Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dzień doberek , będę za 30 min bo mam 20 stron do czytania :decayed::naughty:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 09:48_________________________________________________http://nie-znosze-walentynek.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek , będę za 30 min bo mam 20 stron do czytania :decayed::naughty:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 09:48_________________________________________________http://nie-znosze-walentynek.pl/

a już myślałem że laska w czerwieni mi się na dzisiaj trafi :naughty::kox: atu dupka IVER sadysta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnijcie o swoich paniach , bo One takie fixy jak walęwtyłki kochają :naughty::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnijcie o swoich paniach , bo One takie fixy jak walęwtyłki kochają :naughty::decayed::polew:

moja na szczęście nie :naughty: mówi że walentynki ze mną ma codzinnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja na szczęście nie :naughty: mówi że walentynki ze mną ma codzinnie :polew:

to sie akaurat powinienes cieszyc... :cool1:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 11:36_________________________________________________i co tam panowie?? nie ma zadnego zakochanego w forum ze taka tu cisza? :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem właśnie :mysli::cool1: , ja postanowiłem , zapoznać się z pisarstwem Stephena King'a w związku z czym , ściągam ciekawsze ekranizacje jego powieści :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekranizacje moga byc... jak mam czytac ksiazke to jestem chory :confused4:

ja tam lubię czytać książki i za czasów szkoły w h*j ich się oczytałem ale teraz nie mam czasu na to , może za kilkadziesiąt lat , bujany fotel , kocyk , ciepła herbatka z cytrynką i dobra książka :naughty::decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 12:45_________________________________________________

jak to? wszyscy zakochani, siedzą u boków swoich wybranek i się przytulają :P

to jest dobre dla mienktich ruł i cieplych kluchów :naughty::decayed::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o Kinga to koniecznie "Lśnienie" zobaczcie, stary ale jary film :kox:

obcykany ze 3x już , mega rola Jacka Nicholsona :good:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 12:57_________________________________________________

tylko miękkie ruły i ciepłe kluchy jadą 400km do domu żeby się spotkać z Walentynką :polew:

osz Ty , zagiąłeś mnie i oplułem se lapsa :polew: :polew: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...