Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja uz bym chcial miec ten swoj czas :kox:

mówisz i masz :polew::wink4:

Azunie rozdajesz szmal jak coś mogę podać numer konta :naughty:[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 16:17_________________________________________________

hehe to ładnie madas... :)

ale co bo nie kumam chodzi Ci że fajny chłopak jestem :polew::tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:wtf:
Opublikowano

chodzi o to że przysnąłeś razem z dzieckiem

Opublikowano

ale co bo nie kumam chodzi Ci że fajny chłopak jestem :polew::tongue4:

ale se wlewasz :wink4:

Opublikowano

ma chłopak wlew :)

Opublikowano

pewnie ze najfajniej sie do czegos dochodzi...

tez chetnie dojde pieszo do kolektury lotto tylko zebym mial pewnosc ze wygram :polew:

Opublikowano

pewnie ze najfajniej sie do czegos dochodzi...

tez chetnie dojde pieszo do kolektury lotto tylko zebym mial pewnosc ze wygram :polew:

może, na lizaka starczy :polew:

Opublikowano

nike idź spróbuj może trafisz 3-ke i wygrasz 16zł :D

Opublikowano

taa albo 6 w pionie jak wezme na 6 zakladow :naughty:

Opublikowano

Znalazłem gdzieś wątek o paliwie i jego cenach w grudniu 2006, ciekawe że palifko kosztuje tyle samo dzisiaj!! Zarabiam o wiele więcej niz w 2006, wiec wygląda to wszystko piknie. Jak tak dalej pójdzie to moze za jakis czas kazdy bedzie mysłał poważnie o V8.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

poczekaj pół roku :P żeby nie było, że bedziesz rowerem jeździł bo na tdi Cie stać nie bedzie...

ŁOMATKO stary, różne rzeczy chodzą po ludziach :wallbash: :wallbash: Ty mozesz nie napisać już żadnego posta, bo Cie np. szlak trafi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Znalazłem gdzieś wątek o paliwie i jego cenach w grudniu 2006, ciekawe że palifko kosztuje tyle samo dzisiaj!! Zarabiam o wiele więcej niz w 2006, wiec wygląda to wszystko piknie. Jak tak dalej pójdzie to moze za jakis czas kazdy bedzie mysłał poważnie o V8.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

poczekaj pół roku :P żeby nie było, że bedziesz rowerem jeździł bo na tdi Cie stać nie bedzie...

ŁOMATKO stary, różne rzeczy chodzą po ludziach :wallbash: :wallbash: Ty mozesz nie napisać już żadnego posta, bo Cie np. szlak trafi :polew: :polew: :polew:

ale namieszałeś, już nie wiem co jest przez kogo napisane :gwizdanie:

Opublikowano
:kox: doszedłem do wniosku , że jestem szczęśliwym człowiekiem :decayed:
Opublikowano

coś sie tu popierd*** :evil:

Opublikowano

nauczcie się cytować , bo nie wiadomo o co chodzi w tych postach :gwizdanie:

Opublikowano
:wtf:
Opublikowano

Znalazłem gdzieś wątek o paliwie i jego cenach w grudniu 2006, ciekawe że palifko kosztuje tyle samo dzisiaj!! Zarabiam o wiele więcej niz w 2006, wiec wygląda to wszystko piknie. Jak tak dalej pójdzie to moze za jakis czas kazdy bedzie mysłał poważnie o V8.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

poczekaj pół roku :P żeby nie było, że bedziesz rowerem jeździł bo na tdi Cie stać nie bedzie...

ŁOMATKO stary, różne rzeczy chodzą po ludziach :wallbash: :wallbash: Ty mozesz nie napisać już żadnego posta, bo Cie np. szlak trafi :polew: :polew: :polew:

chodziło mi o to, że mam kumpla który koło mojego domu jest dyrektorem shella i mówi że na giełdzie przez ten cały kryzys cena baryłki spadła o ponad 50% a na stacji o jakieś niecałe 10%, ale za jakieś pół roku jak z tym krysysem sie troche ustabilizuje to paliwo podskoczy na giełdzie spowotem do góry, a wtedy stacja nie podniesie ceny o 10% tylko o tyle o ile podskoczy cena na giełdzie bo oni nie bedą chcieli mniej zarabiać

Opublikowano

oki postaram się nastepnym razem

Opublikowano

no chyba cosik pomyliliśmy :decayed:

Opublikowano

nauczcie się cytować , bo nie wiadomo o co chodzi w tych postach :gwizdanie:

umiem :decayed:

Opublikowano
:polew::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.