Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile h trzeba poświecić na złapanie podstaw jazdy??

naprawdę niewiele-trochę chęci,zapału popartego na początku mały wysiłkiem :tongue4: ale satysfakcja z jazdy jest niezastąpiona :good: świetna sprawa i polecam!!!!! :>

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra ja spadam :hi: bo nigdy stad nie wyjde :hi: bede nie długo i prosze nie spamować za dużo!!

Opublikowano

IVER nie martw się skoro oni śmigają to nas nauczą trochę :naughty:

Opublikowano

sam , to zdolny jesteś młody :good: , a trzba mieć swój kombinezon , bo wiązania, buty i narty z wypożyczalni , tak??!!

sprzęt wypożyczyłem pierwszy raz, kumpel mi pokazał co nie co i teraz śmigam i to nawet na czarnych sztokach :kox:

to odważny jesteś !!!

Ja jednak na pierwszą jadę polacam instruktora-szybko sprawnie i konkretnie

a po godzinie przyuczenia juz śmigasz :kox:

Opublikowano

IVER nie martw się skoro oni śmigają to nas nauczą trochę :naughty:

to jakby co, to mnie uczy Tetis :naughty::wink4::tongue4:
Opublikowano

IVER nie martw się skoro oni śmigają to nas nauczą trochę :naughty:

to jakby co, to mnie uczy Tetis :naughty::wink4::tongue4:

mnie ta instruktorka.... :mysli: czekaj jak ona miała :mysli: aaaa Zmuda-Trzebiatowska czy coś takiego :mysli:

Opublikowano

sam , to zdolny jesteś młody :good: , a trzba mieć swój kombinezon , bo wiązania, buty i narty z wypożyczalni , tak??!!

ja też bym się wybrał ale jeszcze nie teraz ....może na przyszły rok zrobimy wypad całą ekipą ....co Wy na to mietki ?? :naughty::kox:

ciekawy pomysł...tylko cos mi sie wydaje,że bardziej trzymalibyście się miejsca na ławeczkach przybarowych :kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 19:36_________________________________________________

IVER nie martw się skoro oni śmigają to nas nauczą trochę :naughty:

to jakby co, to mnie uczy Tetis :naughty::wink4::tongue4:

:mysli:

ja i szkolenie..... :polew: :polew: :polew: napewno byłoby wesoło

[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 19:37_________________________________________________

IVER nie martw się skoro oni śmigają to nas nauczą trochę :naughty:

to jakby co, to mnie uczy Tetis :naughty::wink4::tongue4:

mnie ta instruktorka.... :mysli: czekaj jak ona miała :mysli: aaaa Zmuda-Trzebiatowska czy coś takiego :mysli:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

ale TETIS juz jesteś jak to się mówi zaklepana przez IVERKA na instruktorkę :gwizdanie:

Opublikowano

sam , to zdolny jesteś młody :good: , a trzba mieć swój kombinezon , bo wiązania, buty i narty z wypożyczalni , tak??!!

ja też bym się wybrał ale jeszcze nie teraz ....może na przyszły rok zrobimy wypad całą ekipą ....co Wy na to mietki ?? :naughty::kox:

i zrobimy zjazd z lodowca w alpach :kox::good::naughty:

Opublikowano

sam , to zdolny jesteś młody :good: , a trzba mieć swój kombinezon , bo wiązania, buty i narty z wypożyczalni , tak??!!

ja też bym się wybrał ale jeszcze nie teraz ....może na przyszły rok zrobimy wypad całą ekipą ....co Wy na to mietki ?? :naughty::kox:

i zrobimy zjazd z lodowca w alpach :kox::good::naughty:

:mysli::naughty:

Opublikowano

ale TETIS juz jesteś jak to się mówi zaklepana przez IVERKA na instruktorkę :gwizdanie:

tetis musisz sie nauczyc kwestii: jak sie nieprzewrocis to sie nie naucys

Opublikowano

najlepiej wychodzi mi zjeżdżanie na .......pupie :tongue4::decayed::wink4:

Opublikowano

ale TETIS juz jesteś jak to się mówi zaklepana przez IVERKA na instruktorkę :gwizdanie:

oby mu to na dobre wyszło :wink4::kox: :kox:

ja tez zmykne na gogzinkę-młodego :polew: tzn.mojego małego musze pogonic do spania ..

[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 19:43_________________________________________________

ale TETIS juz jesteś jak to się mówi zaklepana przez IVERKA na instruktorkę :gwizdanie:

tetis musisz sie nauczyc kwestii: jak sie nieprzewrocis to sie nie naucys

zapamiętam :hahaha:

Opublikowano

oby mu to na dobre wyszło :wink4::kox: :kox:

to znaczy ,że co to znaczy :przebiegly:

Opublikowano

oby mu to na dobre wyszło :wink4::kox: :kox:

oj będzie ciężko .... :mysli:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 19:46_________________________________________________Tetis dzięki za napiwek dzisiaj :naughty::polew:

Opublikowano

oby mu to na dobre wyszło :wink4::kox: :kox:

to znaczy ,że co to znaczy :przebiegly:

tzn ze Justynka ustawi ciebie na nartach, przodem do skraju stoku. i delikatnie klepnie w plecki... :kox:

Opublikowano

sorry za OT :decayed: Musashi doszło PW? :cool1:

Opublikowano

tzn ze Justynka ustawi ciebie na nartach, przodem do skraju stoku. i delikatnie klepnie w plecki... :kox:

no jak tak trzeba , to ok, ale nie będzie bolało :no: ;(
Opublikowano

tzn ze Justynka ustawi ciebie na nartach, przodem do skraju stoku. i delikatnie klepnie w plecki... :kox:

no jak tak trzeba , to ok, ale nie będzie bolało :no: ;(

klepniecie, nie :polew:

Opublikowano

hehe , klepnięcia są zawsze fajne ale tylko dla klepiącego , np. na kształtny kobiecy pośladek

JenniferLopezAss.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.