Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

madas26

A w Przychodni szukales..? :naughty:

Cicho :gwizdanie:

lepiej w przychodni niz w "hotelu" :cool1:

Fajnie w tym "hotelu" bo jeszcze nie byłem tam u was :?: :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szczegolnie gdy jest Towarzyska.. :kox:

:cool1: [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 00:29_________________________________________________

madas26

A w Przychodni szukales..? :naughty:

Cicho :gwizdanie:

lepiej w przychodni niz w "hotelu" :cool1:

Fajnie w tym "hotelu" bo jeszcze nie byłem tam u was :?: :mysli:

a nawet nie wiem czy mamy taky :mysli:

Opublikowano

IVER chyba poszedł kanapkę sobie zrobić :naughty:

Opublikowano

Fajnie w tym "hotelu" bo jeszcze nie byłem tam u was :?: :mysli:

a nawet nie wiem czy mamy taky :mysli:

Słyszałem że Madas26 zna te klimaty i wie które najlepsze u was :naughty::polew:

Opublikowano

IVER chyba poszedł kanapkę sobie zrobić :naughty:

do tarnobrzega? :mysli:

Opublikowano

Fajnie w tym "hotelu" bo jeszcze nie byłem tam u was :?: :mysli:

a nawet nie wiem czy mamy taky :mysli:

Słyszałem że Madas26 zna te klimaty i wie które najlepsze u was :naughty::polew:

a zna się to i owo :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

IVER chyba poszedł kanapkę sobie zrobić :naughty:

już padam na ryj :zemdlal:
Opublikowano

kurde powiem wam że juz sie zgubiłem chyba :mysli:

Opublikowano

Fajnie w tym "hotelu" bo jeszcze nie byłem tam u was :?: :mysli:

a nawet nie wiem czy mamy taky :mysli:

Słyszałem że Madas26 zna te klimaty i wie które najlepsze u was :naughty::polew:

a zna się to i owo :gwizdanie: :gwizdanie:

Zartujesz :shocked::decayed:

Opublikowano

IVER chyba poszedł kanapkę sobie zrobić :naughty:

już padam na ryj :zemdlal:

oooooo Tomuś raczył napisać .... :evil: pewnie się przestraszył że kropka dostanie za brak aktywności :gwizdanie:

Opublikowano

Iverson fajny avatar.. :naughty:

Opublikowano

kurde powiem wam że juz sie zgubiłem chyba :mysli:

usiadz, oddychaj gleboko - przez nos, policz do dziesieciu...

Opublikowano

kurde powiem wam że juz sie zgubiłem chyba :mysli:

nie przejmuj się ...ja też... pisz co popadnie :polew: :polew:

Opublikowano

IVER chyba poszedł kanapkę sobie zrobić :naughty:

już padam na ryj :zemdlal:

oooooo Tomuś raczył napisać .... :evil: pewnie się przestraszył że kropka dostanie za brak aktywności :gwizdanie:

Dlatego im więcej spamu tym kropek dalej od Ciebie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

IVER chyba poszedł kanapkę sobie zrobić :naughty:

już padam na ryj :zemdlal:

oooooo Tomuś raczył napisać .... :evil: pewnie się przestraszył że kropka dostanie za brak aktywności :gwizdanie:

Dlatego im więcej spamu tym kropek dalej od Ciebie :decayed: :decayed: :decayed:

kropki chodza po ludziach :cool1:

Opublikowano

Iverson fajny avatar.. :naughty:

:mysli: chyba Iverson fajny amant :polew:

Opublikowano

a tak na marginesie to ale nam sie czerwono zrobiło w wlkp, dwóch tylko zielonych i jeden czarnuch :polew:

Opublikowano

Iverson fajny avatar.. :naughty:

hehe , chuck jest gość :good::naughty::decayed:
Opublikowano

Iverson fajny avatar.. :naughty:

:mysli: chyba Iverson fajny amant :polew:

to zdjecie z dowodu? :mysli:

Opublikowano

a tak na marginesie to ale nam sie czerwono zrobiło w wlkp, dwuch tylko zielonych i jeden czarnuch :polew:

murzynem jesteś :mysli: nie że coś mam do czarnych ...sam kiedyś chciałem być :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.