Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BTW. Witam kolegów :decayed::hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ive nastepnym razem w KFC zasilimy moją kartę pkt premium :decayed:

Opublikowano

...no dobra ,skoro tak musi być :rolleyes:

Opublikowano

oki spadam popracować znowu do 22 :wallbash: jeszcze 2 dni i wolne

Opublikowano

oki spadam popracować znowu do 22 :wallbash: jeszcze 2 dni i wolne

duluki to tylko praca i praca :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 12:28_________________________________________________BTW madas jeszcze spi? :decayed:

Opublikowano

...jak to prezes... :kox:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 12:32_________________________________________________Marcin, Mondeo 2.2TDCi Tytanium-fajne to?? jak te dizle śmigają??

Opublikowano

...jak to prezes... :kox:

dzisiaj 850 telefon.

odbieram - mowie: slucham

znajomy: obudzilem?

ja:- mhm

znajomy: to zadzwonie pozniej...

ja: mhm :cool1:

Opublikowano

...kiedy ja tak będę miał??!! :shocked:

Opublikowano

...kiedy ja tak będę miał??!! :shocked:

gdy juz bedziesz chcial tak miec. kiedys tez przeciez rano w stawalem.

Opublikowano

Na duże logo to jest cosik takiego :naughty:

280uz4.th.jpg

Opublikowano

witam wszystkich serdecznie....

byłem zmienić koła na zimowe....komfort jazdy zdecydowanie się poprawił.....naczekałem się jak głupi dobrze że w ciepłym... :evil:

teraz ide na obiadek bo żonka zrobiła dla wspaniałego mężą w rzeczy samej :tongue4:

Opublikowano

Na duże logo to jest cosik takiego :naughty:

280uz4.th.jpg

ja zdecydowanie sugeruje zamiast bielizny,modelke tylko z przepaska z logiem :evil:

Opublikowano

A może zamiast przepaski tatuażyk w odpowiednim miejscu :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 12:57_________________________________________________

witam wszystkich serdecznie....

byłem zmienić koła na zimowe....komfort jazdy zdecydowanie się poprawił.....naczekałem się jak głupi dobrze że w ciepłym... :evil:

I chciało Ci się... Wiosna idzie :cool1:

Opublikowano

a no własnie zauważyłem że wiosna tuż tuż najwyżej za dwa tygodnie zmienie na lato :tongue4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 13:02_________________________________________________

Na duże logo to jest cosik takiego :naughty:

280uz4.th.jpg

ja zdecydowanie sugeruje zamiast bielizny,modelke tylko z przepaska z logiem :evil:

zbokolek 1

Opublikowano

a no własnie zauważyłem że wiosna tuż tuż najwyżej za dwa tygodnie zmienie na lato :tongue4:

I znowu będziesz musiał czekać :gwizdanie:

Opublikowano

witam wszystkich serdecznie....

byłem zmienić koła na zimowe....komfort jazdy zdecydowanie się poprawił.....naczekałem się jak głupi dobrze że w ciepłym... :evil:

teraz ide na obiadek bo żonka zrobiła dla wspaniałego mężą w rzeczy samej :tongue4:

akurat jak sie zima skonczyla :decayed:

a sam nie zmieniales? [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 13:09_________________________________________________

...jak to prezes... :kox:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 12:32_________________________________________________Marcin, Mondeo 2.2TDCi Tytanium-fajne to?? jak te dizle śmigają??

jak zatankujesz gofniane paliwo, wtryskiwacze do wymiany... :cool1:

poza tym ladnie chodza, cichutka, ale jakby ladnie nie chodzily to zawsze ford :gwizdanie:

Opublikowano

ja już po lanczu, akurat wjeźdżam dzisiaj do kumpla i stoi na placu takie właśnie mondeo , lekko puknięte , podoba mi się :tongue4:

Opublikowano

stoi na placu takie właśnie mondeo , lekko puknięte , podoba mi się :tongue4:

ja nie mowie ze jest nieladne.... ja mowie ze to ford :gwizdanie:

Opublikowano

Ford gówno wort a Fiat jego brat, nawet Rogal Fordów nie virusuje, powiedział, że motory do bani, kiedyś jeździłem Mondeo 2.0 TDCi i wcale nie byłem zachwycony, Audi - przewaga dzięki technice :)

Tatuaż może być ale odpowiednia fryzurka też może być cool :)

Opublikowano

moje pierwsze auto to ford escort 1.6D zawsze coś się w nim działo raz to raz tamto eh szkoda gadać, potem miałem astre 1.4 jeździłem nią 3lata nic w niej nie robiłem prócz drobych usterek elektryki.... [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 14:44_________________________________________________Ive jak Ty pracujesz że cały dzień jesteś dostępny na forum :mysli:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 14:46_________________________________________________ooo Vario następny zrobie Wam kontrole zaraz :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.