Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

serio spadam... narazie :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musashi, tak pytam bo kiedyś w zimny dzień (koniec zimy) na letnich bo nie było wtedy zimówek w tym rozmiarze rozwaliłem Lexusa na Warszawskiej, przy 120 mnie 2 razy obróciło i walnąłem w bandę, mam traumę i dlatego pytam

no wlasnie, nie trzeba jezdzic 120 na warszawskiej :cool1:

sadzisz ze jak wpadniesz na szklanke jadac na zimowych oponach, bedzie jakas roznica? :cool1:

Opublikowano

serio spadam... narazie :hi:

ja też :polew:

Opublikowano

serio spadam... narazie :hi:

ja też :polew:

gadacie :cool1:

Opublikowano

serio spadam... narazie :hi:

ja też :polew:

Ty lepiej nie uciekaj :polew:

Opublikowano

musashi, nie było szklanki, mokro było, wiadomo prędkość trochę ponad przepisowa, ale zastaniawiam się jak Tobie się jeździ na letnich jak ja na dobrych zimówkach mam problemy z trakcją nawet przy delikatnym ruszaniu i do 80 i 3 biegu, bez urazy ale to raczej męczarnia musi być u Ciebie

Opublikowano

serio spadam... narazie :hi:

ja też :polew:

gadacie :cool1:

to jakaś tradycja poznańska się robi :naughty::kox::polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 00:12_________________________________________________

serio spadam... narazie :hi:

ja też :polew:

Ty lepiej nie uciekaj :polew:

oooo witaj PABLO :hi: co mnie z domu wyganiasz :polew:

Opublikowano

musashi, nie było szklanki, mokro było, wiadomo prędkość trochę ponad przepisowa, ale zastaniawiam się jak Tobie się jeździ na letnich jak ja na dobrych zimówkach mam problemy z trakcją nawet przy delikatnym ruszaniu i do 80 i 3 biegu, bez urazy ale to raczej męczarnia musi być u Ciebie

gdyby mi przeszkadzalo wytargalbym zimowki z piwnicy, czekaja gotowe zalozone na felgach.... :gwizdanie:

Opublikowano

PABLO :hi:

Opublikowano

dzindobry

adaś jeszcze nie śpisz ?

panie już dawno po 00:00

Opublikowano

PABLO :hi:

:polew: :polew:

Opublikowano

Nie ma co za dużo gadać ale ja jestem przekonany do zimówek na zimę i letnich na lato ew. All Season chociaż to shit.

Opublikowano

Madas , to musi być ładna kosa z Weroniką jak jeszcze siedzisz , pewnie śpisz w kuchni :naughty::cool1:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 00:15_________________________________________________ładna pani na tvn turbo :good:

Opublikowano

panie i panowie 00:15 AM, mamy piękny dzień - na dworzu :decayed: 25stopni C

---ehhhh ale sie rozmarzyłem

Opublikowano

PABLO :hi:

Cześć JEZU nasz :naughty:

Opublikowano

Nie ma co za dużo gadać ale ja jestem przekonany do zimówek na zimę i letnich na lato ew. All Season chociaż to shit.

następny co poszedł spać :polew:

Opublikowano

Kolorowych snów Panowie - pewnie do jutra w ciągu dnia bo wieczorem Gran Turismo i "gorzka" mnie czeka :)

Siemka

Opublikowano

Madas , to musi być ładna kosa z Weroniką jak jeszcze siedzisz , pewnie śpisz w kuchni :naughty::cool1:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 00:15_________________________________________________ładna pani na tvn turbo :good:

na podłodze w przedpokoju :naughty::polew:

Opublikowano

Madas , to musi być ładna kosa z Weroniką jak jeszcze siedzisz , pewnie śpisz w kuchni :naughty::cool1:[

blokuje winde na noc, materac, spiwor :decayed:

Opublikowano

Dluga noc sie zapowiada.. :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.