Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jakim samochodem przyjechała Tetis :?: bo mi się przyznać nie chce :gwizdanie:

:polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

byłem oglądać testosteron, tylko koledzy za często robili przerwy na (dopalacza) więc nawet do końca nie oglądnąłem bo sie późno zrobiło i stwierdziłem że zanim skończymy oglądać to będzie 24[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 22:55_________________________________________________

Cześć chłopczęta :kox: :kox: :kox: właśnie wpadłam do domku i czym prędzej weszłam sie przywitać :hi:

normalnie tak dawno się nie widzieliśmy..... :wink4::tongue4:

tak, tak, też sie stęskniłem :)

my to juz nawet do domu razem wracamy :wink4::polew: :polew: :polew:

nie pisz tak Tetis bo Adaś zazdrosny jest :gwizdanie: :kox:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: cały Adaś....

zdziwiłabym się gdyby zostawił to bez odzewu :wink4:

Opublikowano

A jakim samochodem przyjechała Tetis :?: mi mi się przyznać nie chce :gwizdanie:

:decayed:

fajnym :kox: :kox:

Opublikowano

A jakim samochodem przyjechała Tetis :?: bo mi się przyznać nie chce :gwizdanie:

:polew:

A6[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 23:02_________________________________________________możesz zobaczyć na foto w galerii Marcin jej go VAGował :gwizdanie:

Opublikowano

A jakim samochodem przyjechała Tetis :?: bo mi się przyznać nie chce :gwizdanie:

:polew:

zaprzyjaźnioną audiczką :polew: :polew: :polew: :polew:

i nie byle jaką .... :wink4:

Opublikowano

A jakim samochodem przyjechała Tetis :?: bo mi się przyznać nie chce :gwizdanie:

:polew:

A6[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 23:02_________________________________________________możesz zobaczyć na foto w galerii Marcin jej go VAGował :gwizdanie:

ależ dowcipniś :evil:

Opublikowano

A jakim samochodem przyjechała Tetis :?: bo mi się przyznać nie chce :gwizdanie:

:polew:

A6[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 23:02_________________________________________________możesz zobaczyć na foto w galerii Marcin jej go VAGował :gwizdanie:

czy cos mnie znowu umknęło :cool1::mysli:

Opublikowano

Vagował powiadasz..... :mysli:

Opublikowano

Jakieś bliższe konkrety :kox:

:decayed:

Opublikowano

Suli trzeba było przyjechać a nie że teraz sie podpytujesz tylko :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Jakieś bliższe konkrety :kox:

:decayed:

ale Ci sie trafiło towarzystwo...znajac życie to na priv Ci wszystko powiedzą :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Vagował powiadasz..... :mysli:

Tobie nie wagował bo gdzieś stanąłeś z boku .... a byłeś z nami na górze? :mysli:

Opublikowano

Jak dobrze się rozejrzeć to żuczka kawałek w galerii faktycznie widać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Vagował powiadasz..... :mysli:

Tobie nie wagował bo gdzieś stanąłeś z boku .... a byłeś z nami na górze? :mysli:

no właśnie może on razem z cyganami siedział a nie z nami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tzn :quattro: w avancie :naughty::cool1:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

SULI ja ci powiem : zielonym TETIS przyjechała :decayed:

Opublikowano

Faktycznie ekipa była całkiem podobna...no może bardziej kulista i opalona.... :> :>

Opublikowano

Suli trzeba było przyjechać a nie że teraz sie podpytujesz tylko :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Powiedziałem, że przyjadę... jak mi A2 zbudują :kox:

No, chyba, że trzeba będzie wcześniej :gwizdanie:

Opublikowano

Powiedziałem, że przyjadę... jak mi A2 zbudują :kox:

to chyba tego nie dożyje :confused4::cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

nie sądziłam,że taka zagorzałą dyskusje mój robak jest wstanie wywołać.. :wink4: jeszcze pewnie nie raz mnie tu zaskoczycie :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.