Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może ktoś wie czy w Szwajcarii trzeba mieć naklejkę PL na aucie .. bo ktoś mi mówił że trzeba ... a PL jest na tablicy rejestracyjnej i myślałem że wystarczy?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

coś szybko Niukuś wróciłeś :naughty:

mialem inne plany ale sie zmienily... wpadlem tylko na chwile :)

Opublikowano

sorki koledzy że tutaj ale w innych wątkach poznania brak - znacie kogoś kto dobrze robi benzynie :kox:w Poznaniu lub okolicach - mam do wymiany rozrząd i nie chce trafić do byle kogo :disgust:

Milo222

Opublikowano

coś szybko Niukuś wróciłeś :naughty:

mialem inne plany ale sie zmienily... wpadlem tylko na chwile :)

wpada sie, nie na chwile... :cool1:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:28_________________________________________________

sorki koledzy że tutaj ale w innych wątkach poznania brak - znacie kogoś kto dobrze robi benzynie :kox:w Poznaniu lub okolicach - mam do wymiany rozrząd i nie chce trafić do byle kogo :disgust:

Milo222

dalem do ASO rzepecki-mroczkowski[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:29_________________________________________________fajny film na tvn :cool1:

Opublikowano

sorki koledzy że tutaj ale w innych wątkach poznania brak - znacie kogoś kto dobrze robi benzynie :kox:w Poznaniu lub okolicach - mam do wymiany rozrząd i nie chce trafić do byle kogo :disgust:

Milo222

ja robie na ul.Soboteckiej na Górczynie serwis Mar-Ciech :cool1:

Opublikowano

co Ty gadasz Adam? :) mozna powiedziec ze mam tam znajomosci... :naughty:

Opublikowano

co Ty gadasz Adam? :) mozna powiedziec ze mam tam znajomosci... :naughty:

poważnie :shocked: kurde szkoda że wcześniej nie wiedziałem ....robie już tam od kilku lat ....

Opublikowano

no widzisz... znam wlasciciela i serwisujemy tam wszystkie sluzbowe auta z obecnej firmy :)[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:03_________________________________________________zawsze tam takie mega dobre fury stoja ze szok...

Opublikowano

coś dzisiaj skrzydełka mi opadły :disgust: idę się wykąpać ,może dzięki temu trochę energii dostane :kox:

Opublikowano

no widzisz... znam wlasciciela i serwisujemy tam wszystkie sluzbowe auta z obecnej firmy :)

ja jestem bardzo zadowolony z ich usług ...robiłem u nich ważniejsze rzeczy rozrząd w Volvo i Audi...serwis ...i takie tam wymiany różne....

sorry Nikuś że nie pisałem o dzisiajszym spocie ale to wypadło tak nagle że ich zabrałem do Tetis....

Opublikowano

luzik ziom :cool:

ale bede mial do Ciebie sprawe... a wlasciwie do Twojego sasiada... :cool1: potrzebuje cos na jutro :gwizdanie: da rade?

Opublikowano

luzik ziom :cool:

ale bede mial do Ciebie sprawe... a wlasciwie do Twojego sasiada... :cool1: potrzebuje cos na jutro :gwizdanie: da rade?

do mojego sąsiada :mysli:

Opublikowano

noo... mowiles ze nawet dwoch masz takich :cool1:

Opublikowano

noo... mowiles ze nawet dwoch masz takich :cool1:

aaaa kurde oni nie handelkuja tylko zawsze posiadają :mysli:

Opublikowano

hmm... to uderze gdzie indziej... :mysli:

Opublikowano

coś dzisiaj skrzydełka mi opadły :disgust: idę się wykąpać ,może dzięki temu trochę energii dostane :kox:

nie ma jak porzadna kapiiel :cool1::kox:

Opublikowano

hmm... to uderze gdzie indziej... :mysli:

jak coś by Ci nie wyszło daj znać to wtedy sie zapytam czy coś teges :naughty:

Opublikowano

dobrze :)

Opublikowano

dobrze :)

a Ty dzisiaj nie wychodzisz ? :mysli:

Opublikowano

nie juz nie... niestety... :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.