Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

guys zapraszam na kanapki ale jednak z pasztetem drobiowym :naughty::kox:PYSZKA

z pasztetem .. Madas .. po ty zdjęciach, które pojawiły się ze 20 stron wstecz .. Ty z pasztetem .. gdzie Ty po Towar pojechałeś ? :tongue4:

Pepinek a jakie zdjęcia bo nie pamiętam :mysli::naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ludzie, ja napierdalam w scrolla, nawet nie czytam a i tak nie nadążam :polew: dobra ta flaszka chociaż, że tak wszyscy piszą? i kto w ogóle stawia?? :decayed: :gwizdanie: :polew:

dowiesz sie jak stuknie 1000 :cool1:

Opublikowano

guys zapraszam na kanapki ale jednak z pasztetem drobiowym :naughty::kox:PYSZKA

z pasztetem .. Madas .. po ty zdjęciach, które pojawiły się ze 20 stron wstecz .. Ty z pasztetem .. gdzie Ty po Towar pojechałeś ? :tongue4:

Pepinek a jakie zdjęcia bo nie pamiętam :mysli::naughty:

te co Ive wrzucal :naughty:

Opublikowano

w sumie nie ma sie co spieszyc bo technicznie rzecz biorąc pierwszy na każdej stronie jest iverson

Opublikowano

kiedy Piter pisał??? :polew: :polew: :shocked:

Opublikowano

w sumie nie ma sie co spieszyc bo technicznie rzecz biorąc pierwszy na każdej stronie jest iverson

:disgust:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 23:07_________________________________________________to ja ide spac :polew: :polew:

Opublikowano

WHO'S THE BOSS , say my name bi*ch

Opublikowano

kiedy Piter pisał??? :polew: :polew: :shocked:

też nie mogę skumać kiedy to się stało ....chyba wtedy kiedy zerknąłem na tv ptrzez 5 minisekund :naughty::polew:

Opublikowano

w sumie nie ma sie co spieszyc bo technicznie rzecz biorąc pierwszy na każdej stronie jest iverson

:disgust:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 23:07_________________________________________________to ja ide spac :polew: :polew:

a mlody juz spi? :cool1:

Opublikowano

w sumie nie ma sie co spieszyc bo technicznie rzecz biorąc pierwszy na każdej stronie jest iverson

:disgust:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 23:07_________________________________________________to ja ide spac :polew: :polew:

a mlody juz spi? :cool1:

na gg go nie ma wiec pewnie poszedl w kimono :gwizdanie:

Opublikowano

w sumie nie ma sie co spieszyc bo technicznie rzecz biorąc pierwszy na każdej stronie jest iverson

:disgust:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 23:07_________________________________________________to ja ide spac :polew: :polew:

a mlody juz spi? :cool1:

tak poszedł razem z Tetis :gwizdanie:

Opublikowano

Bardzo ciekawe, na str 972 wysłałem odpowiedź i jej nie ma :mysli:

Opublikowano

w sumie nie ma sie co spieszyc bo technicznie rzecz biorąc pierwszy na każdej stronie jest iverson

:disgust:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 23:07_________________________________________________to ja ide spac :polew: :polew:

a mlody juz spi? :cool1:

srednio po 6 razie jak pisal dobranoc to faktycznie szedł wiec jeszcze gdzie tu czycha

Opublikowano

kiedy Piter pisał??? :polew: :polew: :shocked:

mlody zarazil? :cool1:

Opublikowano

Bardzo ciekawe, na str 972 wysłałem odpowiedź i jej nie ma :mysli:

to całe 10sekund temu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a mlody juz spi? :cool1:

srednio po 6 razie jak pisal dobranoc to faktycznie szedł wiec jeszcze gdzie tu czycha

:polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 23:14_________________________________________________

Bardzo ciekawe, na str 972 wysłałem odpowiedź i jej nie ma :mysli:

nic nie kasowalem :gwizdanie: :cool1::decayed:

Opublikowano

ej ja przez to kulturalne nasze pisanie nie wiem co się dzieję na forum :naughty:

Opublikowano

Bardzo ciekawe, na str 972 wysłałem odpowiedź i jej nie ma :mysli:

a kliknales "wyslij wiadomosc"? :mysli:

Opublikowano

oooo time out , na reklamy :naughty::polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 23:16_________________________________________________

ej ja przez to kulturalne nasze pisanie nie wiem co się dzieję na forum :naughty:

ja też nie wiem , może ktoś kropka wyhaczył , w plecy 3h jestem
Opublikowano

ja byłem blisko kropka :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.