Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wystarczyło napisac ze flaszka dla pierwszego na 1000stronie i piszą jak poje...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DOBRANOC chłopy i KOBITKI :notworthy:

syzyf? :decayed:

:polew::nabijasie:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 22:50_________________________________________________

wystarczyło napisac ze flaszka dla pierwszego na 1000stronie i piszą jak poje...

:polew: :polew:

Opublikowano

wystarczyło napisac ze flaszka dla pierwszego na 1000stronie i piszą jak poje...

n oto zalezy jaka :cool1:

Opublikowano

Ive jak żonę widzę nago to się wtedy dopiero uśmiecham :)

Jeszcze raz dzięki za tego torrenta IVE, jesteś BOSS'Y

Opublikowano

wystarczyło napisac ze flaszka dla pierwszego na 1000stronie i piszą jak poje...

Ty świntuchu :tongue4::polew:

Opublikowano

wystarczyło napisac ze flaszka dla pierwszego na 1000stronie i piszą jak poje...

panie kryzys jest ,jak daja za darmo to trza napier*alać, a nie pytać się
Opublikowano

dobra, przerwa, ide do kibla :kox::decayed:

Opublikowano

dobra, przerwa, ide do kibla :kox::decayed:

wracaj szybko bo nie doczytasz a zasniesz... :polew:

Opublikowano

dobra, przerwa, ide do kibla :kox::decayed:

ok ja idę kanapkę z serem i pomidorem sobie zrobić :gwizdanie:

Opublikowano

dobra, przerwa, ide do kibla :kox::decayed:

łoooo to do jutra nas nie dogonisz hyhyhy , pa Marcin do 18.00 hyhyhy
Opublikowano

dobra, przerwa, ide do kibla :kox::decayed:

ok ja idę kanapkę z serem i pomidorem sobie zrobić :gwizdanie:

i wroci za 10 stron :gwizdanie:

Opublikowano

wystarczyło napisac ze flaszka dla pierwszego na 1000stronie i piszą jak poje...

panie kryzys jest ,jak daja za darmo to trza napier*alać, a nie pytać się

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 22:53_________________________________________________PS. Wróciłem z drinkiem :gwizdanie: :>

Opublikowano

wystarczyło napisac ze flaszka dla pierwszego na 1000stronie i piszą jak poje...

n oto zalezy jaka :cool1:

jaki wybredny ... nie nauczyli, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :P ?

Samuraju .. jak tam moje płytki .. coś wysmyczyłeś ?

Opublikowano

ja współczuje tym co ich tu nie ma a jutro beda chcieli poczytac

i tak sie zastanawiam ile stron najebiemy jak zamiast stawiania flaszki przyjedzie UMA i postawi.... :naughty:

Opublikowano

hej Suli , za godzinę będziesz tu , gdzie ja jestem teraz :polew::wink4:

Opublikowano

dobra, przerwa, ide do kibla :kox::decayed:

ok ja idę kanapkę z serem i pomidorem sobie zrobić :gwizdanie:

sam? :cool1:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 22:55_________________________________________________

dobra, przerwa, ide do kibla :kox::decayed:

łoooo to do jutra nas nie dogonisz hyhyhy , pa Marcin do 18.00 hyhyhy

:tongue4:

Opublikowano

dobra, przerwa, ide do kibla :kox::decayed:

ok ja idę kanapkę z serem i pomidorem sobie zrobić :gwizdanie:

sam? :cool1:

no wlasnie... zrob mi tez :tongue4::polew:

Opublikowano

dobra, przerwa, ide do kibla :kox::decayed:

ok ja idę kanapkę z serem i pomidorem sobie zrobić :gwizdanie:

i wroci za 10 stron :gwizdanie:

albo i nie, zawsze o polnocy zonka mu wyciaga wtyczke od zasilania z kompa :decayed:

Opublikowano

guys zapraszam na kanapki ale jednak z pasztetem drobiowym :naughty::kox:PYSZKA

Opublikowano

dobra, przerwa, ide do kibla :kox::decayed:

ok ja idę kanapkę z serem i pomidorem sobie zrobić :gwizdanie:

i wroci za 10 stron :gwizdanie:

albo i nie, zawsze o polnocy zonka mu wyciaga wtyczke od zasilania z kompa :decayed:

to ma jeszcze jakies 2 godziny na bateri :gwizdanie: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.