Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale miałam na myśli bardziej zdjęcia panów a nie swoje.... :kox:

hahaha. :tongue4: a co ja biedna sama tu mogę :wink4:

w zdecydowanej mniejszości jestem :disgust:

a Adaś to specjalnie nie chce mnie podszkolić w wstawianiu zdjęć :disgust: boi sie pewnie bo mu dzisiaj powiedziałam ,że jego fotki tez mam :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba powinniśmy zobaczyć te fotki :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

dalej Tetis wchodź na GG ...zaraz powiem co i jak i wstawisz :naughty: sam jestem ciekaw :mysli:

Opublikowano

no mam nadzieje,że szkoła madasa nie poszła na marne i nic nie pomieszałam :wink4: kolejne fotki z poznańskiego spotu już są :naughty:

Przykro,że panowie pewnie rozczarowani :disgust: bo spodziewali sie innych zdjęć,ale cóż-nie można mieć wszystkiego :wink4:

Opublikowano

no mam nadzieje,że szkoła madasa nie poszła na marne i nic nie pomieszałam :wink4: kolejne fotki z poznańskiego spotu już są :naughty:

troche maly rozmiar ale moze i dobrze :good: jestem z Ciebie dumny :good:

Opublikowano

ale zdrowizna , nie :naughty:

pomierzylbym grubosc lakieru :kox:

Opublikowano

no mam nadzieje,że szkoła madasa nie poszła na marne i nic nie pomieszałam :wink4: kolejne fotki z poznańskiego spotu już są :naughty:

troche maly rozmiar ale moze i dobrze :good: jestem z Ciebie dumny :good:

Madas :notworthy: :>

a format mały bo nawet nie wiedziałam,że taki miałam ustawiony w aparacie :disgust:

Opublikowano

ale zdrowizna , nie :naughty:

pomierzylbym grubosc lakieru :kox:

myślisz że ma dużo szpachlu na sobie :mysli:

Opublikowano

ale zdrowizna , nie :naughty:

pomierzylbym grubosc lakieru :kox:

myślisz że ma dużo szpachlu na sobie :mysli:

Niewątpliwie, sprawa ogólnie znana. I ma wysokie AC :polew:
Opublikowano

idę jakieś winko otworzyć,bo widzę,że dzisiaj jakoś gorąco się tutaj robi :kox:

Opublikowano

ale zdrowizna , nie :naughty:

pomierzylbym grubosc lakieru :kox:

myślisz że ma dużo szpachlu na sobie :mysli:

Niewątpliwie, sprawa ogólnie znana. I ma wysokie AC :polew:

ato taki ekwiwalent IQ? [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 21:31_________________________________________________

idę jakieś winko otworzyć,bo widzę,że dzisiaj jakoś gorąco się tutaj robi :kox:

myslalem, ze wrzucisz taniec adasia na rurze :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Niewątpliwie, sprawa ogólnie znana. I ma wysokie AC :polew:

ato taki ekwiwalent IQ?

Musashi nie bądźmy Pewexami, nie mieszajmy dwóch systemów walutowych :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale tam nie ma rury :mysli:Tetis nic nie wrzucaj z innych imprez :evil::polew:

Opublikowano

ato taki ekwiwalent IQ?

Nie, mówię o Auto Casco :gwizdanie:
Opublikowano

Mnie się wino skończyło - została whisky :kox::sarcastic:

Opublikowano

Mnie się wino skończyło - została whisky :kox::sarcastic:

wino w środku tygodnia ... :mysli: coś mi tu nie hajhitla :mysli::naughty:

Opublikowano

myslalem, ze wrzucisz taniec adasia na rurze :gwizdanie: :decayed

poczekaj..to po zlocie :wink4: moze nawet jakiś filmik się uda skręcić :naughty:

juz ja się o to postaram :kox:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 21:40_________________________________________________

Tetis[/b] nic nie wrzucaj z innych imprez

spoko Madas-resztę zostawię na deser :polew:

Opublikowano

myslalem, ze wrzucisz taniec adasia na rurze :gwizdanie: :decayed

poczekaj..to po zlocie :wink4: moze nawet jakiś filmik się uda skręcić :naughty:

juz ja się o to postaram :kox:

koledzy koleżanki coś mi wypadło na 20 marzec ....nie wrócę na obiad :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.