21:58_________________________________________________:) jak będzie kasa to 18'' grafitowe z TT's na nowy sezon :)

idziesz jak burza obywatelu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas 1.5 roku spokojnie siedziałem i ORI zaczęło mnie drażnić :) trzeba było coś porzeźbić ale w granicach rozsądku :) lubię wersje ala "sleeper" po samochodzie dużo nie widać a potencjał ma nie mały :) Alfa była w tym samym stylu i niech tak pozostanie :) jak na razie to audio mnie cieszy i to automatyczne oświetlenie co w niedzielę rzeźbiłem też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak jestem niżej niż Vario, na wiosne Fele sobie sprawie 18", szyby teraz na czasie w listopadzie, gril też na wiosne s-line krata... a może coś jeszcze .....jak ktoś coś podpowie :mysli:[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 22:11_________________________________________________ale jak wjedzie na nowym zawiasie to już porażka ten mój bidul :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...