Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem czy dam rade na 19 ale bede... przyjde z buta :gwizdanie:

to nie pij wczesniej :cool1:

wczesniej nie bede :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spójrz na opóźnienie Musashiego :tongue4

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

tylko on pewnie z dużej ilości zjajęć opóźnienie ma a ja zwyczajnie z nieogarniecia :kox:

Opublikowano

spójrz na opóźnienie Musashiego :tongue4

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

tylko on pewnie z dużej ilości zjajęć opóźnienie ma a ja zwyczajnie z nieogarniecia :kox:

zawsze możesz powiedzieć, że musiałaś tipsy założyć :gwizdanie:

Opublikowano

małe a tyle chłopa się jeszcze wciśnie :tongue4:

zawsze można popchać

:mysli::kox: a jaka przyjemnosc :cool1:

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

Opublikowano

małe a tyle chłopa się jeszcze wciśnie :tongue4:

:kox: a jaka przyjemnosc :cool1:

ostatnio usłyszałam...

"Małe bywa wielkie w odpowiednim świetle " :wink4::tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a że Mlodzik jeszcze nie ucieka :mysli: fajnie oby tak dalej :good:

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

kolorowych... :>

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

chociaż raz nie jestem pierwszy :banan2:

Opublikowano

"Małe bywa wielkie w odpowiednim świetle " :wink4::tongue4:

:polew: :polew: :polew:

to na wiejskiej w stolycy nie maja odpowiedniego swiatla :polew: :polew:

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

chociaż raz nie jestem pierwszy :banan2:

a co urlop masz ? :gwizdanie:

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

nike, w sztuce "spoty poznanskie" to kwestia mlodego :cool1:

Opublikowano

a że Mlodzik jeszcze nie ucieka :mysli: fajnie oby tak dalej :good:

na Ciebie dzisiaj czeka

pozostało 29 min 48 s :naughty:

Opublikowano

a że Mlodzik jeszcze nie ucieka :mysli: fajnie oby tak dalej :good:

jutro muszę na 8 jechać do Środy WLKP. i nie wiem jak wstanę ale dziś jeszcze tu chwile zabawie :evil:

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

nike, w sztuce "spoty poznanskie" to kwestia mlodego :cool1:

sorry sen sei :decayed:

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

nike, w sztuce "spoty poznanskie" to kwestia mlodego :cool1:

ale podtrzymuje tradycje Nikuś bo już żegnał się dwie strony temu :polew:

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

nike, w sztuce "spoty poznanskie" to kwestia mlodego :cool1:

teraz mi będzie przykro ;(

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

nike, w sztuce "spoty poznanskie" to kwestia mlodego :cool1:

sorry sen sei :decayed:

jezeli zapomnisz tekstu, sluchaj glosu z budki suflera :kox:

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

nike, w sztuce "spoty poznanskie" to kwestia mlodego :cool1:

ale podtrzymuje tradycje Nikuś bo już żegnał się dwie strony temu :polew:

bo Was opuscic to faktycznie nie lada sztuka :gwizdanie:

Opublikowano

dobra... ja zmykam spac... dobrej nocy i kolorowych zycze wszystkim :gwizdanie:

nike, w sztuce "spoty poznanskie" to kwestia mlodego :cool1:

ale podtrzymuje tradycje Nikuś bo już żegnał się dwie strony temu :polew:

bo Was opuscic to faktycznie nie lada sztuka :gwizdanie:

no trzeba być wręcz okrutnie bez serca :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.