Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ive jesteś dzisiaj na spocie w u nas ??

niestety nie , od środy jestem w Kaliszu dopiero :przebiegly:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 13:39_________________________________________________

spadam na obiadek bede za jakieś 30 minutek :):notworthy:

a widzisz, do mnie obiadek sam przychodzi pod nosek :gwizdanie:

jak będę mieć żonę to też tak ją zaprogramuje :tongue4:

to nie tak prosto, umiejetnosci programistyczne nie wystarczaja, trzeba byc hackerem :gwizdanie: :kox::cool1:

dam rade, w końcy z wykształcenia informatyk ze mnie :cool1:

Opublikowano

AAAA, to nie zabieram PSa, nie chce mi się podłączać, może następnym razem pogramy w GT

Opublikowano

AAAA, to nie zabieram PSa, nie chce mi się podłączać, może następnym razem pogramy w GT

oki :decayed:
Opublikowano

Doberek, i jak tam po sobotnich baletach? J nawet spotkałem Maseraka i Kochanka jak wychodziłem o 3 z Post Dali, impreza była wyczesana i oko było na czym powiesić :)

Ive jesteś dzisiaj na spocie w u nas ??

nie no Ive przeciez w mysk wlasnej maksymy:

jak to? wszyscy zakochani, siedzą u boków swoich wybranek i się przytulają :P

to jest dobre dla mienktich ruł i cieplych kluchów :naughty::decayed::polew:

tylko mientkie ruły i ciepłe kluchy jadą 300km do domu żeby się spotkać z Walentynką :polew:

ja dzisiaj idę właśnie , ze swoją Walentynką :good:

bynajmniej nie w Poznaniu

:cool1:

Opublikowano

Doberek, i jak tam po sobotnich baletach? J nawet spotkałem Maseraka i Kochanka jak wychodziłem o 3 z Post Dali, impreza była wyczesana i oko było na czym powiesić :)

Ive jesteś dzisiaj na spocie w u nas ??

w ZAKu też było całkiem przyjemnie i nawet nikusia spotkałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie no Ive przeciez w mysk wlasnej maksymy:

jak to? wszyscy zakochani, siedzą u boków swoich wybranek i się przytulają :P

to jest dobre dla mienktich ruł i cieplych kluchów :naughty::decayed::polew:

tylko mientkie ruły i ciepłe kluchy jadą 300km do domu żeby się spotkać z Walentynką :polew:

ja dzisiaj idę właśnie , ze swoją Walentynką :good:

bynajmniej nie w Poznaniu

:cool1:

eee tam nie wiem o co się Wam rozchodzi :cool1::przebiegly::D

Opublikowano

AAAA, to nie zabieram PSa, nie chce mi się podłączać, może następnym razem pogramy w GT

możesz zabrać dzisiaj tylko nie wiem co żonie powiem bo jedzie ze mną :gwizdanie:

Opublikowano

AAAA, to nie zabieram PSa, nie chce mi się podłączać, może następnym razem pogramy w GT

możesz zabrać dzisiaj tylko nie wiem co żonie powiem bo jedzie ze mną :gwizdanie:

żonie 2 dychy i na zakupy, sam tak mówiłeś :naughty:

Opublikowano

to nie tak prosto, umiejetnosci programistyczne nie wystarczaja, trzeba byc hackerem :gwizdanie: :kox::cool1:

dam rade, w końcy z wykształcenia informatyk ze mnie :cool1:

oj ale to nie to samo co c++ czy visual basic....

Opublikowano

żonie 2 dychy i na zakupy, sam tak mówiłeś :naughty:

chyba zapomniał do tej 2 dopisać 3 zer??!! :cool1: i twardziela udaje cfaniak :gwizdanie:

Opublikowano

to nie tak prosto, umiejetnosci programistyczne nie wystarczaja, trzeba byc hackerem :gwizdanie: :kox::cool1:

dam rade, w końcy z wykształcenia informatyk ze mnie :cool1:

oj ale to nie to samo co c++ czy visual basic....

hmm... ale mimo wszystko spróbuje :kox: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

ale śnieg kurde pada :shocked:

Opublikowano

ale śnieg kurde pada :shocked:

u mnie jeszcze nie

Opublikowano

AAAA, to nie zabieram PSa

wez wez :cool1: wezme ze 2 koty, to go troche przecwicza :wink4:

Opublikowano

ale śnieg kurde pada :shocked:

:banan::banan2: :banan2: :sesese:

Opublikowano

żonie 2 dychy i na zakupy, sam tak mówiłeś :naughty:

chyba zapomniał do tej 2 dopisać 3 zer??!! :cool1: i twardziela udaje cfaniak :gwizdanie:

co Ty ....ja daje żonie dwie dychy i ma jeszcze resztę przyprowadzić z zakupów :kox:

Opublikowano

ale śnieg kurde pada :shocked:

ciekawe czy bedzie bialo na spotowisku podziemnym :decayed:

Opublikowano

ale śnieg kurde pada :shocked:

ciekawe czy bedzie bialo na spotowisku podziemnym :decayed:

może nie być .... :mysli::polew:

Opublikowano

ale śnieg kurde pada :shocked:

ciekawe czy bedzie bialo na spotowisku podziemnym :decayed:

może nie być .... :mysli::polew:

chyba że w AVANTACH trochę zwieziemy na dół :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.