Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

zamknę tylko moją panią co byś w nocy czasem nie lunatykował i nie przylazł do niej
no tak , a ja się lubię w nocy przytulać :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

za ok 2 dni dam znać co i jak imprezka w chacie najlepsza uwalisz się i idziesz spać a nie później szwędacz zaskakuje i włóczysz się calą noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabierz dmuchaną lalę ze sobą,tylko musisz uwazać na kominek bo się przegrzeje i BUM :boobs:[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 21:34_________________________________________________za 0,5 h spadam do domku[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 21:35_________________________________________________a jutro od nowa he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabierz dmuchaną lalę ze sobą,tylko musisz uwazać na kominek bo się przegrzeje i BUM
nie bawię się z tekstyliami :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my mamy co tutaj zgniatać[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 21:44_________________________________________________ok spadam jak dojadę do chaty to sie odezwę może jak mnie żonka nie .........lepiej nie myśleć co zrobi :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duluki ja w PiPie szkolenia robię i czasami serwis zgniatarek, jutro rano na Tatrzańskiej akurat bo nową prasę dostali :)

ja sie pisze na szkolenie w PIPIE :decayed::rolleyes::nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duluki ja w PiPie szkolenia robię i czasami serwis zgniatarek, jutro rano na Tatrzańskiej akurat bo nową prasę dostali :)

ja sie pisze na szkolenie w PIPIE :decayed::rolleyes::nabijasie: :nabijasie:

o jak w PIPIE to ja też :naughty:[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 22:42_________________________________________________zaraz kłade się do wyra bo żona dzisiaj siedzi do północy przy komputerze :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to? :cool1:

co jak to chodzi o PIPE czy o żone??[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 22:54_________________________________________________o Ive się ukaktywnił ponownie ciekawe czego zapomniał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolenia w PiPie nie są wcale takie fajne, jest zimniej niż powinno, ostatnio nieźle wymarzłem wymieniając stycznik z termikiem a potem szukając zagubionego prądu - - mam traumę - jak słyszę PiP to mnie wzdryga.

Siemka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolenia w PiPie nie są wcale takie fajne, jest zimniej niż powinno, ostatnio nieźle wymarzłem wymieniając stycznik z termikiem a potem szukając zagubionego prądu - - mam traumę - jak słyszę PiP to mnie wzdryga.

Siemka

a co termik padl w styczniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...