Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pprzecież lapek ma baterie :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

guys zapraszam na kanapki ale jednak z pasztetem drobiowym :naughty::kox:PYSZKA

ta pyszka Ci w glowie utkwila widze :decayed:

Opublikowano

guys zapraszam na kanapki ale jednak z pasztetem drobiowym :naughty::kox:PYSZKA

boisz się :naughty: i tak na szybkiego , byle kiszkę oszukać :cool1::tongue4: hyhyhy
Opublikowano

ale tu cisza się zrobiła :gwizdanie:................................... :polew:

Opublikowano

jebniemy 1000 do 24.00?? :naughty::cool1:

Opublikowano

guys zapraszam na kanapki ale jednak z pasztetem drobiowym :naughty::kox:PYSZKA

ta pyszka Ci w glowie utkwila widze :decayed:

no Weronice też się podoba ...ale nie pękaj Sonda też :naughty:

Opublikowano

to ma jeszcze jakies 2 godziny na bateri :gwizdanie: :cool1:

A potem pedałowanko :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Na dynamie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wystarczyło napisac ze flaszka dla pierwszego na 1000stronie i piszą jak poje...

n oto zalezy jaka :cool1:

jaki wybredny ... nie nauczyli, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :P ?

Samuraju .. jak tam moje płytki .. coś wysmyczyłeś ?

kiedy jedziesz? zaraz bede palic :kox:

Opublikowano

jebniemy 1000 do 24.00?? :naughty::cool1:

nie realne :mysli:

Opublikowano

guys zapraszam na kanapki ale jednak z pasztetem drobiowym :naughty::kox:PYSZKA

z pasztetem .. Madas .. po ty zdjęciach, które pojawiły się ze 20 stron wstecz .. Ty z pasztetem .. gdzie Ty po Towar pojechałeś ? :tongue4:

Opublikowano

guys zapraszam na kanapki ale jednak z pasztetem drobiowym :naughty::kox:PYSZKA

z dioxynami? :cool1:

Opublikowano

to ma jeszcze jakies 2 godziny na bateri :gwizdanie: :cool1:

A potem pedałowanko :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Na dynamie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

no nie mogę sadyści :polew: :polew:

Opublikowano

guys zapraszam na kanapki ale jednak z pasztetem drobiowym :naughty::kox:PYSZKA

ta pyszka Ci w glowie utkwila widze :decayed:

no Weronice też się podoba ...ale nie pękaj Sonda też :naughty:

:polew:

Opublikowano

albo i nie, zawsze o polnocy zonka mu wyciaga wtyczke od zasilania z kompa :decayed:

no i wtedy jeszcze 2h na akumulatorku :P

Opublikowano

to ma jeszcze jakies 2 godziny na bateri :gwizdanie: :cool1:

A potem pedałowanko :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Na dynamie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

jebniemy 1000 do 24.00?? :naughty::cool1:

nie realne :mysli:

a co spac idziesz? :cool1:

Opublikowano

spoko guys... jeszcze tylko 27 stron... czyli jakies 2 godzinki :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 23:04_________________________________________________do spotu bedzie 2000 :polew: :polew:

Opublikowano

ludzie, ja napierdalam w scrolla, nawet nie czytam a i tak nie nadążam :polew: dobra ta flaszka chociaż, że tak wszyscy piszą? i kto w ogóle stawia?? :decayed: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

]nie realne :mysli:

a co spac idziesz? :cool1:

trza być twardym , nie mientkim :cool1::naughty:

Opublikowano

jakby co zalatwie po dobrej kresce materialu :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 23:05_________________________________________________

ludzie, ja napierdalam w scrolla, nawet nie czytam a i tak nie nadążam :polew: dobra ta flaszka chociaż, że tak wszyscy piszą? i kto w ogóle stawia?? :decayed: :gwizdanie: :polew:

jak to kto??? kuredu :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.