Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zamknę tylko moją panią co byś w nocy czasem nie lunatykował i nie przylazł do niej
no tak , a ja się lubię w nocy przytulać :naughty:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za ok 2 dni dam znać co i jak imprezka w chacie najlepsza uwalisz się i idziesz spać a nie później szwędacz zaskakuje i włóczysz się calą noc

Opublikowano

o nie , jakaś opinia podrywacza tu po mnie chodzi :rolleyes:

Opublikowano

zabierz dmuchaną lalę ze sobą,tylko musisz uwazać na kominek bo się przegrzeje i BUM :boobs:[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 21:34_________________________________________________za 0,5 h spadam do domku[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 21:35_________________________________________________a jutro od nowa he he

Opublikowano
zabierz dmuchaną lalę ze sobą,tylko musisz uwazać na kominek bo się przegrzeje i BUM
nie bawię się z tekstyliami :tongue4:
Opublikowano

casanowa barów mlecznych i stołówek przyzakładowych :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

...i darmowych marketowych degustacji :naughty::polew:

Opublikowano

Duluki ja w PiPie szkolenia robię i czasami serwis zgniatarek, jutro rano na Tatrzańskiej akurat bo nową prasę dostali :)

Opublikowano

a my mamy co tutaj zgniatać[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 21:44_________________________________________________ok spadam jak dojadę do chaty to sie odezwę może jak mnie żonka nie .........lepiej nie myśleć co zrobi :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Tak tak, odpady i surowce takie jak Plazmy, LCD itp itp. a na serio to głównie śmieci :)

Opublikowano

Duluki ja w PiPie szkolenia robię i czasami serwis zgniatarek, jutro rano na Tatrzańskiej akurat bo nową prasę dostali :)

ja sie pisze na szkolenie w PIPIE :decayed::rolleyes::nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Duluki ja w PiPie szkolenia robię i czasami serwis zgniatarek, jutro rano na Tatrzańskiej akurat bo nową prasę dostali :)

ja sie pisze na szkolenie w PIPIE :decayed::rolleyes::nabijasie: :nabijasie:

o jak w PIPIE to ja też :naughty:[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 22:42_________________________________________________zaraz kłade się do wyra bo żona dzisiaj siedzi do północy przy komputerze :shocked:

Opublikowano

jak to? :cool1:

Opublikowano

jak to? :cool1:

co jak to chodzi o PIPE czy o żone??[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 22:54_________________________________________________o Ive się ukaktywnił ponownie ciekawe czego zapomniał :mysli:

Opublikowano

co za swintuch :naughty:

no o zone do polnocy przy kompie :decayed:

Opublikowano

tak wyszło że chce posiedzieć ....ale jeszcze chwilke ja :naughty:

Opublikowano

dobrej nocki :decayed:

Opublikowano

dobra zmykam pozdro Tomek i Marcin :wink4:

Opublikowano

Szkolenia w PiPie nie są wcale takie fajne, jest zimniej niż powinno, ostatnio nieźle wymarzłem wymieniając stycznik z termikiem a potem szukając zagubionego prądu - - mam traumę - jak słyszę PiP to mnie wzdryga.

Siemka

Opublikowano

Szkolenia w PiPie nie są wcale takie fajne, jest zimniej niż powinno, ostatnio nieźle wymarzłem wymieniając stycznik z termikiem a potem szukając zagubionego prądu - - mam traumę - jak słyszę PiP to mnie wzdryga.

Siemka

a co termik padl w styczniku?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.