Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jak by co to teraz bede ale za tydzień znowu mnie nie ma bo znowu na narty śmigam

to kolejny raz będziemy wspólnie smigać :naughty:

Ty też znowu jedziesz :shocked:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja jak by co to teraz bede ale za tydzień znowu mnie nie ma bo znowu na narty śmigam

to kolejny raz będziemy wspólnie smigać :naughty:

no nie gadaj!!

a gdzie tym razem? bo ja znowu w Rokytnicy będę :)[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 19:17_________________________________________________

ja jak by co to teraz bede ale za tydzień znowu mnie nie ma bo znowu na narty śmigam

to kolejny raz będziemy wspólnie smigać :naughty:

Ty też znowu jedziesz :shocked:

Adamie mam miejsce w aucie więc moge Cie zabrać :)

Opublikowano

przecież wiesz jaką mam sytuację .....żona mnie bije jak jestem niegrzeczny .... :embarrassed::evil:

Opublikowano

Ale mnie tu dawno nie było :gwizdanie:

Siema ziomki :hi:

siemka, co tam slychac?

Opublikowano

spadam będę za jakieś 1,5h :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Ty też znowu jedziesz :shocked

kolejna odkryta u mnie pasja :kox: :kox: :kox: trzeba wykorzystać do puki jest jeszcze snieg

ale tym razem w okolice Krynicy.....

Opublikowano

przecież wiesz jaką mam sytuację .....żona mnie bije jak jestem niegrzeczny .... :embarrassed::evil:

zapomniałem, przepraszam :([br]Dopisany: 12 Luty 2009, 19:21_________________________________________________

Ty też znowu jedziesz :shocked

kolejna odkryta u mnie pasja :kox: :kox: :kox: trzeba wykorzystać do puki jest jeszcze snieg

dokładnie Tetis, dokładnie, AHA tylko zmień kierowce :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

Ale mnie tu dawno nie było :gwizdanie:

Siema ziomki :hi:

cześć Slaweq pozdrów Angele i Madasa od Was ze spotów :polew:

Opublikowano

a ja nie potrafię jeździc na nartach :embarrassed::no: , obiecałem sobie ,że w przyszłym roku to się zmieni.

Ile h trzeba poświecić na złapanie podstaw jazdy??

Opublikowano

BTW dzieki za dzisiejszego minispota :cool1:

Opublikowano

BTW dzieki za dzisiejszego minispota :cool1:

jakiś mini spot był :mysli:

Opublikowano

BTW dzieki za dzisiejszego minispota :cool1:

a z kim się minipociłeś :naughty::kox:

Opublikowano

a ja nie potrafię jeździc na nartach :embarrassed::no: , obiecałem sobie ,że w przyszłym roku to się zmieni.

Ile h trzeba poświecić na złapanie podstaw jazdy??

tez nie potrafie moze i lepiej, dla innych narciazy.... z moim upodobaniem do duzych predkosci, zawsze bym walil na kreche :kox::polew:

Opublikowano

a ja nie potrafię jeździc na nartach :embarrassed::no: , obiecałem sobie ,że w przyszłym roku to się zmieni.

Ile h trzeba poświecić na złapanie podstaw jazdy??

ja w zeszłym roku byłem na 3 dni i w tym pierwszego dnia już śmigałem po wszystkich tracach, nauczyć sie jest łatwo Trzeba tylko chcieć, ja bez jazd instruktarzowych dałem rade :good:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 19:24_________________________________________________

BTW dzieki za dzisiejszego minispota :cool1:

jakiś mini spot był :mysli:

mówisz o Tym na którym byłem :kox:

Opublikowano

Ale mnie tu dawno nie było :gwizdanie:

Siema ziomki :hi:

cześć Slaweq pozdrów Angele i Madasa od Was ze spotów :polew:

Madas :hi:

Dzieki za pozdro :naughty:Madas się ucieszy z pozdrowien :polew: :polew:

kufa, ale Wy tu spamujecie :shocked: cięzko sie przebić :disgust:

Opublikowano

BTW dzieki za dzisiejszego minispota :cool1:

jakiś mini spot był :mysli:

:mysli: jak to? zdawalo mi sie czy co? :polew:

Opublikowano

BTW dzieki za dzisiejszego minispota :cool1:

jakiś mini spot był :mysli:

:mysli: jak to? zdawalo mi sie czy co? :polew:

Aaa.... to już wiem w końcu byłem 50% spotowiczów na tym spocie :polew: :polew:

Opublikowano

sam , to zdolny jesteś młody :good: , a trzba mieć swój kombinezon , bo wiązania, buty i narty z wypożyczalni , tak??!!

Opublikowano

sam , to zdolny jesteś młody :good: , a trzba mieć swój kombinezon , bo wiązania, buty i narty z wypożyczalni , tak??!!

ja też bym się wybrał ale jeszcze nie teraz ....może na przyszły rok zrobimy wypad całą ekipą ....co Wy na to mietki ?? :naughty::kox:

Opublikowano

sam , to zdolny jesteś młody :good: , a trzba mieć swój kombinezon , bo wiązania, buty i narty z wypożyczalni , tak??!!

sprzęt wypożyczyłem pierwszy raz, kumpel mi pokazał co nie co i teraz śmigam i to nawet na czarnych sztokach :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.