Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze jaka manne chcecie..? :decayed:

A4 B8 :notworthy::cool1:

To jak spadnie B8 z nieba, to ja się mogę zaopiekować twoją B6 :decayed:, nie będe zbytni pazerny

no co Ty możesz zażyczyć co tylko chcesz ..dalej mów .... :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja tez B8 tylko z Quattro :gwizdanie:

Opublikowano

i frytki do tego

:polew: :polew:

Frajer :kox: O ketchupie zapomniał :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

nie lubie :cool1::polew:

Opublikowano

nie lubie :cool1::polew:

bierz oddasz mlodemu :polew:

Opublikowano

Moze jaka manne chcecie..? :decayed:

A4 B8 :notworthy::cool1:

To jak spadnie B8 z nieba, to ja się mogę zaopiekować twoją B6 :decayed:, nie będe zbytni pazerny

no co Ty możesz zażyczyć co tylko chcesz ..dalej mów .... :evil:

Kutwa pizza mi po głowie chodzi, ćmiki rzucam ;( i cały czas mi się packman włacza :slina: :slina:

Opublikowano

Kutwa pizza mi po głowie chodzi, ćmiki rzucam ;( i cały czas mi się packman włacza :slina: :slina:

też tak kiedyś miałem jak rzucałem faje :evil:

Opublikowano

to ja tez B8 tylko z Quattro :gwizdanie:

z samochodow, audi, tylko to ktore ja wyprosilem mieli,

zostaly na stanie:

-dacia logan

-renault kangoo - 2 letni igla, maly przbieg, zakupy nim tylko w weekend robili i w niedziele do kosciola

-chevrolet matiz

:cool1:

Opublikowano

Kutwa pizza mi po głowie chodzi, ćmiki rzucam ;( i cały czas mi się packman włacza :slina: :slina:

też tak kiedyś miałem jak rzucałem faje :evil:

Tez bym zjadl placka.. :kox:

Opublikowano

to ja tez B8 tylko z Quattro :gwizdanie:

z samochodow, audi, tylko to ktore ja wyprosilem mieli,

zostaly na stanie:

-dacia logan

-renault kangoo - 2 letni igla, maly przbieg, zakupy nim robili tylko robili na weekend i w niedziele do kosciola

-chevrolet matiz

:cool1:

:polew: :polew: bierz bierz :polew:

Opublikowano

ktos mi tu smaku na pizze zrobil... teraz za kare musi zamowic kazdemu z forum :gwizdanie:

Opublikowano

ktos mi tu smaku na pizze zrobil... teraz za kare musi zamowic kazdemu z forum :gwizdanie:

ciekawe kto to rozwiezie :naughty:

Opublikowano

ktos mi tu smaku na pizze zrobil... teraz za kare musi zamowic kazdemu z forum :gwizdanie:

ciekawe kto to rozwiezie :naughty:

ten sam bohater co smaku narobil... :gwizdanie:

Opublikowano

ktos mi tu smaku na pizze zrobil... teraz za kare musi zamowic kazdemu z forum :gwizdanie:

ciekawe kto to rozwiezie :naughty:

zle pytanie :cool1:

zamowimy w jedno miejsce i sie spotniemy.

prawidlowe, brzmi: kto za to zaplaci :decayed:

Opublikowano

ja skonczylem browar i spadam spac... zegnam wszystkich :hi:

Opublikowano

ja skonczylem browar i spadam spac... zegnam wszystkich :hi:

nie czekasz na pizze, czy nie chcesz sie meczyc apetytem? :cool1:

Opublikowano

ja skonczylem browar i spadam spac... zegnam wszystkich :hi:

nie czekasz na pizze, czy nie chcesz sie meczyc apetytem? :cool1:

to drugie :naughty: pomysle o czyms innym przyjemnym :kox: do jutra :hi:

Opublikowano

ja jebłem dwa wina wiec na spota w nocy tylko taxi mi zostaje

Opublikowano

ktos mi tu smaku na pizze zrobil... teraz za kare musi zamowic kazdemu z forum :gwizdanie:

ciekawe kto to rozwiezie :naughty:

ten sam bohater co smaku narobil... :gwizdanie:

Ja niestety nie rozwiozę bo dwa bronki w siebie wlałem.

Jak będe mocno zdesperowany to wyskoczę do KFC mam rzut berecikiem :decayed:

Opublikowano

ja skonczylem browar i spadam spac... zegnam wszystkich :hi:

nie czekasz na pizze, czy nie chcesz sie meczyc apetytem? :cool1:

to drugie :naughty: pomysle o czyms innym przyjemnym :kox: do jutra :hi:

jakis filmik? :cool1::decayed:

Opublikowano

to gdzie sie spotykamy na ta pizza i za ile??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.