Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Iverson szukalem takiego, tyle ze animowanego, ale nie ma.. :thumbdown::polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde powiem wam że juz sie zgubiłem chyba :mysli:

nie przejmuj się ...ja też... pisz co popadnie :polew: :polew:

to tera za niespam kropki letą ? :mysli::decayed:

Opublikowano

a tak na marginesie to ale nam sie czerwono zrobiło w wlkp, dwuch tylko zielonych i jeden czarnuch :polew:

murzynem jesteś :mysli: nie że coś mam do czarnych ...sam kiedyś chciałem być :naughty::kox:

murzynem? a sa tu jacys murzynowie? :cool1:

Opublikowano

Iverson fajny avatar.. :naughty:

:mysli: chyba Iverson fajny amant :polew:

to zdjecie z dowodu? :mysli:

Musashi ja tak wygladam.. :rolleyes:

Opublikowano

a tak na marginesie to ale nam sie czerwono zrobiło w wlkp, dwuch tylko zielonych i jeden czarnuch :polew:

murzynem jesteś :mysli: nie że coś mam do czarnych ...sam kiedyś chciałem być :naughty::kox:

murzynem? a sa tu jacys murzynowie? :cool1:

są są - ja jeszcze jestem

kiedyś byłem księdzem ale awans dostałem :decayed:

Opublikowano

Iverson fajny avatar.. :naughty:

:mysli: chyba Iverson fajny amant :polew:

to zdjecie z dowodu? :mysli:

Musashi ja tak wygladam.. :rolleyes:

jak na awatarze wlasnym czy Ive`a? :cool1:

Opublikowano

Iverson fajny avatar.. :naughty:

:mysli: chyba Iverson fajny amant :polew:

to zdjecie z dowodu? :mysli:

Musashi ja tak wygladam.. :rolleyes:

:shocked: :shocked: biorę Ci na windykację :mysli:

Opublikowano

Chce ktos autograf..? :cool1:

Opublikowano

Musashi ja tak wygladam.. :rolleyes:

:shocked: :shocked: biorę Ci na windykację :mysli:

:mysli:

Opublikowano

Chce ktos autograf..? :cool1:

ja moge chcieć piękny kawalerze :polew:

Opublikowano

Chce ktos autograf..? :cool1:

ja nie mogę brać bo żona śpi a musiałbym się jej zapytać :mysli::embarrassed:

Opublikowano

Chce ktos autograf..? :cool1:

cyfrowy? :cool1:

Opublikowano

nie że coś mam do czarnych ...sam kiedyś chciałem być :naughty::kox:

Rany boskie :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Chce ktos autograf..? :cool1:

ja nie mogę brać bo żona śpi a musiałbym się jej zapytać :mysli::embarrassed:

jak śpi to sie nie dowie a jutro wystawisz na aledrogo

Opublikowano

madas26 wez dla zony.. :gwizdanie: :cool1:

Musashi nie mam podpisu elektronicznego.. :polew:

Opublikowano

nie że coś mam do czarnych ...sam kiedyś chciałem być :naughty::kox:

Rany boskie :shocked: :shocked: :shocked:

co sie dziwisz :cool1:

Opublikowano

nie że coś mam do czarnych ...sam kiedyś chciałem być :naughty::kox:

Rany boskie :shocked: :shocked: :shocked:

no co grałem w kosza za małolata to moim marzeniem było być murzynem :polew:

Opublikowano

nie że coś mam do czarnych ...sam kiedyś chciałem być :naughty::kox:

Rany boskie :shocked: :shocked: :shocked:

co sie dziwisz :cool1:

Tego się nie spodziewałem po nim ;(

Ehh... :decayed::polew:

Opublikowano

madas26 wez dla zony.. :gwizdanie: :cool1:

Musashi nie mam podpisu elektronicznego.. :polew:

a kto chce moj, ja mam :cool1:

Opublikowano

nie że coś mam do czarnych ...sam kiedyś chciałem być :naughty::kox:

Rany boskie :shocked: :shocked: :shocked:

no co grałem w kosza za małolata to moim marzeniem było być murzynem :polew:

Zwariowałem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.