Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

nic nie wiem... nikt sie mnie o zdanie nie pytal :tongue4:

pytałem jak byłem mały :naughty: lepiej przygotuj jakieś zabawy edukacyjne dla 13misięcznej dziwczynki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

hahaha jasne... :) moglbym sie zajac ale musiala by miec min 18 :gwizdanie: :evil:

Ty Ty hola hola moja córka będzie nietykalna :tongue4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 15:32_________________________________________________wychodzi na to wtedy że Yelo z Azunią zajmą się Julką :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja nie ma 18 ale jak znasz jakas Julke co ma to dawaj namiar :naughty:

a Ty co tak chcesz podrzucic? sasiedzi nie maja dzieci zeby sie razem pobawily? :mysli:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 15:36_________________________________________________a co do tej nietykalnosci to za kilkanascie lat zmienisz zdanie... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają dzieci sąsiedzi ale zostawiają je u rodziców i śmigają na bibkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bierz przyklad z sasiadow i dawaj do rodzicow albo tesciow :gwizdanie: a jak wszyscy nie z Poznania to podrzuc do sasiadow na Kozaka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bierz przyklad z sasiadow i dawaj do rodzicow albo tesciow :gwizdanie: a jak wszyscy nie z Poznania to podrzuc do sasiadow na Kozaka :naughty:

nikogo nie mamy w poznaniu poza kolegami i koleżankami a kumple z kozaka właśnie nas zapraszają do Sierosławia na bibkę sylwestrową :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelo to adwokat i diabeł w jednej osobie :)

Że co, że jak? :mysli::angry::evil:

wychodzi na to wtedy że Yelo z Azunią zajmą się Julką :gwizdanie:

:blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelo a Ty co taki zdziwiony :tongue4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 18:37_________________________________________________chłopaki jeśli jesteście singlami to szukajcie kobity albo śmiało przyznawać się co i jak ... odsyłam do lektury http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/odp_najlepsze_samochody_wedlug_gejow-t58890.0.html;new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas a tak wpadam zobaczyć co się dzieje na forum, częściej teraz jestem na allegro bo sprzedaję to i owo :)

a co takiego kolega Vario sprzedaje :mysli: może i ja bym nabył sobie jak cosik ciekawego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to co to jest ...podaj linka jeśli to nie tajemnica :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item516483336_halogeny_fiat_syrena_trabant_wartburg_zastawa.html możesz na resztę też luknąc ale chyba Ciebie to nie zainteresuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj się z wami zgodzę[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 20:36_________________________________________________ale długo mnie nie było tyle lektury do przeczytania ,a może jakieś streszczenie tak szybko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Duluki sto lat Cię tu nie było.....już minął sajgon w pracy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wraca powoli do normy jeszcze szał sylwestrowy i myślę że to będzie już koniec zakupów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...