Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich!!

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam wszystkich!!

następny w pracy :mysli:

Opublikowano

raczej po pracy :)

Opublikowano

nakrzyczałem na Ive i Vario i zniknęli :shocked:

Opublikowano

Ford gówno wort a Fiat jego brat, nawet Rogal Fordów nie virusuje, powiedział, że motory do bani, kiedyś jeździłem Mondeo 2.0 TDCi i wcale nie byłem zachwycony, Audi - przewaga dzięki technice :)

Tatuaż może być ale odpowiednia fryzurka też może być cool :)

mialem astre 1,6. niesamowicie sztywna buda. motor do d..py ogolnie auto bezstresowe tyle ze zero radochy z samochodu jako takiego taczka i tyle.

dziewczyna miala forda fieste 2005, motor 1,4, masakra przebieg 40.ooo km a mialem wrazenie, ze z 300.ooo km

ogolnie fordom mowie nie, jakkolwiek piekne by nie byly... [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:01_________________________________________________

nakrzyczałem na Ive i Vario i zniknęli :shocked:

haha udaja, ze pracuja :decayed:

Opublikowano

no co ,koniec sezonu u nas powoli ,to mniej roboty :tongue4: [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:03_________________________________________________czy się stoi czy się leży 8 koła się należy :good::naughty::polew:

Opublikowano

no co ,koniec sezonu u nas powoli ,to mniej roboty :tongue4: [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:03_________________________________________________czy się stoi czy się leży 8 koła się należy :good::naughty::polew:

k**** ale gnoje kołami za prace płacą zgłoś gdzieś :polew:

Opublikowano
k**** ale gnoje kołami za prace płacą zgłoś gdzieś

a to źle?? :mysli: , przynajmniej cała wioska na dobrych kółkach jeździ :tongue4:

Opublikowano

w sumie jak dają Wam koła takie jak do tych potworów co macie na firmie to nieźle wychodzisz na tym :mysli:

Opublikowano

to kurcze ile całe koło będzie kosztować :mysli:

Opublikowano

nie wiem nie siedzę w tym, ale z 5k napewno

Opublikowano

to wy k**** ładnie tam zarabiacie 8 kół ja pierdyle babe w bryle :shocked:

Opublikowano

marzenia nie bolą :polew:

Opublikowano

czasem bolą wkręciłem sobie kiedyś że utrzymam się jedną ręką na linie zaczepionej o drzewo a potem tak zrobiłem i miałem łape w gipsie przez miesiąc :naughty:

Opublikowano

czasem bolą wkręciłem sobie kiedyś że utrzymam się jedną ręką na linie zaczepionej o drzewo a potem tak zrobiłem i miałem łape w gipsie przez miesiąc :naughty:

a wisiales na rece, czy skakales i na niej wyhamowales? :decayed:

Opublikowano

skakałem i nie utrzymałem się i w dóóóóółłłł bach :wallbash:

Opublikowano

ciekawe czy sa tez alu felgi i opony niskoprofilowe :decayed:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:27_________________________________________________

skakałem i nie utrzymałem się i w dóóóóółłłł bach :wallbash:

ja kiedys trenowalem skoki z pierwszego pietra :gwizdanie:

Opublikowano

i coś na bank sobie złamałeś :gwizdanie:

Opublikowano

Allo, koreańców musiałem pogonić. Słuchajcie tego: w poniedziałek wysłałem 2 maszyny do Anglii, dzisiaj dzwonią, że ktoś był w jednej maszynie, jak się okazało jakiś arab w Calais wszedł pod plandekę i do maszyny a potem promem do Dover. Tak szybko uciekał, że zostawił dokumenty, koc i ciuchy. Niezły sajgon, miał szczęście, ze go nie zgnietli, maszyna ma 40 T nacisku :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.