Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

3243411964_2b5908ceee_b.jpg

3242579381_09cc6da2e8_b.jpg

3243412474_64391b1c4b_b.jpg

3242580291_e28f0212f1_b.jpg

:slina::shocked::blink:

Opublikowano

Cześć wszystkim. Miałbym gorącą prośbę :naughty: Jako, że nie mam napisanych ponad 100 postów, a dział umieszczania ogłoszeń o sprzedaży auta tego wymaga, prosiłbym kogokolwiek z Was o zamieszczenie w moim imieniu ogłoszenia o sprzedaży mojej NIUNI. Tytuł AUDI A4 AVANT 2.5TDI 180KM QUATTRO. W opisie prosiłbym o zamieszczenie tekstu "Więcej informacji pod tym linkiem -> www.decorlondon.com/audi/audi.php"

Z góry serdecznie dziękuje, osobie, która zamieści "wiszę" dobrą kawę na spociku :) :) :)

Opublikowano

spoko :good:

Opublikowano

Super dzięki :good: :good:

Opublikowano

ale za***iste foty :slina: są w większej rozdziałce gdzieś, to bym sobie na pulpit walnął? :naughty:

Opublikowano

kliknij : prawy-pokaż obrazek i kliknij na obrazek

Opublikowano

tyle to wiem :wink4: ale i tak małe są... :confused4:

Opublikowano

więcej nie ma , ja lubię czarne tło :decayed::wink4:

Opublikowano

Cześć wszystkim. Miałbym gorącą prośbę :naughty: Jako, że nie mam napisanych ponad 100 postów, a dział umieszczania ogłoszeń o sprzedaży auta tego wymaga, prosiłbym kogokolwiek z Was o zamieszczenie w moim imieniu ogłoszenia o sprzedaży mojej NIUNI. Tytuł AUDI A4 AVANT 2.5TDI 180KM QUATTRO. W opisie prosiłbym o zamieszczenie tekstu "Więcej informacji pod tym linkiem -> www.decorlondon.com/audi/audi.php"

Z góry serdecznie dziękuje, osobie, która zamieści "wiszę" dobrą kawę na spociku :) :) :)

a cena? :)

Opublikowano

Co do ceny czekam na Wasze sugestie....[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 11:56_________________________________________________Muszę uciekać. Do sklikania papappa

Opublikowano

IVER ty sadysto czemu nas katujesz tak pięknymi furami :evil:

Opublikowano

IVER ty sadysto czemu nas katujesz tak pięknymi furami :evil:

przynajmniej mogę sobie popatrzeć , bo i tak nigdy nie będę takiej miał
Opublikowano

mam nową tapetę z S5 :kox:

Opublikowano

IVER ty sadysto czemu nas katujesz tak pięknymi furami :evil:

przynajmniej mogę sobie popatrzeć , bo i tak nigdy nie będę takiej miał

nigdy nie mów nigdy :naughty::kox: bo coś czuję że może być inaczej.... [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 12:17_________________________________________________

mam nową tapetę z S5 :kox:

to zapodaj ... :naughty:

Opublikowano

mam nową tapetę z S5 :kox:

ja też mam tą 1 co wkleiłem.

Madasek , dzięki ,że we mnie wierzysz ale naprawdę nie realne , nie w tym kraju :wink4::tongue4:

Opublikowano

to zapodaj ... :naughty:

ostatnia fota od Iversona :kox:

Opublikowano

to zapodaj ... :naughty:

ostatnia fota od Iversona :kox:

myślałem że masz coś innego .....

IVER nie zansz dnia i godziny jeśli chodzi o sukces ...życzę Ci tego :good:

Opublikowano

IVERSON nie mów że to nie realne w tym kraju bo wszystko może się zmienić w mgnieniu oka. mi gdyby ktoś powiedział 3 lata temu że bede mial nowe audi to bym go wyśmial, ale los chciał inaczej, także pozytywne myslenie przede wszystkim i bedzie dobrze, no i oczywiście życze tej S5 jak najszybciej :naughty:

Opublikowano

dokładnie Kuredu u mnie tak samo , jak ktoś by mi powiedział dwa lata temu że dzisiaj będę miał B7, fabrykę marmolady, wille z basenem na starym rynku w Poznaniu, pole golfowe pod wrocławiem, 51% udziałow w Orlenie, 45% w TP SA i innego majątku to bym go wyśmiał :tongue4::evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.