Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej od 997 zawsze byłem jako pierwszy na nowej stronie aż do 1001 :kox: zobaczcie sobie :cool1:

i zaraz powiesz ze to przypadek? pewnie zastosowałeś twierdzienie pietagora i se wyliczyłes jak tu klikac zeby flaszke wyklikac.

widze z pierwszej łapanki nie jestes :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ej od 997 zawsze byłem jako pierwszy na nowej stronie aż do 1001 :kox: zobaczcie sobie :cool1:

i zaraz powiesz ze to przypadek? pewnie zastosowałeś twierdzienie pietagora i se wyliczyłes jak tu klikac zeby flaszke wyklikac.

widze z pierwszej łapanki nie jestes :naughty:

bywało się tu i siu .... pokerek i te sprawy chłodna kalkulacja analiza swot ....nie ma o czym mówic :cool1::kox:

Opublikowano

ej od 997 zawsze byłem jako pierwszy na nowej stronie aż do 1001 :kox: zobaczcie sobie :cool1:

i zaraz powiesz ze to przypadek? pewnie zastosowałeś twierdzienie pietagora i se wyliczyłes jak tu klikac zeby flaszke wyklikac.

widze z pierwszej łapanki nie jestes :naughty:

maly prezencik dla kogo trzeba i to sie nazywa fuks :cool1:

Opublikowano

ej od 997 zawsze byłem jako pierwszy na nowej stronie aż do 1001 :kox: zobaczcie sobie :cool1:

i zaraz powiesz ze to przypadek? pewnie zastosowałeś twierdzienie pietagora i se wyliczyłes jak tu klikac zeby flaszke wyklikac.

widze z pierwszej łapanki nie jestes :naughty:

maly prezencik dla kogo trzeba i to sie nazywa fuks :cool1:

:mysli: coś sugerujesz ..nie wiem kto tu komu prezenciki dawał dzisiaj :gwizdanie: :tongue4::kox:

Opublikowano

ej od 997 zawsze byłem jako pierwszy na nowej stronie aż do 1001 :kox: zobaczcie sobie :cool1:

i zaraz powiesz ze to przypadek? pewnie zastosowałeś twierdzienie pietagora i se wyliczyłes jak tu klikac zeby flaszke wyklikac.

widze z pierwszej łapanki nie jestes :naughty:

maly prezencik dla kogo trzeba i to sie nazywa fuks :cool1:

:mysli: coś sugerujesz ..nie wiem kto tu komu prezenciki dawał dzisiaj :gwizdanie: :tongue4::kox:

no wlasnie :cool1::kox:

Opublikowano

ale za to jakie atrakcje zapewniełem co nie :naughty: aż dojść do siebie nie możesz :kox:

Opublikowano

sorki panowie ale cos mi sie net spier**** :disgust:

Twoja strata :kox: zobacz kto 1000 wyłapał :gwizdanie:

no widze :gwizdanie:

Opublikowano

ej od 997 zawsze byłem jako pierwszy na nowej stronie aż do 1001 :kox: zobaczcie sobie :cool1:

i zaraz powiesz ze to przypadek? pewnie zastosowałeś twierdzienie pietagora i se wyliczyłes jak tu klikac zeby flaszke wyklikac.

widze z pierwszej łapanki nie jestes :naughty:

maly prezencik dla kogo trzeba i to sie nazywa fuks :cool1:

widze jakas zoorganizowana akcja :gwizdanie:

Opublikowano

no dokładnie korupcja sie szerzy :kox:

Opublikowano

no dokładnie korupcja sie szerzy :kox:

to sie nazywa, dbanie o wlasne interesy :cool1:

Opublikowano

no dokładnie korupcja sie szerzy :kox:

to sie nazywa, dbanie o wlasne interesy :cool1:

aaa to taka inna nazwa teraz .....no no no podoba mi się :kox:

Opublikowano

no dokładnie korupcja sie szerzy :kox:

to sie nazywa, dbanie o wlasne interesy :cool1:

aaa to taka inna nazwa teraz .....no no no podoba mi się :kox:

widze cięzko bedzie zdobyc władze na forum :gwizdanie:

Opublikowano

widze cięzko bedzie zdobyc władze na forum :gwizdanie:

:cool1:

Opublikowano

widze cięzko bedzie zdobyc władze na forum :gwizdanie:

:cool1:

:gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

madas juz ma wladze... najaktywniejszy na forum :naughty:

Opublikowano

cześć :)

Opublikowano

cześć :)

cześć Azunna :hi:

Opublikowano

dobry wieczor Pani :hi:

Opublikowano

co tam panowie, o czym rozmawiacie? :)

Opublikowano

to co? gonimy 2000 stron do spota? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.