Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Być może czujnik czystości paliwa, czytałem, że któryś z silników ma takowy. Zajej auto V-Power 99 i zobacz czy przejdzie, a jak nie to zapraszamy na SPOT w niedzielę i poproś musashiego o podłączenie VAGA, może wyskoczy jakiś błąd.

Pawel i jak tam lektura ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Być może czujnik czystości paliwa, czytałem, że któryś z silników ma takowy. Zajej auto V-Power 99 i zobacz czy przejdzie, a jak nie to zapraszamy na SPOT w niedzielę i poproś musashiego o podłączenie VAGA, może wyskoczy jakiś błąd.

Pawel i jak tam lektura ???

dzisiaj wlasnie na hamowni bylem.. i wyskoczyl blad cisnienia,

ale zalane bylo normalna benzynka, zadnych v-powerow,

zeby zobaczyc jak bedzie na v-power 99 to musze caly oproznic ten co teraz mam no nie ?

bede w niedziele :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas nie wiem co tankujesz ale ja bym innego niż Shella do niuni nie zalał.

no shella :) zle zwykla benz :) nie v-power :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lej V-Power 99, nie jest dużo droższa ale dużo lepsza, ja leję tylko V-Power Diesel i spalanie jest nawet mniejsze :)

Pawel jak to złe LEDy kupiłeś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel jak to złe LEDy kupiłeś ???

bodajrze w5w a sa h6e czy cos w tym stylu a kazdym badz razie kupiłem z płaskim wejsciem a jam okragłym [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:55_________________________________________________

SHELL ueber ALLES, zapomnijcie o innych paliwach serio - Orlen to już wogóle tragedia

tu mogłbym sie spierac widzialem raporty z stacji orlen i porownania ich laborantow znajomy ma stacje ORLENU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario-tech a bedziesz tez w niedziele ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/b6_alt_montaz_led_zamiast_postojowek-t67385.0.html;new[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:01_________________________________________________Adas na 110% będę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/b6_alt_montaz_led_zamiast_postojowek-t67385.0.html;new[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:01_________________________________________________Adas na 110% będę :)

fajowo, wreszcie poznam Wszystkich :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:04_________________________________________________a tymczasem.. ide na jakies piwko, milego wieczoru :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel jak to złe LEDy kupiłeś ???

bodajrze w5w a sa h6e czy cos w tym stylu a kazdym badz razie kupiłem z płaskim wejsciem a jam okragłym [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:55_________________________________________________

SHELL ueber ALLES, zapomnijcie o innych paliwach serio - Orlen to już wogóle tragedia

tu mogłbym sie spierac widzialem raporty z stacji orlen i porownania ich laborantow znajomy ma stacje ORLENU

co do stacji orlenu to w poznaniu tankje tylko na 2 albo u tego kumpla albo tu naprzeciwko selgrosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/b6_alt_montaz_led_zamiast_postojowek-t67385.0.html;new[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:01_________________________________________________Adas na 110% będę :)

fajowo, wreszcie poznam Wszystkich :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:04_________________________________________________a tymczasem.. ide na jakies piwko, milego wieczoru :naughty:

No to miłego wieczoru przy piwku i do zobaczenia na spocie :)[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:08_________________________________________________20 aut na spocie bedzie chyba lekko :rolleyes:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:18_________________________________________________

Pawel jak to złe LEDy kupiłeś ???

Co tu mowic o ledach to jest pikus az wstyd sie przyznac ale na poczatku jak kupiłem auto ksenony swieciły nierowno drazniło mnie to jak byk wiec załozyłem ze sa tam standardowe zarowku czyli d2s jak je zapkupiłem i wziołem sie do wymiany okazało sie ze na tych z auta jest jakies ustrojstwo potem okazało sie ze to sa d1s o taki ze mnie spec ale sprzedawac przyjał mi te d2s zarniki i wszystko dobrze sie skonczyło wiec zakup ledow przez mnie to pikus :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel jak to złe LEDy kupiłeś ???

bodajrze w5w a sa h6e czy cos w tym stylu a kazdym badz razie kupiłem z płaskim wejsciem a jam okragłym [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:55_________________________________________________

SHELL ueber ALLES, zapomnijcie o innych paliwach serio - Orlen to już wogóle tragedia

tu mogłbym sie spierac widzialem raporty z stacji orlen i porownania ich laborantow znajomy ma stacje ORLENU

[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:28_________________________________________________sorry za ponowny cytat ale widzę, że miałeś trochę problemów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...