Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... a ja tu się zastanawiam jak po tych wszystkich modach namówić żonę na kolejne 4 kafle na fele :kox:

zawsze mozesz ja przekonac jakas bizuteria w zamian :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 20:31_________________________________________________

Nikuś nie można mieć wszystkiego :naughty:

wiem :) dlatego wystarczylo by mi jakby mi totalizator przyslal mailem 6 cyfr ktore padna po kumulacji w duzym lotku :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmmm... wspominała coś o ekspresie do kawy :naughty:

Opublikowano

ja kiedyś miałem 4 ze 3 razy i nic więcej ....więc nie gram :gwizdanie:

Opublikowano

Hmmm... wspominała coś o ekspresie do kawy :naughty:

no widzisz... kobiety trzeba sluchac... nie zawsze robic co kaza ale sluchac... :decayed:

Opublikowano

Hmmm... wspominała coś o ekspresie do kawy :naughty:

no widzisz... kobiety trzeba sluchac... nie zawsze robic co kaza ale sluchac... :decayed:

dokładnie ...dobrze mówi :cool1:

Opublikowano

Hehe czyli... felgi + express = Everybody happy :decayed:

Opublikowano

i jeszcze coś dla mnie możesz kupić :gwizdanie:

Opublikowano

Hehe czyli... felgi + express = Everybody happy :decayed:

jeszcze klapsa jej obiecaj to juz bedzie cala happy :decayed:

Opublikowano

Spoko - przywiozę coś za 1,5tyg :naughty:

Opublikowano

a jak jeszcze wspomnisz cos o kwiatach to juz wogole bedzie jadla z reki... :wink4:

Opublikowano

Spoko - przywiozę coś za 1,5tyg :naughty:

:mysli::naughty:

Opublikowano

No właśnie :naughty:

a jak jeszcze wspomnisz cos o kwiatach to juz wogole bedzie jadla z reki... :wink4:

Nikuś prawisz jak stary żonkoś - nie jesteś czasem wdowiec albo po rozwodzie? :decayed: :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie :naughty:

a jak jeszcze wspomnisz cos o kwiatach to juz wogole bedzie jadla z reki... :wink4:

Nikuś prawisz jak stary żonkoś - nie jesteś czasem wdowiec albo po rozwodzie? :decayed: :decayed: :gwizdanie:

nie :decayed: zwyczajnie znam sie troche na kobietach :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 20:44_________________________________________________pozatym po slubie takich rzeczy sie juz nie chce :polew: :polew:

Opublikowano

To wszystko są mm tak naprawdę, wydaje się, że niewiele brakuje, ale jak zmierzysz, to jednak się okaże, że jeszcze trochę.

zgadzam się, lepiej miec wymiary w centymetrach :cool1::decayed:

Opublikowano

To wszystko są mm tak naprawdę, wydaje się, że niewiele brakuje, ale jak zmierzysz, to jednak się okaże, że jeszcze trochę.

zgadzam się, lepiej miec wymiary w centymetrach :cool1::decayed:

:polew: :polew: :polew::good:

No właśnie :naughty:

a jak jeszcze wspomnisz cos o kwiatach to juz wogole bedzie jadla z reki... :wink4:

Nikuś prawisz jak stary żonkoś - nie jesteś czasem wdowiec albo po rozwodzie? :decayed: :decayed: :gwizdanie:

nie :decayed: zwyczajnie znam sie troche na kobietach :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 20:44_________________________________________________pozatym po slubie takich rzeczy sie juz nie chce :polew: :polew:

Oj chce się chce :wink4:

Opublikowano

e tam... chcialbym to ja miec C63 AMG :kox: :kox: brand new :wink4:

:cool1: samochod dla Bauera? :decayed:

Opublikowano

Nikuś, chciałbyś mieć takie cacko - chociażby na 16" :tongue4:

e tam... chcialbym to ja miec C63 AMG :kox: :kox: brand new :wink4:

A S4B8? Zdrajco? :angry::baseball:

tez :naughty:

wiesz Yelo w moim fachu to chcialbym miec wszystko... nawet stare 635 CSI :gwizdanie:

sorry że pytam a jaki to fach bo nie wiem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :mysli:
Opublikowano

będę zmywał i robił pranie przez caaaały rok.... :decayed:

nie znasz lepszego sposobu :cool1:

Opublikowano

Ale Musashi płodzi ładne zdjęcia i nareszcie je pokazuje :> Marcin przyznaj że przestraszyłeś sie nowej ksywki "Wklej zdjęcia" hehe

ma chłopak talent :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

witam wszystkich z ktorymi sie nie witalem :hi::)

dzieki za uznanie :kox::rolleyes:

ależ nie ma sprawy :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Oj chce się chce :wink4:

zalezy o czym mowa... romantyzm na pewno zanika... kolega chyba krotko po slubie wiec jeszcze sie przekona :wink4:

e tam... chcialbym to ja miec C63 AMG :kox: :kox: brand new :wink4:

:cool1: samochod dla Bauera? :decayed:

:no: dla Nikusia :evil:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 20:51_________________________________________________

sorry że pytam a jaki to fach bo nie wiem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

samochodziarz :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.