Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musashi pozycz.. :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam nawet odcisk palca ...... od nogi :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie że coś mam do czarnych ...sam kiedyś chciałem być :naughty::kox:

Rany boskie :shocked: :shocked: :shocked:

co sie dziwisz :cool1:

Tego się nie spodziewałem po nim ;(

Ehh... :decayed::polew:

adas jest kryptoczarnuchem, az strach byc rasista :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 00:50_________________________________________________

Musashi pozycz.. :cool1:

69 - wlasnorecznie kliknalem :cool1:

Opublikowano

JEZU i PABLO ....nie wiem czy wiecie ale ja jestem mega bogaty ...perwsza 10 na świecie :gwizdanie:

Opublikowano

JEZU i PABLO ....nie wiem czy wiecie ale ja jestem mega bogaty ...perwsza 10 na świecie :gwizdanie:

nie przyznal sie, cwaniak, to ja mam dla ciebie specjalna stawke :cool1:

Opublikowano

kryptoczym ? trudne słowo

JEZU i PABLO ....nie wiem czy wiecie ale ja jestem mega bogaty ...perwsza 10 na świecie :gwizdanie:

ja moge potwierdzić te 45% udziałów w TP.S.A

Opublikowano

JEZU i PABLO ....nie wiem czy wiecie ale ja jestem mega bogaty ...perwsza 10 na świecie :gwizdanie:

To juz wiem, dlaczego tak Cie lubia w tym Poznaniu.. :polew:

:decayed:

Opublikowano

adas jest kryptoczarnuchem, az strach byc rasista :polew:

Będzie na zlocie Madas bo nie patrzyłem czy jest na liście i się zastanawiam czy przypadkiem nie zrezygnuję jeśli będzie w Bukowienie :confused4::decayed::polew:

Opublikowano

JEZU i PABLO ....nie wiem czy wiecie ale ja jestem mega bogaty ...perwsza 10 na świecie :gwizdanie:

nie przyznal sie, cwaniak, to ja mam dla ciebie specjalna stawke :cool1:

cofnij się o kilkanaście stron :gwizdanie: oficjalnie opublikowałem część swoich bogactw .... IVER i KUREDU potwierdzą :gwizdanie:

Opublikowano

JEZU i PABLO ....nie wiem czy wiecie ale ja jestem mega bogaty ...perwsza 10 na świecie :gwizdanie:

To kup mi złote góry a resztę mi pozostaw, interesik się rozkręci :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

Madas uważaj bo cie zlustrują :>

lepiej wrzuć coś na konto w luksemburgu :gwizdanie:

Opublikowano

JEZU i PABLO ....nie wiem czy wiecie ale ja jestem mega bogaty ...perwsza 10 na świecie :gwizdanie:

To kup mi złote góry a resztę mi pozostaw, interesik się rozkręci :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

nie ma tak ...zainwestowałem wszystko w d*py :polew:

Opublikowano

JEZU i PABLO ....nie wiem czy wiecie ale ja jestem mega bogaty ...perwsza 10 na świecie :gwizdanie:

nie przyznal sie, cwaniak, to ja mam dla ciebie specjalna stawke :cool1:

cofnij się o kilkanaście stron :gwizdanie: oficjalnie opublikowałem część swoich bogactw .... IVER i KUREDU potwierdzą :gwizdanie:

swoje klejnoty :cool1: :cool1:

Opublikowano

JEZU i PABLO ....nie wiem czy wiecie ale ja jestem mega bogaty ...perwsza 10 na świecie :gwizdanie:

To kup mi złote góry a resztę postaw mi interesik, się rozkręci :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

:shocked::polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 00:56_________________________________________________

JEZU i PABLO ....nie wiem czy wiecie ale ja jestem mega bogaty ...perwsza 10 na świecie :gwizdanie:

nie przyznal sie, cwaniak, to ja mam dla ciebie specjalna stawke :cool1:

cofnij się o kilkanaście stron :gwizdanie: oficjalnie opublikowałem część swoich bogactw .... IVER i KUREDU potwierdzą :gwizdanie:

swoje klejnoty :cool1: :cool1:

:shocked: :shocked:

Opublikowano

Madas uważaj bo cie zlustrują :>

lepiej wrzuć coś na konto w luksemburgu :gwizdanie:

ja tam się lustra nie boję w łazience mam duże i nic się nie dzieję :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

JEZU nie zmieniaj cytatów :polew:

Opublikowano

na poznanioków nima hu....a, nawet serwer nie daje rady :decayed: zanim strona się wczyta z 20-oma postami na raz :mysli:

Opublikowano

PABLO :przebiegly:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 00:59_________________________________________________

na poznanioków nima hu....a, nawet serwer nie daje rady :decayed: zanim strona się wczyta z 20-oma postami na raz :mysli:

Sami Poznaniacy.. :cool1:

Opublikowano

JEZU nie zmieniaj cytatów :polew:

ale jest gość z tego JEZUSKA :polew:

Opublikowano

PABLO :przebiegly:

Wiem :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.