Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :naughty:

Skad wiecie ze czytam :cool1:

my wszystko wiemy :gwizdanie: :naughty:

Pierdzieleni policjanci :kox:

A juz sie zastanawialem czy na jakis zlot nie zajechac :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

bo tak szczerze to do was na zlot mam chyba najblizej :gwizdanie:

a pojechal bym tak z ciekawosci :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajedź zajedź ...my fajne chłopaki jesteśmy :naughty::kox:

i nie tylko chłopaki :decayed:

sorkens tak mi się z rozpędu napisało i Ciebie Tetis też :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :naughty:

Skad wiecie ze czytam :cool1:

my wszystko wiemy :gwizdanie: :naughty:

Pierdzieleni policjanci :kox:

A juz sie zastanawialem czy na jakis zlot nie zajechac :przebiegly:

wielki brat patrzy z gory :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj, niunia wróciła jak nowa od ginekologa, od rana można zapinać :) hamulce jedynie dotrę i będzie git :)

ty naprawde kochasz swój samochód? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj, niunia wróciła jak nowa od ginekologa, od rana można zapinać :) hamulce jedynie dotrę i będzie git :)

no to fajno... z buta dawałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azunia moją a4 traktuję jak kobietkę ona mi daje przyjemność a ja dbam o nią :)

madas nie z buta bo podwiozła mnie przyjaciółka Mazdą 6 (hihi jednak Audi to Audi) :) [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________madas i jak Ci się podobają żółte halogeny przeciwmgielne ?? mają coś w sobie co nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azunia moją a4 traktuję jak kobietkę ona mi daje przyjemność a ja dbam o nią :)

:good::notworthy:

madas nie z buta bo podwiozła mnie przyjaciółka Mazdą 6 (hihi jednak Audi to Audi) :) [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________madas i jak Ci się podobają żółte halogeny przeciwmgielne ?? mają coś w sobie co nie??

no no fajna ?? :naughty:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:04_________________________________________________co do halogów to są spoko zupełnie inna inszość na ulicy....ale zabronione z tego co tam piszą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas, z tego co wiem, dozwolone kolory oświetlenia przedniego to biały lub żółty, kiedyś połowę francuzów na żółtych jeździło, każdy inny kolor jest zabroniony, nawet postojówki muszą mieć barwę zbliżoną do białego ew. żółtego. Wystarczy przeczytać KD :) a jak uzyskasz te 2 kolory to nikogo nie obchodzi, teoretycznie folię można potraktować jako folię ochronną o dozwolonym kolorze :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:12_________________________________________________Aaaa, nie załapałem, przyjaciółka żony miła ale nie pożądaj żony bliźniego swego jak to Hammurabi pisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas, z tego co wiem, dozwolone kolory oświetlenia przedniego to biały lub żółty, kiedyś połowę francuzów na żółtych jeździło, każdy inny kolor jest zabroniony, nawet postojówki muszą mieć barwę zbliżoną do białego ew. żółtego. Wystarczy przeczytać KD :) a jak uzyskasz te 2 kolory to nikogo nie obchodzi, teoretycznie folię można potraktować jako folię ochronną o dozwolonym kolorze :)

ciekawe to co piszesz ...warto byłoby to sprawdzić a żeby mieć pewność ...i można coś myśleć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie... moga byc zotle... ale wtedy wszystkie musza byc zotle... nie mozesz miec i bialych i zoltych swiatel z przodu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś w tym zakresie jestem pewny swego, kiedyś tuningowałem auta więc musiałem być z prawem drogowym za pan brat, raz mnie dupneli za zielone oświetlenie tablicy rejestracyjnej w Lexusie i od tego czasu tuning ale z głową i bez wiochy oczywiście :) co do folii to kiedyś Folia-Tec miała takie ale teraz nie mogę znaleźć :( jedynie zostaje Lamin-X

Do juterka bo idę na Californication :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:16_________________________________________________Nike sąsiad ma Renault Clio i ma żółte mijania a halogeny białe, pełna seria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też oglądam :naughty:

a co do foli będziemy myśleć o tym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike sąsiad ma Renault Clio i ma żółte mijania a halogeny białe, pełna seria :)

hmmm to moze i tak moze byc... w koncu przy wlaczaniu halogenow swiatla mijania powinny sie wylaczac i zostawac same postojowki... teoretycznie...[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:25_________________________________________________ja zmykam pod kolderke takze tez juz sie pozegnam :hi:

do jutra spamowicze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...