Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

nike, w sztuce "spoty poznanskie" to kwestia mlodego :cool1:

teraz mi będzie przykro ;(

nike :disgust: zrobiles przykrosc mlodemu :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

nike, w sztuce "spoty poznanskie" to kwestia mlodego :cool1:

teraz mi będzie przykro ;(

nike :disgust: zrobiles przykrosc mlodemu :kox:

"milosc Ci wszystko wybaczy" :polew:

Opublikowano

Nikuś przeproś Mlodzika :gwizdanie:

Opublikowano

Nikuś przeproś Mlodzika :gwizdanie:

j. w. :naughty:

Opublikowano

Nikuś przeproś Mlodzika :gwizdanie:

"milosc Ci wszystko wybaczy" :polew:

maja sie ku sobie bedzie git :kox:

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

nike, w sztuce "spoty poznanskie" to kwestia mlodego :cool1:

teraz mi będzie przykro ;(

nike :disgust: zrobiles przykrosc mlodemu :kox:

nie zwalaj winy na Nikusia!![br]Dopisany: 16 Luty 2009, 23:36_________________________________________________

Nikuś przeproś Mlodzika :gwizdanie:

"milosc Ci wszystko wybaczy" :polew:

maja sie ku sobie bedzie git :kox:

byśmy Cie wzięli do trójkąta ale Kuredu był pierwszy :gwizdanie:

Opublikowano

Nikuś przeproś Mlodzika :gwizdanie:

"milosc Ci wszystko wybaczy" :polew:

maja sie ku sobie bedzie git :kox:

i jeszcze KUREDU chcą wciągnąć w Swoje gierki miłosne :naughty:

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

nike, w sztuce "spoty poznanskie" to kwestia mlodego :cool1:

teraz mi będzie przykro ;(

nike :disgust: zrobiles przykrosc mlodemu :kox:

nie zwalaj winy na Nikusia!!

noo chociaz jeden po mojej stronie... :gwizdanie: z ta dobra wiadomoscia moge spokojnie zamknac oczka :decayed:

do jutra :hi:

Opublikowano

:kox:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 23:39_________________________________________________

do jutra :hi:

na 20 min bedziesz sie kladl? poczkaj :mysli::cool1:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 23:40_________________________________________________BTW Adasiek cos malomowny dzisiaj :mysli:

Opublikowano

i ja was będę opuszczać :wink4: co prawda na jutro wniosek o urlop wypisałam :kox: i planuje posiedzieć w domu,ale dzisiaj jakoś oczęta się same zamykają

Opublikowano

i ja was będę opuszczać :wink4: co prawda na jutro wniosek o urlop wypisałam :kox: i planuje posiedzieć w domu,ale dzisiaj jakoś oczęta się same zamykają

Wyśpij sie Justynko bo w środe musisz być wypoczęta jak będziesz nas wiozła, w końcu będziesz sama a reszta same chłopy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

i ja was będę opuszczać :wink4: co prawda na jutro wniosek o urlop wypisałam :kox: i planuje posiedzieć w domu,ale dzisiaj jakoś oczęta się same zamykają

u mnie nie ma tak dobrze :confused4:

Opublikowano

narka Tetis :hi:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 23:44_________________________________________________

BTW Adasiek cos malomowny dzisiaj :mysli:

zakup kontrolowany oglądam fajne autka pokazują Audi A4, Passat, Ford mondeo :)

Opublikowano

Dobraaaaaanoc ludki, na oczy nie widzę bo 2 zryte laptopy serwisowałem i się zamuliłem.

Do juterka

musashi BTW nie zwiększałeś mi przypadkiem doładowania albo EGRa nie zamknąłeś, po twojej wizycie w mojej niuni coś zaczęła dzikować nawet na suchym na 3cim biegu zrywa przyczepność.

Opublikowano

no i w końcu na mnie przyszła pora :gwizdanie:

Opublikowano

ja nic nie robiłem :gwizdanie: :no:

Opublikowano

dobraj nocki spadam :hi:

Opublikowano

ja też spadam za momencik :hi:

Opublikowano

musashi BTW nie zwiększałeś mi przypadkiem doładowania albo EGRa nie zamknąłeś, po twojej wizycie w mojej niuni coś zaczęła dzikować nawet na suchym na 3cim biegu zrywa przyczepność.

:naughty::mysli:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 00:13_________________________________________________no to dobranoc :hi:

Opublikowano

siemka wszystkim z samego rana :hi: fajnie poczytac coście tam nabazgrali wczoraj przy porannej kawie :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 06:55_________________________________________________ale się usmiałem do łez :polew: :polew: :polew::kox:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 06:56_________________________________________________10 albo 11 stronic wy to macie talent :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.