Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tetis gdzie jestem? mnie tam nie widze :mysli: :mysli: :mysli:

mlody k**** jesteś za***isty :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem ale na chwile bo spadam spać :)

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

kuknij w galerie.... tez tam jesteś :kox:

znowu o czymś nie wiem :gwizdanie:

koniecznie musisz zmienic nick :cool1:

a to dlaczemu?

zawsze zdziwiony :tongue4::kox:

Opublikowano

Tetis gdzie jestem? mnie tam nie widze :mysli: :mysli: :mysli:

mlody k**** jesteś za***isty :polew: :polew:

dlaczego wszyscy sie ze mne śmieją :( :( :(

Opublikowano

:doh1: :OMG:

Opublikowano

no Pany przełączać na polsat

a co tam znowu?

sztorm stulecia , stevena kinga

a ja myślałem że wczoraj lecial ten film, bo na tv4 leciał "sztorm" i se myśle ale padaka a Iverson mówił że taki fajny, a tu ups film jest dziś

lepiej sprawdzic tytul idokladnie przed ogladaniem :cool1:

Opublikowano

Tetis gdzie jestem? mnie tam nie widze :mysli: :mysli: :mysli:

mlody k**** jesteś za***isty :polew: :polew:

dlaczego wszyscy sie ze mne śmieją :( :( :(

w poniedziałek smiali sie ze mnie dzis padło na Ciebie

Opublikowano

Tetis gdzie jestem? mnie tam nie widze :mysli: :mysli: :mysli:

mlody k**** jesteś za***isty :polew: :polew:

dlaczego wszyscy sie ze mne śmieją :( :( :(

w poniedziałek smiali sie ze mnie dzis padło na Ciebie

ale dlacxzemu? co znowu zrobiłem :embarrassed:

Opublikowano

mlodzik nic nie zrobiłeś.... :evil:Tetis tam mlodego rzeczywiście nie ma :mysli:

Opublikowano

mlodzik nic nie zrobiłeś.... :evil:Tetis tak mlodego rzeczywiście nie ma :mysli:

No właśnie!! :kox: :kox: :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Tetis gdzie jestem? mnie tam nie widze :mysli: :mysli: :mysli:

mlody k**** jesteś za***isty :polew: :polew:

dlaczego wszyscy sie ze mne śmieją :( :( :(

w poniedziałek smiali sie ze mnie dzis padło na Ciebie

ale dlacxzemu? co znowu zrobiłem :embarrassed:

proc mlodego nie wyrabia narzuconego tempa spamu :decayed:

Opublikowano

madas mam już kable skompletowane do montażu suba tylko, że za zimno na taką robotę bo pewnie z 2 godziny zejdzie na przeciąganie instalacji :(

Opublikowano

mlodzik nic nie zrobiłeś.... :evil:Tetis tak mlodego rzeczywiście nie ma :mysli:

No właśnie!! :kox: :kox: :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

ale zajebiozka :decayed:

Opublikowano

Tetis gdzie jestem? mnie tam nie widze :mysli: :mysli: :mysli:

mlody k**** jesteś za***isty :polew: :polew:

dlaczego wszyscy sie ze mne śmieją :( :( :(

w poniedziałek smiali sie ze mnie dzis padło na Ciebie

ale dlacxzemu? co znowu zrobiłem :embarrassed:

proc mlodego nie wyrabia narzuconego tempa spamu :decayed:

a ty sie ze mnie nei śmiej bo mieszkasz najbliżej i na tobie sie zemszcze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

madas mam już kable skompletowane do montażu suba tylko, że za zimno na taką robotę bo pewnie z 2 godziny zejdzie na przeciąganie instalacji :(

słuchaj jak chcesz to podjedź do mnie mam garaż z klimą :cool1:

Opublikowano

widze że 1000stron do spotu bedzie jak ta lala

Opublikowano

madas mam już kable skompletowane do montażu suba tylko, że za zimno na taką robotę bo pewnie z 2 godziny zejdzie na przeciąganie instalacji :(

a jak przeciagasz? zrzucasz tapicery? :mysli:

Opublikowano

widze że 1000stron do spotu bedzie jak ta lala

1001 :wink4:
Opublikowano

widze że 1000stron do spotu bedzie jak ta lala

jak nic :kox: co to dla nas...te kilka stronek :wink4:

Opublikowano

Marcin pamiętasz o zaproszeniu Tetis??

Opublikowano

proc mlodego nie wyrabia narzuconego tempa spamu :decayed:

a ty sie ze mnie nei śmiej bo mieszkasz najbliżej i na tobie sie zemszcze :kox: :kox: :kox:

madas tez mieszka blisko, a do niego latwiejszy dojazd :decayed:

ale spox, uszykuje jakiegos browara to pomscimy sie razem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.