Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aby uzupelnic moj poetycki nastroj pozwole sobie adasiowa wypowiedz poprawic....

dokładnie bo:

diamenty swej lubej z milosci darujesz

lecz duszy kobiety twej nie tak, zyskujesz

owszem z praktyki, u twego zostanie boku

lecz namietnosc swa odda poecie z doskoku

:cool1:

co w walentynki jadłeś na kolację z Dorotą ?? :przebiegly: to jest jakaś masakra :shocked: , nawet nieźle Ci wierszoklepanie wychodzi
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za dwa Tomul i jak Cię nie będzie to już nie wiem co będzie :disgust:

no to jak 1 marzec, to na bank mnie nie będzie. :confused4:

Ty to robisz specjalnie :cool1:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 15:01_________________________________________________

aby uzupelnic moj poetycki nastroj pozwole sobie adasiowa wypowiedz poprawic....

dokładnie bo:

diamenty swej lubej z milosci darujesz

lecz duszy kobiety twej nie tak, zyskujesz

owszem z praktyki, u twego zostanie boku

lecz namietnosc swa odda poecie z doskoku

:cool1:

co w walentynki jadłeś na kolację z Dorotą ?? :przebiegly: to jest jakaś masakra :shocked: , nawet nieźle Ci wierszoklepanie wychodzi

dla jednego masakra, dla drugiego :kox:

czego oczy nie widza to.... :cool1:

Opublikowano

za tydzień byłoby ok. a później tak , jak zwykle co 2 tyg. , od ok. 15marca jestem w Poznaniu na 2 tyg.

Opublikowano

aby uzupelnic moj poetycki nastroj pozwole sobie adasiowa wypowiedz poprawic....

dokładnie bo:

diamenty swej lubej z milosci darujesz

lecz duszy kobiety twej nie tak, zyskujesz

owszem z praktyki, u twego zostanie boku

lecz namietnosc swa odda poecie z doskoku

:cool1:

co w walentynki jadłeś na kolację z Dorotą ?? :przebiegly: to jest jakaś masakra :shocked: , nawet nieźle Ci wierszoklepanie wychodzi

na bank jakieś grzybki haluce szamali :mysli::kox:

Opublikowano

za tydzień byłoby ok. a później tak , jak zwykle co 2 tyg. , od ok. 15marca jestem w Poznaniu na 2 tyg.

hmm. 15 spoko :cool1:

Opublikowano

mi tylko nie pasuje 22 luty i 22 marzec(zlot) a reszta może być jak tam pasuje :)

Opublikowano

hmm. 15 spoko :cool1:

podobno będę miał kawalerkę wynajętą , a nie jakiś hotel hyhyhy
Opublikowano

hmm. 15 spoko :cool1:

podobno będę miał kawalerkę wynajętą , a nie jakiś hotel hyhyhy

czyżby parapetówka :gwizdanie: :naughty::kox:

Opublikowano

mi tylko nie pasuje 22 luty i 22 marzec(zlot) a reszta może być jak tam pasuje :)

nie bedzie ciebie 22.03 na spocie? :mysli:

Opublikowano

czyżby parapetówka :gwizdanie: :naughty::kox:

nie widzę problemu , kurfa ,żeby net był!!!
Opublikowano

mi tylko nie pasuje 22 luty i 22 marzec(zlot) a reszta może być jak tam pasuje :)

nie bedzie ciebie 22.03 na spocie? :mysli:

niestety przykro mi i przepraszam (wyjazd służbowy do Bukowiny Tatrzańskiej) :embarrassed: Ty lepiej też usprawiedliwienie już pisz :evil:

Opublikowano

czyżby parapetówka :gwizdanie: :naughty::kox:

nie widzę problemu , kurfa ,żeby net był!!!

a co przeszkadza brak netu, w urzadzeniu parapetowy? :mysli:

Opublikowano

a co przeszkadza brak netu, w urzadzeniu parapetowy? :mysli:

eee no w niczym :cool1:
Opublikowano

czyżby parapetówka :gwizdanie: :naughty::kox:

nie widzę problemu , kurfa ,żeby net był!!!

a co przeszkadza brak netu, w urzadzeniu parapetowy? :mysli:

laptop słóży wtedy za tackę na kieliszki :decayed:

Opublikowano

mi tylko nie pasuje 22 luty i 22 marzec(zlot) a reszta może być jak tam pasuje :)

nie bedzie ciebie 22.03 na spocie? :mysli:

niestety przykro mi i przepraszam (wyjazd służbowy do Bukowiny Tatrzańskiej) :embarrassed: Ty lepiej też usprawiedliwienie już pisz :evil:

ale ja bede na spocie :cool1:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 15:16_________________________________________________

czyżby parapetówka :gwizdanie: :naughty::kox:

nie widzę problemu , kurfa ,żeby net był!!!

a co przeszkadza brak netu, w urzadzeniu parapetowy? :mysli:

laptop słóży wtedy za tackę na kieliszki :decayed:

:kox:

Opublikowano

dobra spadam na spot :hi:

Opublikowano

dobra spadam na spot :hi:

eeeeeeeeeeej, przeciez dopiero 15.20 :cool1:

Opublikowano

laptop słóży wtedy za tackę na kieliszki :decayed:

Pet3r ma 17" matrycę , to się od niego weźmie , co by wiekszy stolik był , to i ogórasy sie zmieszczą

Opublikowano

dobra spadam na spot :hi:

eeeeeeeeeeej, przeciez dopiero 15.20 :cool1:

oooo widzę że zegarek dobrze Ci tyka :naughty:

Opublikowano

:shocked: czyżbyś miał jakieś problemy :cool1: :gwizdanie: :polew:

widze, ze w szkole, na lekcjach polskiego jezyka, ciagla analiza poezji i prozy, w stylu: co autor chcial nam przekazac, w zawoalowany sposob sposob zupelnie nie pozwala na rozwoj wrazliwosci,

to poezja Ive, poezja :cool1:

ależ drogi kolego , ja mam duszę romantyka XXI wieku , czasy się zmieniły , dawnej zaloty odbywały sie w bardziej subtelny sposób , teraz nie ma czasu na pierdoły i hasła w stylu " walisz się , czy trzeba z tobą chodzić" , nikogo już nie dziwią :cool1: :gwizdanie: :tongue4::polew:

:shocked: :shocked: :polew: :polew: :polew:

Ja chyba jednak jestem starej daty :tongue4:

Udanego spotowania :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.