Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No proszę....a ja się produkuje.... :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No proszę....a ja się produkuje.... :kox:

nie musisz ... dobrze zagadasz z kim trzeba i masz :gwizdanie: ale jak piękne jest to że myślisz o nas :kox:

Opublikowano

no baa :naughty:

Opublikowano

wstawiłem fotki ...dla wścibskich :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

a mi się tak średnio dziś podobało :tongue4:

no, przejazdzka B8 w trakcie spota taka sobie byla :cool1:

Opublikowano

a mi się tak średnio dziś podobało :tongue4:

no, przejazdzka B8 w trakcie spota taka sobie byla :cool1:

i jak tak sobie jeździliście to podczas waszej nieobecności było tak sobie :decayed:

Opublikowano
:hi: Sorki, że nie dotarłem i nie wzmocniłem ekipy Spotowiczów, ale podobnie jak Nike, odparowywałem dwudniowy balet :kwasny: mam nadzieję, że mi wybaczycie :notworthy::cool1: Pozdrówki serdeczne
Opublikowano

:hi: Sorki, że nie dotarłem i nie wzmocniłem ekipy Spotowiczów, ale podobnie jak Nike, odparowywałem dwudniowy balet :kwasny: mam nadzieję, że mi wybaczycie :notworthy::cool1: Pozdrówki serdeczne

spoko Pstragu .... wpadniesz na następny za dwa tygodnie :good: koniecznie :evil:

Opublikowano

:hi: Sorki, że nie dotarłem i nie wzmocniłem ekipy Spotowiczów, ale podobnie jak Nike, odparowywałem dwudniowy balet :kwasny: mam nadzieję, że mi wybaczycie :notworthy:

zastanowimy sie :mysli:

Opublikowano

Marcin zmień w między czasie termin w podwieszeniu :cool1:

Opublikowano

:hi: Sorki, że nie dotarłem i nie wzmocniłem ekipy Spotowiczów, ale podobnie jak Nike, odparowywałem dwudniowy balet :kwasny: mam nadzieję, że mi wybaczycie :notworthy::cool1: Pozdrówki serdeczne

spoko Pstragu .... wpadniesz na następny za dwa tygodnie :good: koniecznie :evil:

Na 99% będę :> stówki nie dam, bo zawsze ten 1% może zepsuć plany.. Jednak muszę być, żeby Pan Musashi mi wybaczył :decayed:

Tak przeglądam fotki.. i z minuty na minuty coraz bardziej żałuję, że tak mocno zabalowałem... :gwizdanie:

Opublikowano

dzięki wszystkim za spocika!!

było fajowo :good:

ja dopiero do domku wróciłem. dzięki Kuredu za przejażdżkę i za płyciaki :notworthy:

Opublikowano

dzięki wszystkim za spocika!!

było fajowo :good:

ja dopiero do domku wróciłem. dzięki Kuredu za przejażdżkę i za płyciaki :notworthy:

to gdzież Ty się do tej pory szlajał :mysli:

Opublikowano

Cześć chłopczęta :kox: :kox: :kox: właśnie wpadłam do domku i czym prędzej weszłam sie przywitać :hi:

normalnie tak dawno się nie widzieliśmy..... :wink4::tongue4:

Opublikowano

byłem oglądać testosteron, tylko koledzy za często robili przerwy na (dopalacza) więc nawet do końca nie oglądnąłem bo sie późno zrobiło i stwierdziłem że zanim skończymy oglądać to będzie 24[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 22:55_________________________________________________

Cześć chłopczęta :kox: :kox: :kox: właśnie wpadłam do domku i czym prędzej weszłam sie przywitać :hi:

normalnie tak dawno się nie widzieliśmy..... :wink4::tongue4:

tak, tak, też sie stęskniłem :)

Opublikowano

byłem oglądać testosteron, tylko koledzy za często robili przerwy na (dopalacza) więc nawet do końca nie oglądnąłem bo sie późno zrobiło i stwierdziłem że zanim skończymy oglądać to będzie 24[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 22:55_________________________________________________

Cześć chłopczęta :kox: :kox: :kox: właśnie wpadłam do domku i czym prędzej weszłam sie przywitać :hi:

normalnie tak dawno się nie widzieliśmy..... :wink4::tongue4:

tak, tak, też sie stęskniłem :)

my to juz nawet do domu razem wracamy :wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co to za teksty :mysli:

Opublikowano

byłem oglądać testosteron, tylko koledzy za często robili przerwy na (dopalacza) więc nawet do końca nie oglądnąłem bo sie późno zrobiło i stwierdziłem że zanim skończymy oglądać to będzie 24[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 22:55_________________________________________________

Cześć chłopczęta :kox: :kox: :kox: właśnie wpadłam do domku i czym prędzej weszłam sie przywitać :hi:

normalnie tak dawno się nie widzieliśmy..... :wink4::tongue4:

tak, tak, też sie stęskniłem :)

my to juz nawet do domu razem wracamy :wink4::polew: :polew: :polew:

nie pisz tak Tetis bo Adaś zazdrosny jest :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

a kto ich tam wie...... :naughty: :naughty:

Opublikowano

a kto ich tam wie...... :naughty: :naughty:

ooo Arki też :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.