Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja wczoraj powrót do normy - 00.00 do wyrka :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1000str zaliczone a teraz widze znowu lajtowo. bedziemy sie do 2000 zbliżać to znowu bedzie super tempo narzucone.

Opublikowano

1000str zaliczone a teraz widze znowu lajtowo. bedziemy sie do 2000 zbliżać to znowu bedzie super tempo narzucone.

zawsze po niedzieli taki spokój jest .... powoli z każdym dniem tygodnia się rozkręca :naughty:

Opublikowano

dzieńdobry :)

Opublikowano

dobry wszem :hi:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 13:13_________________________________________________

a ja wczoraj powrót do normy - 00.00 do wyrka :gwizdanie:

lepiej juz o 0.00, niz tak jak mlody po dobranocce :cool1:

Opublikowano

cześć Pany :> :hi:

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

lepiej juz o 0.00, niz tak jak mlody po dobranocce :cool1:

Moderatore znowu sie czepia :gwizdanie:

Opublikowano

co tam na obiad mata riebiata :naughty:

Opublikowano

co tam na obiad mata riebiata :naughty:

no właśnie chyba ide coś zjeść bo głodny sie stałem :cool1:

Opublikowano

ja mam zrazy ze schabu z ziemniakami i ciemnym sosem plus marchew i i wiadomo fanta :kox:

Opublikowano

ja mam zrazy ze schabu z ziemniakami i ciemnym sosem plus marchew i i wiadomo fanta :kox:

:sick3: nie lubię[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 14:24_________________________________________________chyba że Kubusia :rolleyes:

Opublikowano

fanta is good,

u mnie na obiad dziś kogut duszony w płocie :polew:

Opublikowano

joł zdzisławy :hi: własnie zaliczona trasa tbg-kraków-katowice , katowice -kraków-tbg

Opublikowano

Mój DRINK BAR spotowy powoli się powiększa ... pijemy razem to czym przekupują(łapówki) mnie forumowicze :evil: zakłady mile widziane .... a konsumpcja u IVERA na chatce ok 15-16 marzec(jeszcze o tym nie wie :evil: )

lecz już dzisiaj zapraszam wszystkich :kox:

11h53ew.jpg[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 14:56_________________________________________________

joł zdzisławy :hi: własnie zaliczona trasa tbg-kraków-katowice , katowice -kraków-tbg

cóż Ty tam robił ...podróżniku :mysli:

Opublikowano

cóż Ty tam robił ...podróżniku :mysli:

ojca zawoziłem , bo składał sobie papiery do jakiejś zagranicznej firmy ,do pracy na kontrakt , rodzinny biznes prawie nie przynosi zysków :thumbdown: i musi szukać alternatywy w razie czego :confused4:

Opublikowano

cóż Ty tam robił ...podróżniku :mysli:

ojca zawoziłem , bo składał sobie papiery do jakiejś zagranicznej firmy ,do pracy na kontrakt , rodzinny biznes prawie nie przynosi zysków :thumbdown: i musi szukać alternatywy w razie czego :confused4:

to życzę powodzenia :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ykuś fajny ten Chuck :naughty::decayed:

Opublikowano

Iverson chuck wymiata.. :kox:

Na stronie chupa-chupsa sa rozne szmery-bajery z chuckiem.. :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.