Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka wszystkim :hi:

nie bylo mnie 1 dzien a tu 8 stronek do czytania... niezle

dzisiaj bylem u mechanika, przegub zrobiony, nic nie puka... swiece udalo mi sie 1 wykrecic i sprawdzic - niestety nie dzialala :kwasny:

zapsikalem WD40 i w poniedzialek jade jeszcze raz, mam nadzieje ze sie odkreca a nie ukreca... :)

Opublikowano

witaj i fajnie że zrobiłeś :)

Opublikowano

fajnie że będziesz Piotrek bo słyszałem że fajny chłopak z Ciebie :naughty:

lol co za legendy krążą? :blink:

Opublikowano

a co będę Ci mówił :wink4:

Opublikowano

siemka wszystkim :hi:

nie bylo mnie 1 dzien a tu 8 stronek do czytania... niezle

dzisiaj bylem u mechanika, przegub zrobiony, nic nie puka... swiece udalo mi sie 1 wykrecic i sprawdzic - niestety nie dzialala :kwasny:

zapsikalem WD40 i w poniedzialek jade jeszcze raz, mam nadzieje ze sie odkreca a nie ukreca... :)

jezeli wd ma pomoc, nalezy zapsikac gdy silnik jest cieply, nie goracy i odkrecac rano, zanim sie ponownie rozgrzeje.

Opublikowano

jak w poniedzialek bedzie nadal kiepsko szlo to tak zrobie :good:

Opublikowano

jak w poniedzialek bedzie nadal kiepsko szlo to tak zrobie :good:

ale w niedziele jesteś na spocie??[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 21:44_________________________________________________Ive oglądasz "wejście smoka"??

Opublikowano
Ive oglądasz "wejście smoka"??
nie lubię karate stylu :polew:
Opublikowano

a jaki styl lubisz??

Opublikowano

Ive tylko pijanego mistrza ha..ha

Opublikowano

pan imprezowicz sie pojawił :naughty:

Opublikowano

lubię styl dobrostanu fizycznego :naughty::kox: , kto ma czas na imprezy, może uważać się za szczęśliwego :good:

Opublikowano

lubię styl dobrostanu fizycznego :naughty:

co to znaczy :shocked:

Opublikowano

lubię styl dobrostanu fizycznego :naughty:

co to znaczy :shocked:

stan kiedy moje wszystkie fizyczne potrzeby, są w pełni zaspokojone :decayed:
Opublikowano

no to fajnie to ująłeś gościu :good:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 22:02_________________________________________________Vario mogę być jak negatywny cień jak coś :tongue4:

Opublikowano

Madas, hmm, chcesz to bądź i aniołem stróżem :) a co do koreanki to niet, koreńców mam kilkunastu jak by co albo ukraińców :) arabów wybuchowych nie mam na wypożyczenie :evil:

Opublikowano

Ale tu smuty walicie :rolleyes:

Opublikowano

pytanko mam do Was - Panna chce się wybrać na zakupy w Poznaniu, gdzie pojechać żeby była zadowolona?

Vario - zapomniałem powiedzieć - mijaliśmy się jakiś czas temu na trasie Kalisz-Września i muszę Ci powiedzieć, że na drodze tak obniżone B7 wygląda niesamowicie :shocked: zwłaszcza, że pociskałeś nieźle, to potęgowało wrażenie :kox:

Opublikowano

dwaj coś wesołego :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.