Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bart-S nie jechales moze dzisiaj na trasie Turek-Kalisz ? :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taaa i w papę dostanę :)

Strzelam że pani w długich rozpuszczonych włosach to żona madasa :)

tak to moja żona więc juz nie musisz pytać jej osobiście ..... możesz od razu przejść do rozmowy :kox:

Opublikowano

No ja raczej nieśmiały jestem, tylko tu taki niby-dzik :kox:

Nie Adaś dziś poruszałem się tylko w obrębie swojej "gminy: :decayed:

Opublikowano

wogole to

:hi: :hi:

Opublikowano

No ja raczej nieśmiały jestem, tylko tu taki niby-dzik :kox:

jak Adas :naughty::tongue4:

Opublikowano

No ja raczej nieśmiały jestem, tylko tu taki niby-dzik :kox:

jak Adas :naughty::tongue4:

:kox: :kox:

Opublikowano

Taaa i w papę dostanę :)

Strzelam że pani w długich rozpuszczonych włosach to żona madasa :)

tak to moja żona więc juz nie musisz pytać jej osobiście ..... możesz od razu przejść do rozmowy :kox:

:good:

Blondynka która ma najwięcej zdjęć z Tetis - hmmm czy to będzie Pani która lubi jeździć obwodnicą (żona Kuredu?)

Opublikowano

No ja raczej nieśmiały jestem

zauwazylismy na spocie :gwizdanie: przez pierwsze pol godziny stales przy swoim aucie :naughty:

Opublikowano

ehh... :confused4: :confused4:

czarnula moja jest w naprawie, musialem zostawic ją w ASO do soboty :confused4: :confused4:

i 2,5k za wszystko :(((

Opublikowano

Taaa i w papę dostanę :)

Strzelam że pani w długich rozpuszczonych włosach to żona madasa :)

tak to moja żona więc juz nie musisz pytać jej osobiście ..... możesz od razu przejść do rozmowy :kox:

ale w tym wypadku uważaj na prawą :decayed:

Opublikowano

Taaa i w papę dostanę :)

Strzelam że pani w długich rozpuszczonych włosach to żona madasa :)

tak to moja żona więc juz nie musisz pytać jej osobiście ..... możesz od razu przejść do rozmowy :kox:

:good:

Blondynka która ma najwięcej zdjęć z Tetis - hmmm czy to będzie Pani która lubi jeździć obwodnicą (żona Kuredu?)

ale na żadnym ze zdjęć nie trzyma naszej Julki tylko Julkę Pawełka ..... naszą trzymam ja tylko Marcin mnie trochę bocznym tyłem złapał...... :wink4:

Opublikowano

ehh... :confused4: :confused4:

czarnula moja jest w naprawie, musialem zostawic ją w ASO do soboty :confused4: :confused4:

i 2,5k za wszystko :(((

2,5 kPLN? za co?

Opublikowano

ehh... :confused4: :confused4:

czarnula moja jest w naprawie, musialem zostawic ją w ASO do soboty :confused4: :confused4:

i 2,5k za wszystko :(((

2,5 kPLN? za co?

Za wymontowanie połowy samochodu :polew:
Opublikowano

ale na żadnym ze zdjęć nie trzyma naszej Julki tylko Julkę Pawełka ..... naszą trzymam ja tylko Marcin mnie trochę bocznym tyłem złapał...... :wink4:

ja tam ciebie tyłem nie łapałem :cool1::decayed:

Opublikowano

ehh... :confused4: :confused4:

czarnula moja jest w naprawie, musialem zostawic ją w ASO do soboty :confused4: :confused4:

i 2,5k za wszystko :(((

2,5 kPLN? za co?

K**** ale sumka :shocked:

Opublikowano

Sry nike ale wyglądaliście na zgraną ekipę i jakoś tak trudno było mi sie przełamać... Dziś już wiem że to był błąd :) Generalnie d*pa ze mnie - powinieniem wcześniej na forum WLKP napisać - a przeglądałem tylko...

Adaś co z autem?

Opublikowano

ehh... :confused4: :confused4:

czarnula moja jest w naprawie, musialem zostawic ją w ASO do soboty :confused4: :confused4:

i 2,5k za wszystko :(((

2,5 kPLN? za co?

pompa + wal + jakies tam mniejsze rzeczy + robocizna :confused4:

Opublikowano

2,5 kPLN? za co?

Za wymontowanie połowy samochodu :polew:

to za za wmontowanie drugie 2,5kPLN? :kox:

Opublikowano

Sry nike ale wyglądaliście na zgraną ekipę i jakoś tak trudno było mi sie przełamać... Dziś już wiem że to był błąd :) Generalnie pupa ze mnie - powinieniem wcześniej na forum WLKP napisać - a przeglądałem tylko...

Adaś co z autem?

nie martw się ...możesz się śmiać ale ja się tak wstydziłem że dopiero po dwóch miesiącach napisałem tutaj :polew: :polew: poważnie teraz mówie :cool1:

Opublikowano

No to pierwsze lody przełamane, teraz czas na finke :)

A nic nie piszecie czy odgadłem panią Kuredu? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.