Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc vario, jak trasa? :cool1:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 18:21_________________________________________________

no zaraz a ekipa spi? madas milczysz? chory czy nie mozesz dojsc do siebie po poznanskich.... :cool1: korkach?

przecież nie było dużych korków ...nie mogę dojść przez ten RS4 na wyświtlaczu :kox:

no ja tez przez to w sumie :cool1:

moge folie z nadrukiem nakleic :cool1:

a u mnie na wyświetlaczu w concercie da sie to zrobić :mysli: :mysli: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam i pozdrawiam Poznaniaków w ten piekielnie zimowy dzien :hi:

Opublikowano

Powitać spamerów, mam pytanie czy ktoś imprezuje jutro? Ja idę do Post Dali na św. Marcin i fajne było by iść ciut większym gronem, nike21 może Ty się wybierasz ????

Opublikowano

witam i pozdrawiam Poznaniaków w ten piekielnie zimowy dzien :hi:

wihajsterze ale masz zajefajny podpis :kox: taki podprogowy :rolleyes:

Opublikowano

ten koleś porwał mi dziecko dzisiaj podczas spotu :polew:

mv4sk6.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

ten koleś porwał mi dziecko dzisiaj podczas spotu :polew:

mv4sk6.jpg

Samuraju widze,że czas juz na ciebie :naughty::decayed:

Opublikowano

na współkę z tym kolesiem :gwizdanie:

2j64r5c.jpg

Opublikowano

spadam do biblioteki bede za jakieś 2h :kox:

Opublikowano

Trasa do Kalisza taka sobie była bo mi błąd na Fisie co chwila wkurzał, okazuje się, że jak jest mokro to czujnik warjuje (ma niecały miesiąc) a jak wracałem to sama przyjemność, przesychało już, jasno było no i czujnik się uspokoił, od samego Kalisza spokój, trochę miałem galara co do psów bo dzisiaj 13 i piątek i o pecha łatwo jak się jedzie moim tempem :)

Opublikowano

AHA proszę nie spamować za dużo :evil:

Opublikowano

no niby piątek 13 a ja dzisiaj z kolegami miałem dobry dzień :gwizdanie:

Opublikowano

no niby piątek 13 a ja dzisiaj z kolegami miałem dobry dzień :gwizdanie:

bo my dobre chłopaki jesteśmy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja też całkiem niezły, muza mnie optymistycznie nastawia, mam nowe sety Paula Oakendolda i Tmo Maasa więc Alpina musi trochę prądu podawać do głośników, a jak sub będzie to dopiero się imprezka rozkręci :)

Opublikowano

no niby piątek 13 a ja dzisiaj z kolegami miałem dobry dzień :gwizdanie:

bo my dobre chłopaki jesteśmy :kox: :kox: :kox:

mowi sie fajne z nas chłopaki :gwizdanie:

Opublikowano

spadam do biblioteki bede za jakieś 2h :kox:

po cos do picia? :mysli:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 18:41_________________________________________________

no niby piątek 13 a ja dzisiaj z kolegami miałem dobry dzień :gwizdanie:

ba k**wa, trzeba sie mlody postarac znalezc jakies A3 i moze A4... :gwizdanie:

Opublikowano

jeden ze świeżych forumowiczów ma wypasioną B6 do sprzedania w Avancie :)

Opublikowano

jeden ze świeżych forumowiczów ma wypasioną B6 do sprzedania w Avancie :)

ja moja tez :cool1:

Opublikowano

Marcin wielkie dzięki za ksero ... mam nadzieję że razem wypijemy w gornie spotowym :cool1::good:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 18:48_________________________________________________

jeden ze świeżych forumowiczów ma wypasioną B6 do sprzedania w Avancie :)

ja moja tez :cool1:

i to jak odjebanowszą :kox:

Opublikowano

:bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.