Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zastanawiam się, czy starać się jak najszybciej zmienić na letnie, bo zimówki słabawo wyglądają jak chodzi o bieżnik.

U mnie też dylemat - muszę zmienić jak najszybciej aby móc odesłać jedną oponę do serwisu - przy 160km/h zaczyna mna trochę telepac :confused4:

A niby UG7+ takie dobre miałby być...

Nie pierwsze GY, które straciły wyważenie od dużego kopa. Na 750i zostały ukręcone 4 komplety, po czym przyznali, że ten model nie znosi tej mocy i oddali pieniądze.[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 18:46_________________________________________________

Ja zastanawiam się, czy starać się jak najszybciej zmienić na letnie, bo zimówki słabawo wyglądają jak chodzi o bieżnik.

ja mam po ok 6mm ale w te sniegi w gorach to lepsze to niz prawie lyse letnie :polew:

I właśnie mi się wydaje, że lepiej mieć 8mm letnie, niż 4mm zimo.
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W moim przypadku chodzi raczej o złe składowanie - kupiłem nowe ale z 07, jedna jest totalnie do d*py. Ale co miałem zrobić... założyłem. Na szczęście zawieszenie daje radę - jeszcze...

Opublikowano

Yelo na sniegu gowniana zimowka bedzie lepsza od letniej nowej :wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 18:50_________________________________________________

W moim przypadku chodzi raczej o złe składowanie - kupiłem nowe ale z 07, jedna jest totalnie do d*py. Ale co miałem zrobić... założyłem.

nowe nieuzywane opony szybko niszczeja... lepiej kupic takie po jakims przebiegu i starsze niz nieuzywane ktore lezaly jakis czas na magazynie...

Opublikowano

Yelo na sniegu gowniana zimowka bedzie lepsza od letniej nowej :wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 18:50_________________________________________________

W moim przypadku chodzi raczej o złe składowanie - kupiłem nowe ale z 07, jedna jest totalnie do d*py. Ale co miałem zrobić... założyłem.

nowe nieuzywane opony szybko niszczeja... lepiej kupic takie po jakims przebiegu i starsze niz nieuzywane ktore lezaly jakis czas na magazynie...

Nikuś ale roczne to chyba jeszcze nie tak źle co?

Opublikowano

Yelo na sniegu gowniana zimowka bedzie lepsza od letniej nowej :wink4:

Wiem, szersze kanały w bieżniku, lamelki itd. Ale mnie ciągle kusi :tongue4:
Opublikowano

Yelo na sniegu gowniana zimowka bedzie lepsza od letniej nowej :wink4:

Wiem, szersze kanały w bieżniku, lamelki itd. Ale mnie ciągle kusi :tongue4:

to wez letnie w bagaznik w razie czego przelozymy przy flaszce :naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 18:55_________________________________________________

Nikuś ale roczne to chyba jeszcze nie tak źle co?

roczne niby nie... zalezy wlasnie od skladowania... same opony powinny lezec na plasko i maks 4 jedna na drugiej...

cale kola, napompowane mozesz przechowywac jak chcesz :)

Opublikowano

Yelo na sniegu gowniana zimowka bedzie lepsza od letniej nowej :wink4:

Wiem, szersze kanały w bieżniku, lamelki itd. Ale mnie ciągle kusi :tongue4:

to wez letnie w bagaznik w razie czego przelozymy przy flaszce :naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 18:55_________________________________________________

Nikuś ale roczne to chyba jeszcze nie tak źle co?

roczne niby nie... zalezy wlasnie od skladowania... same opony powinny lezec na plasko i maks 4 jedna na drugiej...

cale kola, napompowane mozesz przechowywac jak chcesz :)

No i właśnie pechowo trafiłem - TOP-GUM, Bielsko-Biała :thumbdown:

No nic, w sobotę jadę do Puszczykowa oddać felgi do odnowienia - w przyszłym tyg. zakładam letnie a tą felerną wysyłam.

Opublikowano

No i właśnie pechowo trafiłem - TOP-GUM, Bielsko-Biała :thumbdown:

reklamuj... a jak nie da rady to dokup nowa lub kup jakies dwie z rownym bieznikiem... ta jedna dobra bedziesz mial na zapas do tych pozostalych :)

Opublikowano

No i właśnie pechowo trafiłem - TOP-GUM, Bielsko-Biała :thumbdown:

reklamuj... a jak nie da rady to dokup nowa lub kup jakies dwie z rownym bieznikiem... ta jedna dobra bedziesz mial na zapas do tych pozostalych :)

Niby już uzgodnione - mam wysłać, opisać problem i jeśli to się potwierdzi mam dostać nową sztukę.

Opublikowano

Nie no, nie będę brał drugiego kompletu kół :polew: :polew:

Opublikowano

No i właśnie pechowo trafiłem - TOP-GUM, Bielsko-Biała :thumbdown:

reklamuj... a jak nie da rady to dokup nowa lub kup jakies dwie z rownym bieznikiem... ta jedna dobra bedziesz mial na zapas do tych pozostalych :)

Niby już uzgodnione - mam wysłać, opisać problem i jeśli to się potwierdzi mam dostać nową sztukę.

przynajmniej normalne podejscie do klienta :)

Opublikowano

No i właśnie pechowo trafiłem - TOP-GUM, Bielsko-Biała :thumbdown:

reklamuj... a jak nie da rady to dokup nowa lub kup jakieś dwie z równym bieżnikiem... ta jedna dobra bedziesz mial na zapas do tych pozostalych :)

Niby już uzgodnione - mam wysłać, opisać problem i jeśli to się potwierdzi mam dostać nową sztukę.

przynajmniej normalne podejscie do klienta :)

Hehe, to się jeszcze okaże - ale mam nadzieję że masz rację :wink4:

Opublikowano

Nie no, nie będę brał drugiego kompletu kół :polew: :polew:

zycie polega na kompromisach :naughty:

Opublikowano

siemka :hi: :hi: :hi: cholera nie można nadażyć z czytaniem za wami ppany

Opublikowano

siemka :hi: :hi: :hi: cholera nie można nadażyć z czytaniem za wami ppany

siemka wentyl :hi:

Opublikowano

No i właśnie pechowo trafiłem - TOP-GUM, Bielsko-Biała :thumbdown:

reklamuj... a jak nie da rady to dokup nowa lub kup jakies dwie z rownym bieznikiem... ta jedna dobra bedziesz mial na zapas do tych pozostalych :)

Niby już uzgodnione - mam wysłać, opisać problem i jeśli to się potwierdzi mam dostać nową sztukę.

przynajmniej normalne podejscie do klienta :)

czyżby jedna normalna firma :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

czesc Wentylek :hi:

Opublikowano

Dobra Dobra, nie zapeszajmy :decayed:

Opublikowano

czesc Wentylek :hi:

no siemka Nike odebrałem dzisiaj alu ,przetoczone 5mm. teraz bedzie oki :good: :good: :good:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 19:19_________________________________________________a reszta gdzie uciekła :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 19:20_________________________________________________

Dobra Dobra, nie zapeszajmy :decayed:

Bart a felunek na lato masz do furki :gwizdanie:
Opublikowano

przetoczone? :mysli: a co Ty na kolach toczyles?[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 19:23_________________________________________________BTW wlasnie sprawdzilem... moj pierwszy post na poznanskich - 83 str 27 maja 2008 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.