Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:witch::cygaro:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

home sweet home :beer1:

Opublikowano
:kawa::wtf::witch::cygaro: :laghing2: a ja się znów szaleju najadłam, to pewno ten jabłkowo - miętowy napój :mysli:
Opublikowano

:kawa::wtf::witch::cygaro: :laghing2: a ja się znów szaleju najadłam, to pewno ten jabłkowo - miętowy napój :mysli:

może ten sok już przeterminowany był i miał jakieś % :disgust:

Opublikowano

:kawa::wtf::witch::cygaro: :laghing2: a ja się znów szaleju najadłam, to pewno ten jabłkowo - miętowy napój :mysli:

może ten sok już przeterminowany był i miał jakieś % :disgust:

hmmmm.... :mysli: ........ nie, data ważności do 06.2009r. [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 15:34_________________________________________________ generalnie wygląda tak: GreenBeer0.gif

a ja tak: drinkbeer2.gif

Opublikowano

a może po prostu nie doczytałaś a ten sok seryjnie miał dodane % ;)

Opublikowano

Znalazłem gdzieś wątek o paliwie i jego cenach w grudniu 2006, ciekawe że palifko kosztuje tyle samo dzisiaj!! Zarabiam o wiele więcej niz w 2006, wiec wygląda to wszystko piknie. Jak tak dalej pójdzie to moze za jakis czas kazdy bedzie mysłał poważnie o V8.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Znalazłem gdzieś wątek o paliwie i jego cenach w grudniu 2006, ciekawe że palifko kosztuje tyle samo dzisiaj!! Zarabiam o wiele więcej niz w 2006, wiec wygląda to wszystko piknie. Jak tak dalej pójdzie to moze za jakis czas kazdy bedzie mysłał poważnie o V8.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak, jeśli każdy będzie zarabiał więcej... :gwizdanie:

Opublikowano

Znalazłem gdzieś wątek o paliwie i jego cenach w grudniu 2006, ciekawe że palifko kosztuje tyle samo dzisiaj!! Zarabiam o wiele więcej niz w 2006, wiec wygląda to wszystko piknie. Jak tak dalej pójdzie to moze za jakis czas kazdy bedzie mysłał poważnie o V8.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

poczekaj pół roku :P żeby nie było, że bedziesz rowerem jeździł bo na tdi Cie stać nie bedzie...

Opublikowano

ale średnia krajowa poszła dużo do przodu już nikt za 1000 nie będzie robił a w 2006 owszem wię może trzeba pomyśleć nad RS4 :mysli:

Opublikowano

noo... tez bym juz chcial jakies 440ci w BB i budzie np Chargera :naughty:

ale niestety jak narazie to tylko marzenia... i nie tylko ze wzgledu na V8 a na cene samego auta... :kwasny:

Opublikowano

Znalazłem gdzieś wątek o paliwie i jego cenach w grudniu 2006, ciekawe że palifko kosztuje tyle samo dzisiaj!! Zarabiam o wiele więcej niz w 2006, wiec wygląda to wszystko piknie. Jak tak dalej pójdzie to moze za jakis czas kazdy bedzie mysłał poważnie o V8.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

poczekaj pół roku :P żeby nie było, że bedziesz rowerem jeździł bo na tdi Cie stać nie bedzie...

ale pojechał..... :polew:

Opublikowano

noo... tez bym juz chcial jakies 440ci w BB i budzie np Chargera :naughty:

ale niestety jak narazie to tylko marzenia... i nie tylko ze wzgledu na V8 a na cene samego auta... :kwasny:

wszystko w swoim czasie :wink4:

Opublikowano

ale sie wszyscy obudzili od razu :polew:

Opublikowano

ale sie wszyscy obudzili od razu :polew:

dosłownie bo z dzieckiem przysnąłem :polew:

Opublikowano

no, nie spać! dawać tu temat do dyskusji, tylko ciekawy!!! :evil:

Opublikowano

ja uz bym chcial miec ten swoj czas :kox:

Opublikowano

ja uz bym chcial miec ten swoj czas :kox:

mówisz i masz :polew::wink4:

Opublikowano

ja uz bym chcial miec ten swoj czas :kox:

co Ty a przyjemność z dochodzenia do czegoś :mysli: to potem najpiękniej się wspomina :gwizdanie:

Opublikowano

hehe to ładnie madas... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.