Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dwaj coś wesołego :naughty:

Dałem, to olaliście :foch:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co dałeś nie pamiętam :mysli:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 22:27_________________________________________________

pytanko mam do Was - Panna chce się wybrać na zakupy w Poznaniu, gdzie pojechać żeby była zadowolona?

Vario - zapomniałem powiedzieć - mijaliśmy się jakiś czas temu na trasie Kalisz-Września i muszę Ci powiedzieć, że na drodze tak obniżone B7 wygląda niesamowicie :shocked: zwłaszcza, że pociskałeś nieźle, to potęgowało wrażenie :kox:

weź ją kolego na spot do KC będzie na pewno zadowolona :good:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 22:28_________________________________________________tam jest duża galeria handlowa :)

Opublikowano

Peter mogę Jej(tu imię by się zdało) potowarzyszyć, ale kasę Twoją będziemy wydawać-orajt :naughty::kox::decayed:

Opublikowano

nie będę podawał imienia bo nie wiem którą wezmę :polew:

Opublikowano

pet3r dzięki za uznanie, własnie miałem takie wrażenie, że znajome S8 śmignęło, to było na trasie Września Kalisz co ??

Opublikowano

nie będę podawał imienia bo nie wiem którą wezmę :polew:

nie lubię Cię, a ja samotny w Kaliszforni noce przesypiam :przebiegly:
Opublikowano

pytanko mam do Was - Panna chce się wybrać na zakupy w Poznaniu, gdzie pojechać żeby była zadowolona?

Masz do wyboru M1, pestke, king cross i stary browar :cool1:

ale nie mam pojęcia gdzie bedzie sie "dobrze bawić" :wink4:

Opublikowano

nie będę podawał imienia bo nie wiem którą wezmę :polew:

weź wszystkie chętnych do pospacerownania oprócz Ive będzie więcej :>[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 22:37_________________________________________________

pytanko mam do Was - Panna chce się wybrać na zakupy w Poznaniu, gdzie pojechać żeby była zadowolona?

ale nie mam pojęcia gdzie bedzie sie "dobrze bawić" :wink4:

pewnie gdzieś na jakiejś dysce :naughty:

Opublikowano

swoją drogą to miałem fajną przygodę jak jechałem do pracy, koło Nekli przemknęła kolo mnie E36 coupe na berlińskich blachach, na światłach stanął pierwszy, motorek 2.0 pewnie 150 KM, no on gaz do dechy i ja też, na łuku przy 200 go wyprzedziłem i tak do 210 więc odpuścił, ja zwolniłem a on pognał dalej, a CB mówili, że przed Wrześnią suszą, więc ja spokojnie, za chwilę patrzę a cygana złapali, ciekawe ile miał na ograniczeniu do 50 ??? hihih

Opublikowano
weź wszystkie chętnych do pospacerownania oprócz Ive będzie więcej
załatwić Ci banana na wieczór??!! :tongue4::polew:
Opublikowano

pewnie gdzieś na jakiejś dysce :naughty

No, to stary browar :kox::naughty:

Opublikowano

nie będę podawał imienia bo nie wiem którą wezmę :polew:

weź wszystkie chętnych do pospacerownania oprócz Ive będzie więcej :>[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 22:37_________________________________________________[quote

1. To ważne, aby być z kobietą, która czasem coś ugotuje, a czasem posprząta w domu.

2. To ważne, aby być z kobietą, z którą czasem możesz się pośmiać.

3. To ważne, aby być z kobietą, której ufasz i która nigdy cię nie okłamie.

4. To ważne aby być z kobietą dobrą w łóżku, która ma ochotę być tam z tobą.

5. To ważne, bardzo, bardzo ważne, aby te cztery kobiety nie znały się nawzajem. :D

Vario - tak na trasie Kalisz-Września, ale dla niepoznaki jechałem vanem ojca :)

S8 2 dni temu wytoczyło się z warsztatu

Opublikowano
weź wszystkie chętnych do pospacerownania oprócz Ive będzie więcej
załatwić Ci banana na wieczór??!! :tongue4::polew:

nie.....jestem po kolacji :polew::tongue4:

pewnie gdzieś na jakiejś dysce :naughty

No, to stary browar :kox::naughty:

a co tam dyski są :tongue4:

Opublikowano
1. To ważne, aby być z kobietą, która czasem coś ugotuje, a czasem posprząta w domu.

2. To ważne, aby być z kobietą, z którą czasem możesz się pośmiać.

3. To ważne, aby być z kobietą, której ufasz i która nigdy cię nie okłamie.

4. To ważne aby być z kobietą dobrą w łóżku, która ma ochotę być tam z tobą.

5. To ważne, bardzo, bardzo ważne, aby te cztery kobiety nie znały się nawzajem.

to jest genialne , druknę i na lodówkę se przykleję buahahahaha
Opublikowano

a co tam dyski są :tongue4

poznaniak a nie wie :polew:

Opublikowano

a co tam dyski są :tongue4

poznaniak a nie wie :polew:

:polew: ja nie jestem z poznania wpadłem tu na edukacje 10 lat temu :tongue4:

Opublikowano

pytanko mam do Was - Panna chce się wybrać na zakupy w Poznaniu, gdzie pojechać żeby była zadowolona?

Vario - zapomniałem powiedzieć - mijaliśmy się jakiś czas temu na trasie Kalisz-Września i muszę Ci powiedzieć, że na drodze tak obniżone B7 wygląda niesamowicie :shocked: zwłaszcza, że pociskałeś nieźle, to potęgowało wrażenie :kox:

az sam bym chcial zobaczyc

petr KC bedzie ok. ew. stary browar.

Opublikowano

peter ale mnie wkręciłeś, a ja tak pomyślałem, co za zaje... blondyna taką S8 śmiga :)

Opublikowano

ooo pojawiło sie oko wlk brata :decayed:

Opublikowano

no jest SQ w browarze, fajny klubik a jakie nóżki się tam bujają :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.