Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj już 17 str pyknęliśmy hyhyhy

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oki ja jak zawsze o tej porze idę spać :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 22:20_________________________________________________

proc mlodego nie wyrabia narzuconego tempa spamu :decayed:

a ty sie ze mnie nei śmiej bo mieszkasz najbliżej i na tobie sie zemszcze :kox: :kox: :kox:

madas tez mieszka blisko, a do niego latwiejszy dojazd :decayed:

ale spox, uszykuje jakiegos browara to pomscimy sie razem :kox:

to ja jeszcze jakiegoś ze sobą wezmę :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano

Marcin pamiętasz o zaproszeniu Tetis??

:rolleyes:

Opublikowano

proc mlodego nie wyrabia narzuconego tempa spamu :decayed:

a ty sie ze mnie nei śmiej bo mieszkasz najbliżej i na tobie sie zemszcze :kox: :kox: :kox:

madas tez mieszka blisko, a do niego latwiejszy dojazd :decayed:

ale spox, uszykuje jakiegos browara to pomscimy sie razem :kox:

oby nie na mnie ...ja mam żone i małe dziecko....chyba że chcecie się mnie pozbyć to co innego :mysli:

Opublikowano

proc mlodego nie wyrabia narzuconego tempa spamu :decayed:

a ty sie ze mnie nei śmiej bo mieszkasz najbliżej i na tobie sie zemszcze :kox: :kox: :kox:

madas tez mieszka blisko, a do niego latwiejszy dojazd :decayed:

ale spox, uszykuje jakiegos browara to pomscimy sie razem :kox:

oby nie na mnie ...ja mam żone i małe dziecko....chyba że chcecie się mnie pozbyć to co innego :mysli:

Ty razem z nami bedziesz sie mścić :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

oki ja jak zawsze o tej porze idę spać :gwizdanie:[

doprawdy? :mysli:

Opublikowano

Musashi plastiki progowe muszę zdemontować :( a to robota dla wariata, szczególnie jak zimno i są twarde i na wciski, co innego jak na śrubkach jak w Oplu czy AR.

Opublikowano

Myśmy też tak gnali do 2000 :wink4: Al emieliśmy takich zarodników jak Raggaman i Nosfer :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Tetis dotarło do Ciebie PW :?: Bo jak się okazuje miewam jakieś problemy z wysyłaniem :mysli:

Opublikowano

oki ja jak zawsze o tej porze idę spać :gwizdanie:[

doprawdy? :mysli:

mlody jest the beściak :polew:

Opublikowano

oki ja jak zawsze o tej porze idę spać :gwizdanie:[

doprawdy? :mysli:

zaleciało ironią :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

zmykam panowie.....miło sie gawędzi,ale rano trza wstać :disgust: i do tego dobry nastój mieć :gwizdanie:

kolorowych :tongue4:

Opublikowano

I'm back :gwizdanie: i 10 stron do nadrobienia... :confused4:

Opublikowano

mlody jest the beściak :polew:

WIADOMO :banan2:

Opublikowano

cześć Paweł :hi: nie podglądaj tylko pisz :naughty:

Opublikowano

Myśmy też tak gnali do 2000 :wink4: Al emieliśmy takich zarodników jak Raggaman i Nosfer :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Tetis dotarło do Ciebie PW :?: Bo jak się okazuje miewam jakieś problemy z wysyłaniem :mysli:

nic nie dostałam :disgust: tylko uwazaj gdzie wysyłasz :wink4: bo moze poszło gdzie :polew: indziej

Opublikowano

Panowie i Panie, której osoby post bedzie jako pierwszy na 1000stronie dostaje fleszeczkę w prezencie, oczywiście do konsupcji wspólnej na spocie a przyjedzie się MPK

Opublikowano

Myśmy też tak gnali do 2000 :wink4: Al emieliśmy takich zarodników jak Raggaman i Nosfer :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Tetis dotarło do Ciebie PW :?: Bo jak się okazuje miewam jakieś problemy z wysyłaniem :mysli:

nic nie dostałam :disgust: tylko uwazaj gdzie wysyłasz :wink4: bo moze poszło gdzie :polew: indziej

wiadomość od Tetis do Suli wylądowała w mojej skrzynce :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Myśmy też tak gnali do 2000 :wink4: Al emieliśmy takich zarodników jak Raggaman i Nosfer :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Tetis dotarło do Ciebie PW :?: Bo jak się okazuje miewam jakieś problemy z wysyłaniem :mysli:

nic nie dostałam :disgust: tylko uwazaj gdzie wysyłasz :wink4: bo moze poszło gdzie :polew: indziej

niezłe teksty Suli a już myślałem że jakaś laska do mnie śmiga bajere :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

I'm back :gwizdanie: i 10 stron do nadrobienia... :confused4:

hehe ciesz sie że tylko tyle
Opublikowano

Musashi plastiki progowe muszę zdemontować :( a to robota dla wariata, szczególnie jak zimno i są twarde i na wciski, co innego jak na śrubkach jak w Oplu czy AR.

dlatego pytam.

kiedys mialem firme, m.in. montowalismy audio do furek.

w tych temperaturach zdarzaly sie porazki z pekajacymi plastikami.... :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.