Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde ale historia :shocked:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:32_________________________________________________złapali go ??

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie, wyobraź sobie moje zdziwienie :polew:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:33_________________________________________________Zabili go a on uciekł :) nie wiadomo kiedy ale uciekł :)

Opublikowano

ale jaja dobrze że go nie zgniotło :slina:

Opublikowano

Araby są wszędzie :polew:

Opublikowano

Ive zamówiłeś ten polar??

Opublikowano

nie jeszcze, mam inne zmartwienia niż polar...do 10.12 jest czas

Opublikowano

co Cie tak martwi :mysli: nadaj temat to się pozamiata co trzeba :gwizdanie:

Opublikowano

wiesz święta idą , prezenty, sylwek , zimowe wakacje itd. a ciuchów mam , polary też więc wiesz...o własnie buty muszę jeszcze kupić hyhyyhy[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:10_________________________________________________no i auto w serwisie :thumbdown:

Opublikowano

wiesz święta idą , prezenty, sylwek , zimowe wakacje itd. a ciuchów mam , polary też więc wiesz...o własnie buty muszę jeszcze kupić hyhyyhy[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:10_________________________________________________no i auto w serwisie :thumbdown:

a co sie autu stalo? :mysli:

Opublikowano

no właśnie coś się stało??

Opublikowano

wylaczyl sie zeby nie powiedziec :gwizdanie:

Opublikowano

na to wygląda albo do chaty wybył :gwizdanie:

Opublikowano

Allo, koreańców musiałem pogonić. Słuchajcie tego: w poniedziałek wysłałem 2 maszyny do Anglii, dzisiaj dzwonią, że ktoś był w jednej maszynie, jak się okazało jakiś arab w Calais wszedł pod plandekę i do maszyny a potem promem do Dover. Tak szybko uciekał, że zostawił dokumenty, koc i ciuchy. Niezły sajgon, miał szczęście, ze go nie zgnietli, maszyna ma 40 T nacisku :)

Ja pierdziu :shocked: niezła jazda...

To pewnie jeden z tych samowybuchów...

Opublikowano

nie znasz dnia ani godziny jak w wannie u siebie zobaczysz uchodźca :shocked:

Opublikowano

nie znasz dnia ani godziny jak w wannie u siebie zobaczysz uchodźca :shocked:

No lepiej żeby sie tam nie pojawił jak sie żona będzie kąpać... :przebiegly:

Opublikowano

nie znasz dnia ani godziny jak w wannie u siebie zobaczysz uchodźca :shocked:

No lepiej żeby sie tam nie pojawił jak sie żona będzie kąpać... :przebiegly:

nie tylko faceci uciekaja, moglaby sie pojawic jakas koreanka.... :naughty:

Opublikowano

nie tylko faceci uciekaja, moglaby sie pojawic jakas koreanka.... :naughty:

:slina:

Opublikowano

hmmm te poranne problemy z odpaleniem...prawdopodobnie winna jest ta pompka od doprowadzenia paliwa do pompowtrysków, mam na podmiankę z awx'a , będę jeździł tydzień i zobaczę czy jest różnica :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm te poranne problemy z odpaleniem...prawdopodobnie winna jest ta pompka od doprowadzenia paliwa do pompowtrysków, mam na podmiankę z awx'a , będę jeździł tydzień i zobaczę czy jest różnica :gwizdanie:

no fakt zdarzaja sie pekniecia tej pompy. macales czy sucha? nawet chyba mowilismy otym kiedys.[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 19:25_________________________________________________

nie tylko faceci uciekaja, moglaby sie pojawic jakas koreanka.... :naughty:

:slina:

zona zajrzy i zobaczysz :decayed:

Opublikowano

była sucha, jak ją widziałem na stole

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.