Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OT ale jak patrzę na tą fotę na RSach to bardziej mi się widzi niż na Advanti, RS6 to kawał alu, gruba i mocna i łatwiejsza w utrzymaniu czytaj myciu

dokładnie mi rs też bardziej się podoba :good:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak dobrze pojdzie to dzis bedzie.. :polew:

Opublikowano

Ja też idę w kimono bo rano ... jazdaaaaaaa :)

Opublikowano

OT ale jak patrzę na tą fotę na RSach to bardziej mi się widzi niż na Advanti, RS6 to kawał alu, gruba i mocna i łatwiejsza w utrzymaniu czytaj myciu

mnie A6 C6 dowolny, by podpasil :kox:

Opublikowano

ja też jak zwykle spadam :hi: dziękuję za wieczór przygód :cool1:

Opublikowano

Ja też idę w kimono bo rano ... jazdaaaaaaa :)

ja mialem wczoraj niezly test letniego ogumienia w zimowych warunkach :cool1:

Opublikowano

nike miałem już kilka razy podpytać dlaczego masz napisane tak mało niutków przy tych konikach ? hamowałeś auto?

Opublikowano

nike miałem już kilka razy podpytać dlaczego masz napisane tak mało niutków przy tych konikach ? hamowałeś auto?

pewnie już śpi :naughty:

Opublikowano

ja też jak zwykle spadam :hi: dziękuję za wieczór przygód :cool1:

no tak, 0oo :decayed:

Opublikowano

ja też jak zwykle spadam :hi: dziękuję za wieczór przygód :cool1:

no tak, 0oo :decayed:

u mnie 23.59 :gwizdanie:

Opublikowano

nike miałem już kilka razy podpytać dlaczego masz napisane tak mało niutków przy tych konikach ? hamowałeś auto?

hamowalem na przenosnej hamowni... i wlasnie tak wyszlo na obu pomiarach... :confused4:

Opublikowano

Musashi, szczerze mówiąc to się grubo zastanawiam dlaczego ryzykujesz na letnich ? to jak kondom z fabrycznie zrobioną dziurą :)

Opublikowano

nike miałem już kilka razy podpytać dlaczego masz napisane tak mało niutków przy tych konikach ? hamowałeś auto?

pewnie już śpi :naughty:

tak, i w czasie hamowania pogubil niuty :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 00:01_________________________________________________

nike miałem już kilka razy podpytać dlaczego masz napisane tak mało niutków przy tych konikach ? hamowałeś auto?

hamowalem na przenosnej hamowni... i wlasnie tak wyszlo na obu pomiarach... :confused4:

kieszonkowej? :mysli:

Opublikowano

poprzedniemu userowi pokazalo serie 298 a fabryka mowi 310... soft niby z vtechu wiec nie wiem dlaczego tak jest... ale jezdzi sie przyjemnie :good:

Opublikowano

hamowalem na przenosnej hamowni... i wlasnie tak wyszlo na obu pomiarach... :confused4:

kieszonkowej? :mysli:

:polew: :polew: cwaniak :naughty:

Opublikowano

musashi, tak pytam bo kiedyś w zimny dzień (koniec zimy) na letnich bo nie było wtedy zimówek w tym rozmiarze rozwaliłem Lexusa na Warszawskiej, przy 120 mnie 2 razy obróciło i walnąłem w bandę, mam traumę i dlatego pytam

Opublikowano

coś mi się cytaty poświrowały :mysli:

Opublikowano

Musashi, szczerze mówiąc to się grubo zastanawiam dlaczego ryzykujesz na letnich ? to jak kondom z fabrycznie zrobioną dziurą :)

bardzej sie pilnuje - jezdze troche wolniej

Opublikowano

Musashi, szczerze mówiąc to się grubo zastanawiam dlaczego ryzykujesz na letnich ? to jak kondom z fabrycznie zrobioną dziurą :)

bardzej sie pilnuje - jezdze troche wolniej

masz szczęście że zimy ostrej nie ma :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.