Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a moze wymaga to diagnostyki :decayed:

Yelo pozyczyc VAG-a? :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a moze wymaga to diagnostyki :decayed:

Yelo pozyczyc VAG-a? :decayed:

Yelo pewnie ma gdzieś swojego :naughty:

Opublikowano

Co wy, historyjek obrazkowych nie czytaliście? :polew:

Dzięki, VAGiny nie trzeba :naughty:

Opublikowano

a moze wymaga to diagnostyki :decayed:

Yelo pozyczyc VAG-a? :decayed:

Yelo pewnie ma gdzieś swojego :naughty:

no tak zapomnialem ze moj jest tylko do :audi:

Opublikowano

a moze wymaga to diagnostyki :decayed:

Yelo pozyczyc VAG-a? :decayed:

Yelo pewnie ma gdzieś swojego :naughty:

Gdzie to jest ta moja wtyczka... :mysli:
Opublikowano

ok. skoro rebus sadząc po przedstawionych emotkach, spróbujmy go rozwiązać: wskazana osoba miała odlot przy piciu trunków nie znajomego pochodzenia, przypaliła , złapała OMG , troche otrzeźwiała ,została zaproszona do ostrego sexu , po czym zadowolona znowu piła :polew:

Opublikowano

Co wy, historyjek obrazkowych nie czytaliście? :polew:

Dzięki, VAGiny nie trzeba :naughty:

dobra, dzisiaj mialem duzo pracy w pracy, prosze o opowiesc pisana :gwizdanie:

Opublikowano

...alkoholizm w tak młodym wieku :OMG:

Opublikowano

Ive, prawie zgadłeś :naughty: prawie....

Azunia[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 20:37_________________________________________________

dobra, dzisiaj mialem duzo pracy w pracy, prosze o opowiesc pisana :gwizdanie

Ive wrzucił streszczenie :polew:
Opublikowano

ok. skoro rebus sadząc po przedstawionych emotkach, spróbujmy go rozwiązać: wskazana osoba miała odlot przy piciu trunków nie znajomego pochodzenia, przypaliła , złapała OMG , troche otrzeźwiała ,została zaproszona do ostrego sexu , po czym zadowolona znowu piła :polew:

jestes miszcz swiata :polew:

Opublikowano

Pany, gokartów w tym tygodniu nie będzie, ostrzegali mnie że może byc problem i całego toru nie dostaniemy w tą niedzielę :thumbdown:

Opublikowano

ok spoko będzie jeszcze nie jedna okazja :)

Opublikowano

ok. skoro rebus sadząc po przedstawionych emotkach, spróbujmy go rozwiązać: wskazana osoba miała odlot przy piciu trunków nie znajomego pochodzenia, przypaliła , złapała OMG , troche otrzeźwiała ,została zaproszona do ostrego sexu , po czym zadowolona znowu piła :polew:

jestes miszcz swiata :polew:

z psychologii miałem dobry na zaliczeniu hyhyhy
Opublikowano

ale rozumiem, że na spocie się widzimy? gdzie? Pestka czy KC?

Iverson, będziesz? bo rozumiem, że Yelo i Azuni pytać nie muszę? :P

Opublikowano

fajnie że będziesz Piotrek bo słyszałem że fajny chłopak z Ciebie :naughty:

Opublikowano
Iverson, będziesz?
będę wiedział w sobotę dopiero :embarrassed: , prawdopodobnie szykuje mi się wyjazd :przebiegly:
Opublikowano

Sugeruję KC, może tam będą mniej gorliwi Security :tongue4:

Opublikowano

ale rozumiem, że na spocie się widzimy? gdzie? Pestka czy KC?

Iverson, będziesz? bo rozumiem, że Yelo i Azuni pytać nie muszę? :P

dobra to wbijamy sie do king crossa co? :gwizdanie: :naughty:

nie mam ochoty sluchac glupich tekstow ochrony. gdyby byl parking zamkniety zrobimy przejazd kolumna przez miasto :cool1: do pestki

Opublikowano
Iverson, będziesz?
będę wiedział w sobotę dopiero :embarrassed: , prawdopodobnie szykuje mi się wyjazd :przebiegly:

k**** co Ci się znowu szykuje chopie :tongue4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 20:47_________________________________________________

ale rozumiem, że na spocie się widzimy? gdzie? Pestka czy KC?

Iverson, będziesz? bo rozumiem, że Yelo i Azuni pytać nie muszę? :P

dobra to wbijamy sie do king crossa co? :gwizdanie: :naughty:

nie mam ochoty sluchac glupich tekstow ochrony. gdyby byl parking zamkniety zrobimy przejazd kolumna przez miasto :cool1: do pestki

spoko moderatore niech tak będzie :cool1:

Opublikowano

dobra to godz. 16.oo KC parking poziom - 1

Ive zmienisz posta z gory?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.