Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś chciał kolczatkę na 92 wystawić? Ja dzisiaj w Poznaniu więc bym się nie załapał :)

Gadałem z kumplem ze STYLE i powinni się zjawić 1szego marca na spocie :)

super :good: dawno ich nie bylo...[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 21:53_________________________________________________

pol basa czyli pol litra :wink4:

fajne słowo nowe :mysli::kox:

Adas zapisz w kajecik obok pyszki i sondy :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy ktoś chciał kolczatkę na 92 wystawić? Ja dzisiaj w Poznaniu więc bym się nie załapał :)

Gadałem z kumplem ze STYLE i powinni się zjawić 1szego marca na spocie :)

to ja chciałem :embarrassed: fajnie jakby wpadli chłopaki ze Style ....

a co Bartek ze zlotem wszyscy czekają ....czytałeś mojego posta wcześniej " gleba musi byc" :naughty::good: daj info na PW czy tutaj obojętnie :cool1:

Opublikowano

dobry...Panom :hi:

Opublikowano

dobry...Panom :hi:

cześć TETIS :cool1:

Opublikowano

dobry...Panom :hi:

bry wieczor :hi:

Opublikowano

Wszem i wobedz oficjalnie ogłaszam,że tor w środę na 19.oo jest zarezerwowany :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Jak już pisałem chodzi o kasę, mam zobowiązania wobec Państwa a dokładniej zaległe i targam się z myślą czy szaleć i jechać czy być rozsądnym i kasę przeznaczyć na spłatę mówiąc szczerze. Bardzo byśmy chcieli jechać, pogadam jeszcze z małżonką.

Opublikowano

Jak już pisałem chodzi o kasę, mam zobowiązania wobec Państwa a dokładniej zaległe i targam się z myślą czy szaleć i jechać czy być rozsądnym i kasę przeznaczyć na spłatę mówiąc szczerze. Bardzo byśmy chcieli jechać, pogadam jeszcze z małżonką.

Vario ja mam takie powiedzenie ze jak sie policzy przyjemnosci to strat nie ma :wink4:

Opublikowano

Jak już pisałem chodzi o kasę, mam zobowiązania wobec Państwa a dokładniej zaległe i targam się z myślą czy szaleć i jechać czy być rozsądnym i kasę przeznaczyć na spłatę mówiąc szczerze. Bardzo byśmy chcieli jechać, pogadam jeszcze z małżonką.

Bartek to nie są aż tak duże koszta ... nie pójdziecie kilka razy do Post Dali i się wyrówna....dalej nie daj się prosić ....

GLEBA GLEBA GLEBA :kox:

Opublikowano

dalej nie daj się prosić ....

noooo :gwizdanie:

Opublikowano

Wszem i wobedz oficjalnie ogłaszam,że tor w środę na 19.oo jest zarezerwowany :dance: :dance: :dance:

jesteś gościara :good:

Opublikowano

slyszalem ze w srode o 19 kulamy? :gwizdanie:

Opublikowano

slyszalem ze w srode o 19 kulamy? :gwizdanie:

no kulamy ...ja nigdy nie kulałem , dacie fory co??

:evil:

Opublikowano

Wszem i wobedz oficjalnie ogłaszam,że tor w środę na 19.oo jest zarezerwowany :dance: :dance: :dance:

jesteś gościara :good:

tylko spróbujcie mi sie nie zjawić :disgust: rezerwacja jest na moje nazwisko :wink4:

[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 22:04_________________________________________________

slyszalem ze w srode o 19 kulamy? :gwizdanie:

kulamy,kulalamy....i nie co niektórzy nie tylko na kulanie idą :wink4::kox: :kox: :kox:

małe co nie co tez jest w planach :drunk:

Opublikowano

Wszem i wobedz oficjalnie ogłaszam,że tor w środę na 19.oo jest zarezerwowany :dance: :dance: :dance:

jesteś gościara :good:

tylko spróbujcie mi sie nie zjawić :disgust: rezerwacja jest na moje nazwisko :wink4:

ale przecież ja nie mogę się nie zjawić bo jadę z Tobą :gwizdanie:

Opublikowano

kulamy,kulalamy....i nie co niektórzy nie tylko na kulanie idą :wink4::kox: :kox: :kox:

małe co nie co tez jest w planach :drunk:

ja piwko tez moge lyknac... mam 5 min z buta do Plazy :gwizdanie:

Opublikowano

ale przecież ja nie mogę się nie zjawić bo jadę z Tobą :gwizdanie

no tak zapomniałam :decayed:

Opublikowano

madas, średnio w zeszłym roku wypadły 4 wizyty w Post Dali, generalnie mam zamiar miło wspominać Zlot niż wysłuchiwać i żałować, że nas nie było.

Opublikowano

madas, średnio w zeszłym roku wypadły 4 wizyty w Post Dali, generalnie mam zamiar miło wspominać Zlot niż wysłuchiwać i żałować, że nas nie było.

wnioskuję zatem że jedzicie :kox: :kox: :banan2::banan1::banan::banan1::banan2:

Opublikowano

Sie wszyscy na newbie rzucili.. :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.