Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś chciał kolczatkę na 92 wystawić? Ja dzisiaj w Poznaniu więc bym się nie załapał :)

Gadałem z kumplem ze STYLE i powinni się zjawić 1szego marca na spocie :)

super :good: dawno ich nie bylo...[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 21:53_________________________________________________

pol basa czyli pol litra :wink4:

fajne słowo nowe :mysli::kox:

Adas zapisz w kajecik obok pyszki i sondy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś chciał kolczatkę na 92 wystawić? Ja dzisiaj w Poznaniu więc bym się nie załapał :)

Gadałem z kumplem ze STYLE i powinni się zjawić 1szego marca na spocie :)

to ja chciałem :embarrassed: fajnie jakby wpadli chłopaki ze Style ....

a co Bartek ze zlotem wszyscy czekają ....czytałeś mojego posta wcześniej " gleba musi byc" :naughty::good: daj info na PW czy tutaj obojętnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem chodzi o kasę, mam zobowiązania wobec Państwa a dokładniej zaległe i targam się z myślą czy szaleć i jechać czy być rozsądnym i kasę przeznaczyć na spłatę mówiąc szczerze. Bardzo byśmy chcieli jechać, pogadam jeszcze z małżonką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem chodzi o kasę, mam zobowiązania wobec Państwa a dokładniej zaległe i targam się z myślą czy szaleć i jechać czy być rozsądnym i kasę przeznaczyć na spłatę mówiąc szczerze. Bardzo byśmy chcieli jechać, pogadam jeszcze z małżonką.

Vario ja mam takie powiedzenie ze jak sie policzy przyjemnosci to strat nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem chodzi o kasę, mam zobowiązania wobec Państwa a dokładniej zaległe i targam się z myślą czy szaleć i jechać czy być rozsądnym i kasę przeznaczyć na spłatę mówiąc szczerze. Bardzo byśmy chcieli jechać, pogadam jeszcze z małżonką.

Bartek to nie są aż tak duże koszta ... nie pójdziecie kilka razy do Post Dali i się wyrówna....dalej nie daj się prosić ....

GLEBA GLEBA GLEBA :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszem i wobedz oficjalnie ogłaszam,że tor w środę na 19.oo jest zarezerwowany :dance: :dance: :dance:

jesteś gościara :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze w srode o 19 kulamy? :gwizdanie:

no kulamy ...ja nigdy nie kulałem , dacie fory co??

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszem i wobedz oficjalnie ogłaszam,że tor w środę na 19.oo jest zarezerwowany :dance: :dance: :dance:

jesteś gościara :good:

tylko spróbujcie mi sie nie zjawić :disgust: rezerwacja jest na moje nazwisko :wink4:

[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 22:04_________________________________________________

slyszalem ze w srode o 19 kulamy? :gwizdanie:

kulamy,kulalamy....i nie co niektórzy nie tylko na kulanie idą :wink4::kox: :kox: :kox:

małe co nie co tez jest w planach :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszem i wobedz oficjalnie ogłaszam,że tor w środę na 19.oo jest zarezerwowany :dance: :dance: :dance:

jesteś gościara :good:

tylko spróbujcie mi sie nie zjawić :disgust: rezerwacja jest na moje nazwisko :wink4:

ale przecież ja nie mogę się nie zjawić bo jadę z Tobą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulamy,kulalamy....i nie co niektórzy nie tylko na kulanie idą :wink4::kox: :kox: :kox:

małe co nie co tez jest w planach :drunk:

ja piwko tez moge lyknac... mam 5 min z buta do Plazy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas, średnio w zeszłym roku wypadły 4 wizyty w Post Dali, generalnie mam zamiar miło wspominać Zlot niż wysłuchiwać i żałować, że nas nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas, średnio w zeszłym roku wypadły 4 wizyty w Post Dali, generalnie mam zamiar miło wspominać Zlot niż wysłuchiwać i żałować, że nas nie było.

wnioskuję zatem że jedzicie :kox: :kox: :banan2::banan1::banan::banan1::banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...