Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja oglądam TVN :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyzbyś , chciał posłużyć się tym do szantażu i przejąć jakże kuszącą B7 BLB 05' :gwizdanie: :cool1:

zastanowie sie, moze poczekam na lepsza okazje :cool1::decayed:

:mysli:

Opublikowano

kutfa może ciut wolniej, zanim skonczyłem czytać posty od ostatniej wizytu to już prawie 2 nowe strony naleciały.

Opublikowano

czyzbyś , chciał posłużyć się tym do szantażu i przejąć jakże kuszącą B7 BLB 05' :gwizdanie: :cool1:

zastanowie sie, moze poczekam na lepsza okazje :cool1::decayed:

:mysli:

no co postanowiłem to przemilczeć :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

jestem ale na chwile bo spadam spać :)

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

kuknij w galerie.... tez tam jesteś :kox:

znowu o czymś nie wiem :gwizdanie:

Opublikowano

jestem ale na chwile bo spadam spać :)

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

kuknij w galerie.... tez tam jesteś :kox:

znowu o czymś nie wiem :gwizdanie:

nie mlodzik jesteś the best :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no Pany przełączać na polsat

a co tam znowu?

sztorm stulecia , stevena kinga
Opublikowano

kutfa może ciut wolniej, zanim skonczyłem czytać posty od ostatniej wizytu to już prawie 2 nowe strony naleciały.

:polew:

Opublikowano

no Pany przełączać na polsat

a co tam znowu?

sztorm stulecia , stevena kinga

czekałem na ten film ale myślałem że jest jutro a dzisiaj jakieś seriale typu Wzór :mysli: dzieki kolego za info :good: co za to chcesz :mysli::polew:

Opublikowano

Ta piosenka o piersiach :wink4: , jest zajebiaszcza :polew: "God bless you women" hahaha

Jak to się mówi - kobieta łagodzi obyczaje człowieka :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czekałem na ten film ale myślałem że jest jutro a dzisiaj jakieś seriale typu Wzór :mysli: dzieki kolego za info :good: co za to chcesz :mysli::polew:

no ze stówkę byś rzucił :cool1: :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

jestem ale na chwile bo spadam spać :)

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

kuknij w galerie.... tez tam jesteś :kox:

znowu o czymś nie wiem :gwizdanie:

koniecznie musisz zmienic nick :cool1:

Opublikowano

kutfa może ciut wolniej, zanim skonczyłem czytać posty od ostatniej wizytu to już prawie 2 nowe strony naleciały.

mnie też to już denerwuje chyba przejde do A4-klóp.pl tam mniej piszą :evil:

Opublikowano

czekałem na ten film ale myślałem że jest jutro a dzisiaj jakieś seriale typu Wzór :mysli: dzieki kolego za info :good: co za to chcesz :mysli::polew:

no ze stówkę byś rzucił :cool1: :gwizdanie: :decayed:

ok rzuciłem ..................................... dobra już podnoszę bo po ca ma leżeć na podłodze :naughty::tongue4::polew:

Opublikowano

jestem ale na chwile bo spadam spać :)

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

kuknij w galerie.... tez tam jesteś :kox:

znowu o czymś nie wiem :gwizdanie:

koniecznie musisz zmienic nick :cool1:

a to dlaczemu?

Opublikowano

czyzbyś , chciał posłużyć się tym do szantażu i przejąć jakże kuszącą B7 BLB 05' :gwizdanie: :cool1:

zastanowie sie, moze poczekam na lepsza okazje :cool1::decayed:

:mysli:

no co postanowiłem to przemilczeć :gwizdanie: :kox:

:shocked: Madas postanowil milczeć :cool1::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Tetis gdzie jestem? mnie tam nie widze :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

nie ma opcji na forum , ciągłego odświeżania strony , bo kurfa posty są co 10 sek :polew: :polew:

Opublikowano

czyzbyś , chciał posłużyć się tym do szantażu i przejąć jakże kuszącą B7 BLB 05' :gwizdanie: :cool1:

zastanowie sie, moze poczekam na lepsza okazje :cool1::decayed:

:mysli:

no co postanowiłem to przemilczeć :gwizdanie: :kox:

:shocked: Madas postanowil milczeć :cool1::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

no Pany przełączać na polsat

a co tam znowu?

sztorm stulecia , stevena kinga

a ja myślałem że wczoraj lecial ten film, bo na tv4 leciał "sztorm" i se myśle ale padaka a Iverson mówił że taki fajny, a tu ups film jest dziś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.