Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i Panie, której osoby post bedzie jako pierwszy na 1000stronie dostaje fleszeczkę w prezencie, oczywiście do konsupcji wspólnej na spocie a przyjedzie się MPK

to dużą tą flache stawiasz :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie i Panie, której osoby post bedzie jako pierwszy na 1000stronie dostaje fleszeczkę w prezencie, oczywiście do konsupcji wspólnej na spocie a przyjedzie się MPK

dobrze gada polać mu mleko :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

zmykam panowie.....miło sie gawędzi,ale rano trza wstać :disgust: i do tego dobry nastój mieć :gwizdanie:

kolorowych :tongue4:

zupelnie jak mlody :cool1:

Opublikowano

nic nie dostałam :disgust: tylko uwazaj gdzie wysyłasz :wink4: bo moze poszło gdzie :polew: indziej

:shocked:

Dziś koło 1 i koło 17 :cool1:

:?:

Opublikowano

zmykam panowie.....miło sie gawędzi,ale rano trza wstać :disgust: i do tego dobry nastój mieć :gwizdanie:

kolorowych :tongue4:

zupelnie jak mlody :cool1:

ja tu jeszcze jestem :tongue4:

Opublikowano

I'm back :gwizdanie: i 10 stron do nadrobienia... :confused4:

hehe ciesz sie że tylko tyle

ciesze sie ze w pore przyszedlem i nie ma 20 do nadrobienia :decayed:

Opublikowano

Myśmy też tak gnali do 2000 :wink4: Al emieliśmy takich zarodników jak Raggaman i Nosfer :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Tetis dotarło do Ciebie PW :?: Bo jak się okazuje miewam jakieś problemy z wysyłaniem :mysli:

nic nie dostałam :disgust: tylko uwazaj gdzie wysyłasz :wink4: bo moze poszło gdzie :polew: indziej

wiadomość od Tetis do Suli wylądowała w mojej skrzynce :kox: :kox: :kox:

ja naprawde nie wiem jak to sie stało :wstydliwy:

Opublikowano

zupelnie jak mlody :cool1:

coś sugerujesz , bo to nie 1 raz tak ....2gether idą razem :naughty::decayed:
Opublikowano

Vario ponawiam ....możesz u mnie to zrobić śmiało :cool1:

Opublikowano

nic nie dostałam :disgust: tylko uwazaj gdzie wysyłasz :wink4: bo moze poszło gdzie :polew: indziej

ciekawe co tam sobie wysylacie... Suli.. to pomyl sie do mnie :decayed:

Opublikowano

Myśmy też tak gnali do 2000 :wink4: Al emieliśmy takich zarodników jak Raggaman i Nosfer :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Tetis dotarło do Ciebie PW :?: Bo jak się okazuje miewam jakieś problemy z wysyłaniem :mysli:

nic nie dostałam :disgust: tylko uwazaj gdzie wysyłasz :wink4: bo moze poszło gdzie :polew: indziej

wiadomość od Tetis do Suli wylądowała w mojej skrzynce :kox: :kox: :kox:

ja naprawde nie wiem jak to sie stało :wstydliwy:

ja też nie ale wiem że znalazła sie u mnie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nic nie dostałam :disgust: tylko uwazaj gdzie wysyłasz :wink4: bo moze poszło gdzie :polew: indziej

ciekawe co tam sobie wysylacie... Suli.. to pomyl sie do mnie :decayed:

jak coś mogę opublikować :gwizdanie:

Opublikowano

nic nie dostałam :disgust: tylko uwazaj gdzie wysyłasz :wink4: bo moze poszło gdzie :polew: indziej

ciekawe co tam sobie wysylacie... Suli.. to pomyl sie do mnie :decayed:

ja Ci moge przeczytać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nic nie dostałam :disgust: tylko uwazaj gdzie wysyłasz :wink4: bo moze poszło gdzie :polew: indziej

:shocked:

Dziś koło 1 i koło 17 :cool1:

:?:

zmykam panowie.....miło sie gawędzi,ale rano trza wstać :disgust: i do tego dobry nastój mieć :gwizdanie:

kolorowych :tongue4:

zupelnie jak mlody :cool1:

ja tu jeszcze jestem :tongue4:

a bo z wami to tak jest.....juz ide a jeszcze cosik doczytam i tak sie robi kolejna godzinka :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zmykam panowie.....miło sie gawędzi,ale rano trza wstać :disgust: i do tego dobry nastój mieć :gwizdanie:

kolorowych :tongue4:

zupelnie jak mlody :cool1:

ja tu jeszcze jestem :tongue4:

:cool1:

Opublikowano

dobra idę robic sobie herbatkę , zobaczymy ile przybędzie :naughty:

Opublikowano

dobra idę robic sobie herbatkę , zobaczymy ile przybędzie :naughty:

jakieś zakłady :naughty:

Opublikowano

nic nie dostałam :disgust: tylko uwazaj gdzie wysyłasz :wink4: bo moze poszło gdzie :polew: indziej

:shocked:

Dziś koło 1 i koło 17 :cool1:

:?:

zmykam panowie.....miło sie gawędzi,ale rano trza wstać :disgust: i do tego dobry nastój mieć :gwizdanie:

kolorowych :tongue4:

zupelnie jak mlody :cool1:

ja tu jeszcze jestem :tongue4:

a bo z wami to tak jest.....juz ide a jeszcze cosik doczytam i tak sie robi kolejna godzinka :kox: :kox: :kox:

czyli zupelnie jak mlody :polew:

Opublikowano

a bo z wami to tak jest.....juz ide a jeszcze cosik doczytam i tak sie robi kolejna godzinka :kox: :kox: :kox:

bo my to fajne chłopaki :kox:

Opublikowano

nic nie dostałam :disgust: tylko uwazaj gdzie wysyłasz :wink4: bo moze poszło gdzie :polew: indziej

ciekawe co tam sobie wysylacie... Suli.. to pomyl sie do mnie :decayed:

ja Ci moge przeczytać :polew: :polew: :polew:

i jak tu z wami w spokoju mam iść spac :no: normalnie nie da się :gwizdanie: :naughty:

Suli nie podgladaj tylko broń naszego honoru :cool1::tongue4: bo chłopaki juz używkę sobie zrobili :wink4::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.