Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i co zabraklo sił na 1000????

ja już padałem na klawiature ...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj ze spokojem dobijemy do 1000 :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 11:20_________________________________________________ja lece w miasto :hi:

Opublikowano

ja dziesiaj mam spota u Tetis :naughty:

Opublikowano

ja dziesiaj mam spota u Tetis :naughty:

a ja w niedziele z kilkoma cwaniakami z okolicy :polew:

Opublikowano

ja dziesiaj mam spota u Tetis :naughty:

a ja w niedziele z kilkoma cwaniakami z okolicy :polew:

znam ich :mysli: bo też mam spota z cwaniakami :mysli:

Opublikowano

Morning w ten upalny dzionek :)

Opublikowano

ja dziesiaj mam spota u Tetis :naughty:

prywatnego czy służbowego ? :naughty:

morning Variot-ech :gwizdanie:

Opublikowano

ale dziś dajemy czadu ze spamowaniem, normalnie nie daje rady ogarnąc wszystkiego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja dziesiaj mam spota u Tetis :naughty:

a ja w niedziele z kilkoma cwaniakami z okolicy :polew:

znam ich :mysli: bo też mam spota z cwaniakami :mysli:

cwaniak jestem, milo mi :hi::decayed:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 12:29_________________________________________________

ale dziś dajemy czadu ze spamowaniem, normalnie nie daje rady ogarnąc wszystkiego :polew: :polew: :polew:

hmm, w sumie tez nie daje rady ogarnac dzisiejszego spamu :cool1::decayed:

Opublikowano

Witam,

ja niestety chyba nie będę w stanie być w niedziele ... Groszek cierpi na straszną chorobę... Prawdopodobnie padła turbawka... :wallbash: :wallbash:

dodatkowo odma do wymiany... Normalnie tylko sie pochlastać... :(

Opublikowano

Witam,

ja niestety chyba nie będę w stanie być w niedziele ... Groszek cierpi na straszną chorobę... Prawdopodobnie padła turbawka... :wallbash: :wallbash:

dodatkowo odma do wymiany... Normalnie tylko sie pochlastać... :(

a niby dlaczego turbawka? jesli, to pewnie dzieki olejowi 10W40

Opublikowano

ja dziesiaj mam spota u Tetis :naughty:

a ja w niedziele z kilkoma cwaniakami z okolicy :polew:

znam ich :mysli: bo też mam spota z cwaniakami :mysli:

cwaniak jestem, milo mi :hi::decayed:[br]

to daj piątaka :naughty:

Opublikowano

znam ich :mysli: bo też mam spota z cwaniakami :mysli:

cwaniak jestem, milo mi :hi::decayed:[br]

to daj piątaka :naughty:

madas, konkurencje chca nam robic :cool1::decayed:

Opublikowano

znam ich :mysli: bo też mam spota z cwaniakami :mysli:

cwaniak jestem, milo mi :hi::decayed:[br]

to daj piątaka :naughty:

madas, konkurencje chca nam robic :cool1::decayed:

nie opcji... połączymy avatary nasze i miazga ...wymiatamy wszystkich ... ada :kox::evil:

Opublikowano

madas, konkurencje chca nam robic :cool1::decayed:

nie opcji... połączymy avatary nasze i miazga ...wymiatamy wszystkich ... ada :kox::evil:

:evil:

Opublikowano

madas, konkurencje chca nam robic :cool1::decayed:

nie opcji... połączymy avatary nasze i miazga ...wymiatamy wszystkich ... ada :kox::evil:

:evil:

ada ciunk hunk :evil: :evil:

Opublikowano

e laski .. wnioskuję o wstrzymanie akcji .. bo dzisiaj w nocy ruszam w drogę i ominie mnie 1000 :kox:

PS.

kupiłem jakieś dziwne felgi .. mój klucz do kół nei chce w nie wejść .. zatem na przyszłość .. sprawdzajcie klucz kupując felgi :)

Opublikowano

Pepin normalnie chyba jest 19 a Ty masz teraz pewnie 17 - ze śrubami kupowałeś felgi ??

Opublikowano

madas, konkurencje chca nam robic :cool1::decayed:

nie opcji... połączymy avatary nasze i miazga ...wymiatamy wszystkich ... ada :kox::evil:

:evil:

ada ciunk hunk :evil: :evil:

akysz siło nieczysta

Opublikowano

pozdro z zasypanego śniegiem Tbg :good::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.