Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobranoc , idźcie żony poprzytulać , a nie tylko audi Wam w głowach :decayed:

żona już śpi i nic z tego nie będzie...

Dobranoc Tomato :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj pany, już prawie 24. do spania bo do pracy nie wstaniecie :gwizdanie:

Opublikowano

oj pany, już prawie 24. do spania bo do pracy nie wstaniecie :gwizdanie:

ja jutro mam urlop :polew:

Opublikowano

Peter jesteś moim oficjalnym znajomym hihi :evil:

Opublikowano

oj pany, już prawie 24. do spania bo do pracy nie wstaniecie :gwizdanie:

ja jutro mam urlop :polew:

nie martw się, jeszcze go odpracujesz :naughty:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 23:53_________________________________________________

Peter jesteś moim oficjalnym znajomym hihi :evil:

a kto nie jest?

Opublikowano

Peter jesteś moim oficjalnym znajomym hihi :evil:

czemu ściąłeś włosy????? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

stwierdziłem dzisiaj z kumplem przy meczyku że wolimy ciężko pracować niż pełnić obowiązki matki i żony ....bardzo ciężka praca bo kumpel teraz musi zajmować się córką 7 mis i dostaje na łeb a gość ma sieć sklepów więc wie co to ciężka praca....

:notworthy: :notworthy: :notworthy: dla matek i żon

Opublikowano

Azunia, zapuściłem włosy dla próby czy jestem do tego jeszcze zdolny, potem stwierdziłem, że wyglądam jak bandyta ok 40stki i ściąłem :evil:

Opublikowano

stwierdziłem dzisiaj z kumplem przy meczyku że wolimy ciężko pracować niż pełnić obowiązki matki i żony ....bardzo ciężka praca bo kumpel teraz musi zajmować się córką 7 mis i dostaje na łeb a gość ma sieć sklepów więc wie co to ciężka praca....

:notworthy: :notworthy: :notworthy: dla matek i żon

może chociaż ktoś to doceni... :wink4:

Opublikowano

oj pany, już prawie 24. do spania bo do pracy nie wstaniecie :gwizdanie:

ja jutro mam urlop :polew:

a ja skoro swit zapier..przam... o 9.oo , musze wstac o 8.oo :gwizdanie: :wallbash:

Opublikowano

Azunia, zapuściłem włosy dla próby czy jestem do tego jeszcze zdolny, potem stwierdziłem, że wyglądam jak bandyta ok 40stki i ściąłem :evil:

ale to pytał Piotrek :gwizdanie:

Opublikowano

O f*ck, piszę to petera Azunia, niezły kop po tym Jacku Danielsie :)

Opublikowano

O f*ck, piszę to petera Azunia, niezły kop po tym Jacku Danielsie :)

no co Ty pijesz i prowadzisz kompa :tongue4:

Opublikowano
Iga
fajna :naughty: , szwagrze :cool1: :gwizdanie: :tongue4:

Peter, pilnuj siostry, bo na złą drogę zejdzie :gwizdanie:

jestem uosobieniem cnot. nic im nie grozi :naughty::cool1:

Opublikowano

Sorry wielkie Pet3r, że z Azunią pomyliłem, avatary mi się nałożyły hihi

Opublikowano

stwierdziłem dzisiaj z kumplem przy meczyku że wolimy ciężko pracować niż pełnić obowiązki matki i żony ....bardzo ciężka praca bo kumpel teraz musi zajmować się córką 7 mis i dostaje na łeb a gość ma sieć sklepów więc wie co to ciężka praca....

:notworthy: :notworthy: :notworthy: dla matek i żon

może chociaż ktoś to doceni... :wink4:

ale faceci to doceniają na 100% :wink4:

Opublikowano

O f*ck, piszę to petera Azunia, niezły kop po tym Jacku Danielsie :)

Azunia, zapuściłem włosy dla próby czy jestem do tego jeszcze zdolny, potem stwierdziłem, że wyglądam jak bandyta ok 40stki i ściąłem :evil:

trochę prawdy w tym jest ale ja na Twoim miejscu bym ich nie ścinał :P[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 00:01_________________________________________________

Sorry wielkie Pet3r, że z Azunią pomyliłem, avatary mi się nałożyły hihi

spoko, nie gniewam się przecież :)

Opublikowano

Tak mi się chlapnęło 2 kolejki Jacka z colą :) to do jutra bo się jeszcze bardziej skompromituję :(

:wallbash:

Opublikowano

a ile czasu Pet3r nosisz długie włosy??

a Yelo Azuni ile czasu??

Opublikowano

Tak mi się chlapnęło 2 kolejki Jacka z colą :) to do jutra bo się jeszcze bardziej skompromituję :(

:wallbash:

sam chętnie bym sobie taki mix chlapnął a tu nawet piwa pod ręką nie ma - ktoś moje wypił :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.