Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj przyjechałem po kuzynkę i pochodzimy do auta od tyłu, a ona mi mówi: Maciej Ty auto zmieniłeś czy przemalowałeś na czarny? :polew: :polew: :polew:

juz myslalem ze podszedles od tylu do kuzynki... :cool1:

juz drugi raz pokazujesz dziś, że z Ciebie ZBOCZENIEC!! :naughty::kox: :gwizdanie:

:polew: :polew: ale pocisk :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak zwał tak zwał :naughty:, na kreskę Twojemu AFN - owi wklepie nawet z lodówka w bagażniku :kox:

:tongue4:

:kox:

Opublikowano

Ale muszę wam coś wyznać kochani - nigdy nie powoziłem poldolotem ;( :polew: :polew:

Opublikowano

Ale muszę wam coś wyznać kochani - nigdy nie powoziłem poldolotem ;( :polew: :polew:

a ja i owszem Truckiem najdłuższym ...skręcał jak autobus :kox:

Opublikowano

dzisiaj przyjechałem po kuzynkę i pochodzimy do auta od tyłu, a ona mi mówi: Maciej Ty auto zmieniłeś czy przemalowałeś na czarny? :polew: :polew: :polew:

juz myslalem ze podszedles od tylu do kuzynki... :cool1:

juz drugi raz pokazujesz dziś, że z Ciebie ZBOCZENIEC!! :naughty::kox: :gwizdanie:

To zależy jeszcze do czyjej kuzynki :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

Ale muszę wam coś wyznać kochani - nigdy nie powoziłem poldolotem ;( :polew: :polew:

pół nie prowadziłeś a co dopiero całego :tongue4:

Opublikowano

to kto jest tu zboczeniec bo już sam nie wiem :mysli:

Opublikowano

ludzie za chwile będzie 1000strona!! a Kuredu obiecał pierwszemu jakąś flaszkę!! :gwizdanie:

Opublikowano

to kto jest tu zboczeniec bo już sam nie wiem :mysli:

:polew:

Opublikowano

Jak zwał tak zwał :naughty:, na kreskę Twojemu AFN - owi wklepie nawet z lodówka w bagażniku :kox:

:tongue4:

:polew: ale musi byc podlaczona do pradu inaczej sie nie liczy :decayed:

Opublikowano

to kto jest tu zboczeniec bo już sam nie wiem :mysli:

:polew:

masz moderatore a teraz zaraża innych :naughty:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 22:33_________________________________________________

Jak zwał tak zwał :naughty:, na kreskę Twojemu AFN - owi wklepie nawet z lodówka w bagażniku :kox:

:tongue4:

:polew: ale musi byc podlaczona do pradu inaczej sie nie liczy :decayed:

co lodówka czy AFN?? :kox::polew:

Opublikowano

To zależy jeszcze do czyjej kuzynki :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew:

dowolnej, tyle ze ladna musi byc :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 22:33_________________________________________________

to kto jest tu zboczeniec bo już sam nie wiem :mysli:

:polew:

masz moderatore a teraz zaraża innych :naughty:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 22:33_________________________________________________

Jak zwał tak zwał :naughty:, na kreskę Twojemu AFN - owi wklepie nawet z lodówka w bagażniku :kox:

:tongue4:

:polew: ale musi byc podlaczona do pradu inaczej sie nie liczy :decayed:

co lodówka czy AFN?? :kox::polew:

lodowka :mysli::cool1:

Opublikowano

To zależy jeszcze do czyjej kuzynki :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew:

dowolnej, tyle ze ladna musi byc :gwizdanie: :kox:

no te dwie dzisiaj na pewno są kogoś kuzynkami :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Młody :good:

Opublikowano

christop co podladasz pisz cos

Opublikowano

lodowka :mysli::cool1:

no to suli moge sie ścigać w takim razie :tongue4:

Opublikowano

i co juz 1000 strona?

Opublikowano

ale sie pojawiłem w odpowiednim czasie. któż to bedzie tym szczesliwcem pierwszym na 1000str????

Opublikowano

ludzie za chwile będzie 1000strona!! a Kuredu obiecał pierwszemu jakąś flaszkę!! :gwizdanie:

ale piją wszyscy więc spoko ....

ja dostałem od Marcina ksero w płynie więc też z Wami chcę wypić ....i to nie byle co :naughty:

Opublikowano

i co juz 1000 strona?

teraz jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.